Chemie a farmacie - Nabídky

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

24.6.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní chemie KOWAX

24.6.2017  Kvalitní chemie KOWAX

Dodáváme kvalitní chemii naší značky KOWAX za rozumnou cenu. Naše produkty jsou nehořlavé, bez zápachu, ekologicky šetrné, s neutrálním PH a v neposlední řadě také biologicky odbouratelné. V našem sortimentu čistící chemie naleznete separační pasty, separační spreje, separační super koncentráty a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Stát: cz Česká republika Více...
Přípravky na údržbu podlah a parket

24.6.2017  Přípravky na údržbu podlah a parket

Dřevo vyžaduje pravidelnou péči. Jak ale kvalitně pečovat a nepoškodit? Používejte výhradně vysoce jakostní přípravky na údržbu podlah a parket, a podlahy se Vám odvděčí dlouhou životností. Vyzkoušejte prověřenou značku CIRANOVA a ochraňte své podlahy a parkety proti mechanickému poškození. CIRANOVA chrání a pečuje již po desítky let, vyzkoušejte i Vy, co funguje léta.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchané spreje pro autolakýrníky

24.6.2017  Míchané spreje pro autolakýrníky

Zaměřujeme se na prodej míchaných sprejů pro autolakýrníky v nejrůznějších barevných variacích. Dodáváme míchané spreje pro autolakýrníky dvousložkové (bílé, černé, červené etc.) a metalické (stříbrné a perleťové). Nabízíme bezkonkurenční ceny.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Maskovací pásky - prodej Brno

24.6.2017  Maskovací pásky - prodej Brno

Prodáváme maskovací pásky a další příslušenství nejenom pro autolakýrníky. Kromě maskovacích pásek Vám doporučíme vhodná brusiva či leštící a brusné pasty, a to od výrobců 3M, MIRKA, SUNMIGHT aj. Neváhejte se na nás obrátit.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo na prostupy

23.6.2017  Lepidlo na prostupy

Lepidlo pro lepení betonových i plastových ucpávek děr po spínání bednění, jednosložkové. Výhoda je stálá konzistence a vlastnosti, zamezení možnosti technologické nekázně- špatný poměr míchání. Dále se zpracuje celé balení- baleno v salámu po 500 gramech/ kbelík=3 salámy(celkem 1,5 kg)- používá se vytlačovací pistole na salámy. Velmi jednoduchá aplikace.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Posypová sůl a příslušenství

23.6.2017  Posypová sůl a příslušenství

Zabýváme se dodávkou posypové soli a nejrůznějšího příslušenství pro úklid sněhu a ošetření komunikací. V našem sortimentu naleznete technickou posypovou sůl v balení 25 Kg. Navíc v okolí Ostravy nabízíme rozvoz ZDARMA. Z příslušenství pro úklid sněhu jsou k dispozici nejrůznější hrabla na sníh, škrabáky na led apod.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tmely a vosky pro opravu drobných vad

23.6.2017  Tmely a vosky pro opravu drobných vad

Tmely a vosky z naší nabídky účinně odstraní drobné vady. Vyzkoušejte, budete příjemně ohromeni! Opravné tmely a vosky dokáží doslova divy. Stačí nanést, zbrousit a po kazu nebude ani vidu. Nevíte který si vybrat? Pište, volejte, jsme tady pro Vás.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sanitace vzduchotechnických systémů

23.6.2017  Sanitace vzduchotechnických systémů

Provádíme sanitaci vzduchotechnických systémů pro průmyslové, administrativní, zdravotnická, restaurační, farmaceutická a společenská zařízení. Pravidelná a důkladná sanitace vzduchotechnických systémů je jediná ochrana před vznikem bakterií a plísní, které ohrožují lidské zdraví. Naše společnost disponuje účinnými chemikáliemi a také metodami pro spolehlivé odstranění veškerých znečištění.

Kompletní informace jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchaná metalická barva

23.6.2017  Míchaná metalická barva

Zajišťujeme míchání a dodávku profesionálních barev pro využití v autolakýrnictví. Míchané metalické barvy obstaráváme v populárních odstínech stříbrné a metalické. Do množství barvy přidáváme potřebné ředidlo.

Pro více informací navštivte na naše webové stránky.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Leštící a brusné pasty - prodej Brno

23.6.2017  Leštící a brusné pasty - prodej Brno

Věnujeme se prodeji leštících a brusných past a dalšího příslušenství pro autolakýrníky. Kromě past u nás můžete vybírat z nabídky brusiv, maskovacích pásků a dalších produktů od značek 3M, MIRKA, SUNMIGHT a dalších.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Antikorozní metalizace

23.6.2017  Antikorozní metalizace

Zajišťujeme antikorozní metalizace, což je nanášení kovového povlaku nástřikem nataveného drátu pomocí stlačeného vzduchu. Toto je prováděno zinkem, hliníkem popř. zinacorem (slitina zinku a hliníku), což plní účel antikorozní ochrany. Pro dekorativní účely využíváme barevné kovy, např. mosaz, bronz, měď a další. Máte-li dotazy nebo zájem o využití našich služeb, obraťte se na nás.

Firma: METALKOV, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.
Testovací fixy povrchového napětí

23.6.2017  Testovací fixy povrchového napětí

Nabízíme testovací fixy a inkousty na zkoušení povrchového napětí, pomocí kterých jednoduše zjistíte, zda je na plastových a kovových materiálech dosažená povrchová energie a zda je takto daná přilnavost tiskových barev, laků, lepidel, atd.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Lupy a mikroskopy

23.6.2017  Lupy a mikroskopy

Dodáváme lupy, mikroskopy, montážní a laboratorní přístroje a zařízení, viskozimetry, vhodné pro polygrafický průmysl.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
TELPOX P 100 – základní průmyslová barva

23.6.2017  TELPOX P 100 – základní průmyslová barva

Nabízíme barvu k základním antikorozním nátěrům kovů. Epoxidová dvousložková antikorozní. Má vynikající přilnavost na ocelové a pozinkované povrchy a vynikající antikorozní vlastnosti. Samozřejmostí je velmi dobrá chemická odolnost. Je tónovatelná v systému HOSTEMIX. Je určena pro exteriér i interiér se středním a vysokým korozním namáháním (výrobní haly, prádelny, chemické provozy, kovové nádrže, potrubí, stroje, provozní a mostní konstrukce). Více informací na webových stránkách.

Firma: BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...