Čistící a úklidové prostředky - Nabídky

Antifog - sprej proti pocení skel

18.11.2017  Antifog - sprej proti pocení skel

Antikondenzační a antistatický prostředek 30 ml s rozstřikovačem proti zamlžování brýlí je užitečným pomocníkem na bazén. Po nastříkání plaveckých brýlí si užívejte výbornou viditelnost bez mlhy a orosení.
Možné využití na plavecké i lyžařské brýle, v optice i ve zdravotnictví, na postřik autoskel atd.

Firma: Miluše Hrubá - SWIM - RELAX
Stát: cz Česká republika Více...
Čisticí prostředky pro sociální zařízení

16.11.2017  Čisticí prostředky pro sociální zařízení

Udržovat sociální zařízení v naprosté čistotě je pro takové ubytovací zařízení naprostou samozřejmostí. Mnohdy se však profesionální firmy zaměřené na úklid obávají neúčinných čisticích prostředků, které jejich práci ztěžují. Vyvinuli jsme a vyrobili kvalitní a účinné čisticí prostředky pro sociální zařízení, které jsou odpovědí přesně na ony obavy profesionálů. Čisticí prostředky řady Mr. PEPA jsou určeny pro spokojenost profesionálních úklidových firem. Kontaktujte nás!

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přípravky k odmašťování pro profi úklid

15.11.2017  Přípravky k odmašťování pro profi úklid

Zajistíme maximálně účinné čistící prostředky pro profi úklid gastronomických zařízení. Přípravky k odmašťování obsahují vysokou koncentraci účinných látek, které si dokáží poradit s jakoukoliv, a to i tou nejsilnější mastnotou. Přípravky k odmašťování naší značky Mr. PEPA jsou natolik účinné, že již po prvním vyzkoušení budete uchváceni. Potýkáte se ve svém provozu s neustálou mastnotou, kontaktujte nás, vyřešíme Vaše problémy.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rychlá dezinfekce citlivých materiálů

14.11.2017  Rychlá dezinfekce citlivých materiálů

DESPREJ Sensitive rychlá dezinfekce povrchů jako plexisklo, lesklé plasty, koženka, dřevo, lakované povrchy. Dezinfekce bez obsahu alkoholu a chlóru. Účinkuje již po 1 minutě.
AGOL - pro rychlou dezinfekci povrchů včetně plexiskla. Dezinfekční účinek po 15 vteřinách.

Příklady použití: lednice, chladící zařízení bez námrazy lze vytírat i za provozu; prodejní, recepční, potravinové pulty; sportovní a fitness zařízení, solária, sedadla a jiné povrchy, které přicházejí do kontaktu s veřejností.

Firma: DIKOS - Petr MUSIL
Stát: cz Česká republika Více...
Mr. PEPA pro profesionální úklid

14.11.2017  Mr. PEPA pro profesionální úklid

Vyvinuli jsme řadu vysoce účinné profesionální chemie Mr. PEPA, určenou do rukou odborníků. Profesionální úklid s čisticími prostředky Mr. PEPA půjde jako po másle. Čisticí prostředky pro profesionální úklid se vyznačují vysokou koncentrací čistících látek a tedy nadprůměrnou účinností, kterou oceníte zejména při profesionálním úklidu zvláště znečištěných ploch. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej úklidových prostředků

11.11.2017  Prodej úklidových prostředků

Zabýváme se prodejem úklidových prostředků s vysokou koncentrací čisticích látek pro spolehlivý úklid i silně znečištěných míst.

V rámci prodeje úklidových prostředků Mr. PEPA nabízíme prostředky na mytí nádobí, prostředky na mytí podlah, přípravky do koupelen a toalet, prací prášky, aviváže, přípravky k odmašťování, WC čističe a kachny apod.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účinné přípravky na čištění podlah

9.11.2017  Účinné přípravky na čištění podlah

Dodáváme vysoce účinné přípravky na čištění podlah. Jsme si vědomi toho, že profesionální úklid vyžaduje mnohem více námahy, nežli ten klasický domácí, rovněž míra znečištění se může diametrálně lišit od místa a druhu plochy, a mnohé nečistoty tak mohou být hůře odstranitelné. Na základě výzkumů, jsme zjistili požadavky, obavy a potřeby při profesionálním čištění a vznikla vysoce účinná řada přípravků na čištění podlah Mr. PEPA.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čisticí prostředky pro profi úklid

