Chemie a farmacie - Nabídky

Průmyslová maziva Mobil SHC

19.7.2018  Průmyslová maziva Mobil SHC

Zabýváme se distribucí vysoce výkonných průmyslových maziv značky Mobil SHC. Průmyslová maziva Mobil SHC se pyšní maximální technickou vyspělostí a zaručují vysokou teplotní odolnost, skvělou ochranu proti korozi, znamenitou čerpatelnost za nízkých teplot a samozřejmě nepřekonatelnou ochranu proti opotřebení stroje. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně průmyslových maziv Mobil SHC, nás prosím kontaktujte.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Chladící kapaliny ANTIFREEZE

18.7.2018  Chladící kapaliny ANTIFREEZE

Vyzkoušejte chladící kapaliny naší výroby, jistě budete spokojeni. Chladící kapaliny VIF jsou určeny všem typům motoru. Ochrání je před přehřátím v létě, vysokými mrazy v zimním období a jsou protikorozní. Typ chladící kapaliny ANTIFREEZE BC využijete pro osobní i nákladní auta s hliníkovými a litinovými motory. Chladící kapalina ANTIFREEZE D je určena pro všechny typy motorů včetně celohliníkových. Kontaktujte nás a vyberte si produkt vhodný právě pro váš vůz.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka špičkových produktů Mobil

16.7.2018  Nabídka špičkových produktů Mobil

Věnujeme se prodeji proslulých a vysoce kvalitních produktů značky Mobil. Produkty značky Mobil si ve světě získaly obrovský věhlas díky mimořádné kvalitě a absolutní spolehlivosti. Naše firma je jediným autorizovaným distributorem produktů Mobil v České republice. V naší nabídce najdete produkty značky Mobil, jako jsou oleje pro osobní i užitkové vozy, ale také vysoce výkonná průmyslová maziva. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Autokosmetika VIF

16.7.2018  Autokosmetika VIF

Rádi bychom Vám nabídli kvalitní a účinnou autokosmetiku VIF, kterou naše společnost vyvíjí a prodává. Nabídka autokosmetiky VIF zahrnuje čistící prostředky na leštění autoskla, rozmrazovače, odstraňovače hmyzu, čističe umělé hmoty motorů včetně součástek a jiné. Upozorněme na specializovaný přípravek SOLAGEL, který je skvělý pro čištění rukou od mastných olejových skvrn a dále rozmrazovač skel VIF, vytvořenému povrchovému filmu brání opětovnému zamrznutí.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lupy a mikroskopy

16.7.2018  Lupy a mikroskopy

Dodáváme lupy, mikroskopy, montážní a laboratorní přístroje a zařízení, viskozimetry, vhodné pro polygrafický průmysl.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Text je přeložený automatickým překladačem.
Testovací fixy povrchového napětí

16.7.2018  Testovací fixy povrchového napětí

Nabízíme testovací fixy a inkousty na zkoušení povrchového napětí, pomocí kterých jednoduše zjistíte, zda je na plastových a kovových materiálech dosažená povrchová energie a zda je takto daná přilnavost tiskových barev, laků, lepidel, atd.

Firma: K+R PRINT, s.r.o.
Stát: sk Slovenská republika Více...
Kapalina Emfinet L0046A - Mesamoll

15.7.2018  Kapalina Emfinet L0046A - Mesamoll

Mesamoll je speciální olejovitá provozní kapalina, určená ke konzervaci, čistění a proplachování zásobníků, míchacích zařízení, nanášecích pistolí, trubek a hadic obsahujících zbytky polyuretanových lepidel.

Obecně je používaná k čištění zařízení pro nanášení PUR lepidel.

Výrazně zvyšuje spolehlivost a životnost plast. těsnicích kroužků.
Je nehořlavá, není zdraví škodlivá!

Barva: světle žlutá

Cena: 1050,- Kč + DPH za 5 kg kanystr
Pro firmy sleva až -10%.

