Chemie a farmacie - Nabídky

Termoizolační omítky se snadnou aplikací

7.11.2017  Termoizolační omítky se snadnou aplikací

Vyrábíme jedničku na světovém trhu, vyrábíme termoizolační omítky se skvělými funkčními vlastnostmi a navíc se snadnou aplikací. ThermoPRIM jsou vysoce účinné tepelně izolační omítky pro vnitřní i vnější použití, s trvalým protiplísňovým účinkem, jsou voděodolné a navíc ekologické a zdravotně nezávadné. Termoizolační omítky ThermoPRIM jsou navíc cenově příznivé a velice snadno se aplikují. Kontaktujte naše odborníky pro více informací, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchání autolaků Brno

7.11.2017  Míchání autolaků Brno

Provádíme míchání autolaků. Namícháme Vám autolak dle přání. Disponujeme širokou škálou barev od firem STANDOX, GLASURIT, MOBIHEL, DEBEER. K doladění barevného odstínu využíváme spektrofometr od firmy STANDOX pro dosažení těch nejlepších výsledků. Více informací, ceny a kontakt naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – zimní provedení

7.11.2017  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální úklidová chemie

7.11.2017  Profesionální úklidová chemie

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej profesionální úklidové chemie pod obchodní značkou Mr. PEPA. Jedná se o ryze unikátní úklidovou chemii s vysokým obsahem koncentrační látky. Díky tomu je vhodná pro používání v profesionální prostředí.

V naší nabídce profesionální úklidové chemie naleznete prostředky na mytí nádobí, podlah, koupelen, toalet, ale také prací prášky a aviváže.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Šelak

7.11.2017  Šelak

Šelak je v podstatě pryskyřice živočišného původu, je univerzální ve svém použití a zvláště řemeslníci mnoha profesí na něj nedají dopustit. Šelak opraví prasklinky, dírky i škrábance, výborně vyleští plochy, obzvláště světlých dřev. A i my Vám přinášíme tento univerzální zázrak v podobě šelakového základu, šelakové politury, šelakového plniče atd. Zaměřte se na šelak, budete příjemně překvapeni!

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zlepšení kvality vody

7.11.2017  Zlepšení kvality vody

Pokud máte problém s vodou, s její tvrdostí, kvalitou, bakterie v systému rozvodu, obraťte se na odborníky. Uděláme rozbor, doporučíme filtraci, změkčovače, úpravny, UV lampy, dezinfikujeme systém. Rychlé profesionální jednání podpořené kvalitou. Dodávky do bytů, rodinných domů, průmyslových objektů.

Firma: Radim Volešák
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní čističe AMKA

6.11.2017  Kvalitní čističe AMKA

Nabízíme kvalitní čističe. Čističe mají všestranné využití a v nabídce máme Seal and Bond Remover, Multisol, Ultra Clean, Airco Clean Control a jiné. Neprodáváme výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tepelná odolnost nátěru ThermoPRIM+

6.11.2017  Tepelná odolnost nátěru ThermoPRIM+

Tepelná odolnost termoizolačního nátěru ThermoPRIM+ je naprosto fascinující. Speciální přísady, jež termoizolační nátěr ThermoPRIM+ obsahuje, zajišťují nejen tepelnou odolnost povrchu až 600 °C, ale také elasticitu a tepelnou roztažnost, tak aby problémů přilnul na jakýkoliv typ povrchu. Pro více informací nás prosím kontaktujte, případně nahlédněte naše webové stránky, kde se o daném produktu dozvíte více. Jsme tady pro Vás.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

6.11.2017  Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

Doplněk stravy Nový Mobilart pomáhá při obnově a hybnosti kloubů, zlepšuje výživu a regeneraci kloubní chrupavky. Dále povzbuzuje metabolismus lipidů, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů.
Nový Mobilart je speciální potravní doplněk obsahující hydrolyzovaný kolagen, chondroitin, glukosamin, MSM a další biogenní látky. Základní složky doplňku stravy podporují hybnost kloubů a regeneraci pohybového ústrojí, což je významné zvláště u velkých kloubů. Kontaktujte nás.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mastersil - Lepidlo na dřevo, kvalita D3

6.11.2017  Mastersil - Lepidlo na dřevo, kvalita D3

Jednosložkové disperzní lepidlo Mastersil - pro spoje v kvalitě D3 dle normy DIN/EN204.