9.11.2017  Čisticí prostředky pro profi úklid

Vyrábíme a dodáváme čisticí prostředky pro profi úklid pod obchodní značkou Mr. PEPA. Myšlenka na výrobu profesionální čisticích prostředků vyplynula z ekonomické krize v roce 2009, kdy naši klienti poptávali kvalitní čisticí prostředky za příznivé ceny. Proto jsme se rozhodli nejprve k vývoji a následné výrobě čisticích prostředků pro profi úklid.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čistící a úklidové profi prostředky

8.11.2017  Čistící a úklidové profi prostředky

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme vysoce účinné čistící a úklidové prostředky pro profesionální použití. Řada profi čistících a úklidových prostředků značky Mr. PEPA je jedinečná pro své úžasné vlastnosti, jako je maximální účinnost a vysoká koncentrace, což již ocenilo tisíce našich spokojených zákazníků. V naší nabídce najdete vše, co potřebujete k profesionálnímu úklidu. Máte zájem o konkrétní informace? Kontaktujte nás, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální úklidová chemie

7.11.2017  Profesionální úklidová chemie

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej profesionální úklidové chemie pod obchodní značkou Mr. PEPA. Jedná se o ryze unikátní úklidovou chemii s vysokým obsahem koncentrační látky. Díky tomu je vhodná pro používání v profesionální prostředí.

V naší nabídce profesionální úklidové chemie naleznete prostředky na mytí nádobí, podlah, koupelen, toalet, ale také prací prášky a aviváže.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní chemie KOWAX

3.11.2017  Kvalitní chemie KOWAX

Dodáváme kvalitní chemii naší značky KOWAX za rozumnou cenu. Naše produkty jsou nehořlavé, bez zápachu, ekologicky šetrné, s neutrálním PH a v neposlední řadě také biologicky odbouratelné. V našem sortimentu čistící chemie naleznete separační pasty, separační spreje, separační super koncentráty a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Stát: cz Česká republika Více...
Čisticí příslušenství Zebra

2.11.2017  Čisticí příslušenství Zebra

Nabízíme kompletní řadu čisticího příslušenství od společnosti Zebra, které vám napomůže se správnou údržbou tiskárny tak, aby byl zajištěn maximální výkon a perfektní tisk. Pravidelné používání originálního čisticího příslušenství Zebra vám pomůže udržet vaši tiskárnu karet v čistotě a zvýší tím životnost jejích důležitých součástí, včetně tiskové hlavy, transportních válečků a magnetického enkodéru. Pravidelné čištění tiskárny přináší lepší kvalitu plnobarevných obrázků na kartě.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čistá okna s profi čistícími přípravky

30.10.2017  Čistá okna s profi čistícími přípravky

Vyvinuli jsme v našich laboratořích, ideální profi čisticí prostředky, které rovněž sami vyrábíme, pro dokonale čistá okna. Čisticí prostředky naší značky Mr. PEPA určené na profesionální úklid oken, ale třeba i zrcadel, výloh, vitrín a dalších, odstraní nečistoty, zanechají lesk a vůni. V případě že se potýkáte s neustálými šmouhami silně znečistěných skleněných či zrcadlových ploch, kontaktujte nás, ulehčíme Vám práci účinnými profi čisticími prostředky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dezinfekce na štětce a make-up

3.10.2017  Dezinfekce na štětce a make-up

Dezinfekční čistič výrobků dekorativní kosmetiky (pudrových a krémových přípravků, řasenky a pod.) do 10 vteřin likviduje bakterie z kosmetických přípravků beze změny jejich složení. Účinnost je srovnatelná se 100% alkoholem.

Dezinfekční rychleschnoucí čistič na štětce bezprostředně připraví štětce na opětovné použití, rychle rozpouští zbytky make-upu a zanechává štětce perfektně čisté. Neoplachuje se.
Čističe jsou dermatologicky testovány, bez parabenů, netestovány na zvířatech.

Firma: DIKOS - Petr MUSIL
Stát: cz Česká republika Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.
Iontový polarizační přístroj - ionimax

23.7.2017  Iontový polarizační přístroj - ionimax

Iontový polarizační přístroj - ionimax - je zařízení na úpravu vody, které zabraňuje tvorbě vodního kamene, pomáhá při jeho odstraňování a má řadu dalších výhod. Slyšeli jste už o ionizačních vysavačích, čističkách vzduchu, ionizačních fénoch nebo čističi pleti? Co je ionizované prostředí? Je to, jako byste byli blízko vodopádu, cítili příjemné ovzduší po bouři. Toto je ionizované prostředí. A představte si, že voda kterou pijete a používáte může mít také tyto projevy a vlastnosti.

Firma: Two - ECO, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...