Podrobnější info na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autorizovaný distributor olejů Mobil

15.7.2018  Autorizovaný distributor olejů Mobil

Jsme jediným autorizovaným distributorem olejů a maziv značky Mobil pro Českou republiku. V naší nabídce najdete mimo jiné produkty Mobil 1 pro osobní automobily, Mobil Delvac pro užitkové a nákladní vozy a průmyslové oleje a maziva Mobil SHC. V případě zájmu o detailnější informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Jsme autorizovaným distributorem olejů a maziv Mobil a jsme tady pro vás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

14.7.2018  Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

K nejpoužívanějším produktům naší firmy patří aditivum do benzinu BENADIT FORTE, jenž je multifunkční přísadou výhradně do bezolovnatého benzinu. Díky této přísadě lze použít bezolovnatý benzin i v automobilech, které byly konstruovány pouze pro benziny olovnaté. BENADIT FORTE slouží spolehlivě jako ochrana sedla ventilů, bez nežádoucího vlivu na míru opotřebení zážehového motoru. Další výhodou aditiva do benzinu je ochrana před negativními účinky biosložky, kterou obsahuje každý benzín.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Akce na bazénovou chemii Mastersil

13.7.2018  Akce na bazénovou chemii Mastersil

Využijte právě probíhající akční ceny na nákup některých produktů z bazénové chemie Mastersil!

Multiplex Tablet - balení 1 kg (tablety po 200g) za 182,60 Kč/ks + DPH.

Chlór Šok - balení 1 kg za 156,04 Kč/ks + DPH.

pH mínus - balení 1,6 kg za 89,64 Kč/ks + DPH.

Křišťál - balení 1l za 90,47 Kč/ks + DPH.


Více info na www.
Sledujte - Akce a novinky!

Katalog 2018 s celým sortimentem pro firmy zdarma!
Žádejte na našem webu!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Povrchová úprava ocelových konstrukcí

13.7.2018  Povrchová úprava ocelových konstrukcí

Specializujeme se na realizaci povrchové úpravy ocelových konstrukcí a nejrůznějších zámečnických prvků v rámci stavební činnosti. Provádíme základní i následné krycí nátěry ocelových konstrukcí. K povrchové úpravě ocelových konstrukcí používáme pouze kvalitní nátěrové hmoty s vysokou odolností.

Pro kompletní informace o námi poskytovaných službách včetně našich referencí naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Laboratorní technika

12.7.2018  Laboratorní technika

Potřebujete kvalitní laboratorní techniku? Přinášíme vám produkty od více než 800 výrobců zahrnující jak spotřební materiály, jako je laboratorní sklo, pipety, porcelán či plast, tak pomůcky (stojany, kahany, destilátory,…) i techniku a zařízení včetně kryostatů, termostatů, sterilizátorů, míchaček, odstředivek, ultrazvukových čističek apod.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

11.7.2018  Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

Dalším produktem naší společnosti, který vám nabízíme, je účinné aditivum do benzinu SUPERF BENZIN ADITIV. Spolehlivě sníží spotřebu paliva díky mazivostní složce. Tato multifunkční přísada do benzinu je určena nejen pro všechny moderní motory s přímým vstřikováním, ale rovněž pro karburátorové motory staršího typu. I toto aditivum do benzinu disponuje protikorozním účinkem a zajišťuje tím ochranu palivového systému. SUPER BENZIN ADITIV udrží váš motor ve výborné formě.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo na prostupy

9.7.2018  Lepidlo na prostupy

Lepidlo pro lepení betonových i plastových ucpávek děr po spínání bednění, jednosložkové. Výhoda je stálá konzistence a vlastnosti, zamezení možnosti technologické nekázně - špatný poměr míchání. Dále se zpracuje celé balení - baleno v salámu po 500 gramech/ kbelík=3 salámy (celkem 1,5 kg)- používá se vytlačovací pistole na salámy. Velmi jednoduchá aplikace.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Zdravotnická technika

9.7.2018  Zdravotnická technika

Nabízíme velmi široký sortiment zdravotnické techniky a vybavení pro zdravotnická zařízení. V naší nabídce najdete například infuzní pumpy, lineární dávkovače, biochemické fotometry, defibrilátory, glukometry, oftalmometry, refraktometry i spotřební materiály v podobě jehel pro odběr kostní dřeně a mnoho dalšího.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...