- pro dřevěné lepené spoje - odolné vlhkému prostředí,
- dveře, okna, nábytek, pracovní plochy, plovoucí podlahy, lepení dýhy, laminátu apod.
- vysoká pevnost spoje
- po vytvrzení zprůsvitní

Nyní v akční ceně - 40 % z katalogové ceny!

Balení:
0,5kg za 46,50 Kč/ks + DPH
1kg za 72,- Kč/ks + DPH
5 kg za 336,- Kč/ks + DPH

Více info na www nebo na našich provozovnách.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rašelina a rašelinové substráty

6.11.2017  Rašelina a rašelinové substráty

Nabízíme rašelinu a rašelinové substráty PROFI MIX litevské firmy "DURPETA", balené v pytlích 250 litrů, BigBag na paletě 3m3, 4m3, 6m3. Zboží je určeno pro zemědělské, lesnické a zahradnické firmy. Minimální odběr 40m3. Lze využít i v ekologickém zemědělství.

Firma: AGRO TORF SERVIS - F. Suchan
Stát: cz Česká republika Více...
ThermoPRIM+ pro pekárny a prádelny

5.11.2017  ThermoPRIM+ pro pekárny a prádelny

ThermoPRIM+ je vysoce účinný termoizolační materiál naší vlastní výroby. Jeho výhody již ocenily mnohé podniky, kde zcela vyřešil někdy až mnohaleté problémy. ThermoPRIM+ například velice dobře odolává vlhkosti. Máme velice dobré reference z provozů, kde zvýšená vlhkost je obvykle velkým problémem, jako jsou pekárny, prádelny, čistírny apod. V případě, že i Vy se potýkáte s problémy spojené s nadměrnou vlhkostí, kontaktujte nás.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo SIGA PRO - PD STANDARD - akce

5.11.2017  Lepidlo SIGA PRO - PD STANDARD - akce

SIGA PRO PD STANDARD je akrylátové lepidlo na podlahové krytiny z PVC, textilní podlahoviny, polystyren, apod. Vždy alespoň jedna s lepených ploch musí mít savý povrch (beton, dřevo, dřevovláknité desky, dřevotříska, omítkoviny a vyrovnávací hmoty). Vzniklý spoj by neměl být dlouhodobě vystaven působení vody nebo vlhka.

Balení: 20kg.

Nyní ještě v lepší akční ceně - 532,95 Kč + DPH
(sleva 43% z katalogové ceny).

Více info na www nebo na našich provozovnách.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo Kleiberit

5.11.2017  Lepidlo Kleiberit

Lepidla Kleiberit na dřevěné spoje jsou spolehlivá a prověřená tisíci spokojenými zákazníky. Pokud chcete, aby spoje držely skutečně pevně, používejte výhradně lepidla Kleiberit. V naší nabídce najdete lepidla univerzální i speciálně zaměřená na určité druhy spojů, všechna však jsou naprosto spolehlivá a nikdy Vás nezradí. Snad i proto jsou lepidla Kleiberit, přípravkem profesionálů.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dezinfekce vzduchotechnických rozvodů

5.11.2017  Dezinfekce vzduchotechnických rozvodů

Provádíme důkladné dezinfekce vzduchotechnických rozvodů pro hygienické provozování vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Zajišťujeme kompletní čištění a dezinfekce vzduchotechnických zařízení, odmašťování povrchů, výměnu vzduchotechnických filtrů, generování suché dezinfekční mlhy, čištění odlučovače tuků a rovněž také neutralizaci a odstranění nejrůznějších zápachů.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...