Maziva a oleje - Nabídky

Voskový olej na parkety

17.11.2017  Voskový olej na parkety

Chcete mít doma krásnou voskovou podlahu? Používejte kvalitní voskový olej na parkety. Voskový olej je určen na péči o parkety i dřevěné podlahy. Aplikuje se různě, někdy za tepla a někdy za studena, ale to všechno Vám velice rádi vysvětlíme. Používejte voskový olej na parkety a zajistíte si krásnou a odolnou podlahu.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní maziva

16.11.2017  Kvalitní maziva

Nabízíme kvalitní maziva. Kvalitní maziva zvyšují životnost ošetřovaných dílů, brání zadření ložisek, ulehčují montáž a demontáž, chrání jednotlivé části automobilu a další. Neprodáváme jen výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje pro ošetření kamene

11.11.2017  Oleje pro ošetření kamene

Kámen je populární ve stavebním oboru i architektonickém zahradním designu. A ano kámen na tom pravém místě dokáže doslova zázraky. Ale i kámen je třeba pravidelně ošetřovat. Rozhodně péči o něj nepodceňujte! HORSEMEN STONE CARE je doslova průlomem v péči o kámen, má neutrální vzhled, odpuzuje vodu a je šetrný k životnímu prostředí. Nepodceňujte péči o kámen! Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
CIRANOVA nejen pro odborníky

8.11.2017  CIRANOVA nejen pro odborníky

Jsme profesionálové ve svém oboru, máme léta odborných zkušeností a tisíce pozitivních ohlasů stran našich spokojených zákazníků. Jedním z důvodů, proč se k nám vrací odborníci i laici, je značka CIRANOVA. Věřte, že vyzkoušíte-li značku CIRANOVA, už nebudete chtít jinou. Nabízíme jen kvalitu, protože Vy si kvalitu zasloužíte!

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní maziva a lepidla AMKA

3.11.2017  Kvalitní maziva a lepidla AMKA

Jen kvalita má budoucnost. Nabízíme velmi kvalitní, nadčasová maziva a lepidla. Neprodáváme výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tmely a vosky pro opravu drobných vad

2.11.2017  Tmely a vosky pro opravu drobných vad

Tmely a vosky z naší nabídky účinně odstraní drobné vady. Vyzkoušejte, budete příjemně ohromeni! Opravné tmely a vosky dokáží doslova divy. Stačí nanést, zbrousit a po kazu nebude ani vidu. Nevíte který si vybrat? Pište, volejte, jsme tady pro Vás.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mořidla na dřevo pro krásnou texturu

1.11.2017  Mořidla na dřevo pro krásnou texturu

Vybírejte ty nejkvalitnější mořidla na dřevo a užijte si jeho krásnou texturu. Námi dodávaná mořidla do dřeva krásně vsáknou, zvýrazní jeho texturu a jemně zakryjí případné chyby. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si z širokého sortimentu mořidel. Například lihová, vosková, rustikální, vodová positivní, louhová mořidla, nebo vodou ředitelná mořidla. Vybírejte pečlivě, a pokud si nevíte rady, velice rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje na kámen a mramor

31.10.2017  Oleje na kámen a mramor

Ochraňte vrchní vrstvu kamene a mramoru proti vlhkosti a nečistotám. Nabízené oleje jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, jsou vysoce kvalitní, mají neutrální vzhled a jsou šetrné k životnímu prostředí. Kámen nebo mramor je v bytové architektuře nadčasovou záležitostí a budete-li se o něj dobře starat, bude Vám dělat radost po dlouhá léta.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...