Chemie a farmacie - Nabídky

Polyuretanové tmely EMFIMASTIC

19.8.2017  Polyuretanové tmely EMFIMASTIC

Akce -30% na jednosložkové polyuretanové tmely Emfimastic v balení 300ml a 600ml v různých barevných odstínech.
Jsou vhodné na lepení a tmelení většiny materiálů, pro použití v automobilovém průmyslu, při výrobě karavanů, kontejnerů, chladících a klimatických systémů. Odolné proti UV záření a vodě.

Emfimastic PU 40 šedá 300ml za 65,10 Kč + DPH!

Katalog pro firmy zdarma!
Více info na našem webu.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přípravky k odmašťování pro profi úklid

19.8.2017  Přípravky k odmašťování pro profi úklid

Zajistíme maximálně účinné čistící prostředky pro profi úklid gastronomických zařízení. Přípravky k odmašťování obsahují vysokou koncentraci účinných látek, které si dokáží poradit s jakoukoliv, a to i tou nejsilnější mastnotou. Přípravky k odmašťování naší značky Mr. PEPA jsou natolik účinné, že již po prvním vyzkoušení budete uchváceni. Potýkáte se ve svém provozu s neustálou mastnotou, kontaktujte nás, vyřešíme Vaše problémy.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sada na údržbu olejovaných podlah

19.8.2017  Sada na údržbu olejovaných podlah

I o podlahy je třeba pečovat, její pořízení Vás stálo dost peněz, úsilí i stresu. Teď, když je vše hotovo, to ještě neznamená, že není třeba podlahu dále udržovat. Pokud chcete, aby Vám podlaha dlouho vydržela, je třeba se o údržbu olejovaných podlah dobře starat. I na to jsme ale v naší nabídce mysleli a připravili jsme pro Vás sadu na údržbu olejovaných podlah. Sada obsahuje parketové mýdlo, intenzivní čistič, olej na péči, jemné brusivo a hadřík, tedy vše co budete potřebovat.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tužidla pro tmely a laky Brno

19.8.2017  Tužidla pro tmely a laky Brno

Zajišťujeme prodej tužidel pro tmely a laky karosérií od prověřených značek Polykar, Sprint, Glasurit či USP. V naší nabídce naleznete tužidla v plechovkách i plastu, která jsou vhodná do transparentních a akrylátových laků, pro polyesterové tmely a další.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: AUTOLAKY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchání barev pro airbrush - Brno

19.8.2017  Míchání barev pro airbrush - Brno

Nabízíme Vám namíchání barev pro techniku airbrush. Disponujeme širokým sortimentem barev od fy House of kolor - můžete vybírat z nepřeberné škály odstínů a efektů. Kromě toho u nás zakoupíte i veškerý potřebný materiál a náčiní. Navštivte naše webové stránky nebo provozovnu v Brně, kde Vám i odborně poradíme.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mr. PEPA pro profesionální úklid

18.8.2017  Mr. PEPA pro profesionální úklid

Vyvinuli jsme řadu vysoce účinné profesionální chemie Mr. PEPA, určenou do rukou odborníků. Profesionální úklid s čisticími prostředky Mr. PEPA půjde jako po másle. Čisticí prostředky pro profesionální úklid se vyznačují vysokou koncentrací čistících látek a tedy nadprůměrnou účinností, kterou oceníte zejména při profesionálním úklidu zvláště znečištěných ploch. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Těšíme se na Vaše dotazy.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

18.8.2017  Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

K nejpoužívanějším produktům naší firmy patří aditivum do benzinu BENADIT FORTE, jenž je multifunkční přísadou výhradně do bezolovnatého benzinu. Díky této přísadě lze použít bezolovnatý benzin i v automobilech, které byly konstruovány pouze pro benziny olovnaté. BENADIT FORTE slouží spolehlivě jako ochrana sedla ventilů, bez nežádoucího vlivu na míru opotřebení zážehového motoru. Další výhodou aditiva do benzinu je ochrana před negativními účinky biosložky, kterou obsahuje každý benzín.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Povrchová úprava ocelových konstrukcí

17.8.2017  Povrchová úprava ocelových konstrukcí

Specializujeme se na realizaci povrchové úpravy ocelových konstrukcí a nejrůznějších zámečnických prvků v rámci stavební činnosti. Provádíme základní i následné krycí nátěry ocelových konstrukcí. K povrchové úpravě ocelových konstrukcí používáme pouze kvalitní nátěrové hmoty s vysokou odolností.

Pro kompletní informace o námi poskytovaných službách včetně našich referencí naleznete na našich webových stránkách.

Firma: KUMAN spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní kontaktní lepidla pro truhláře

16.8.2017  Moderní kontaktní lepidla pro truhláře

Rozšířili jsme nabídku stříkacích lepidel o kontaktní průmyslová lepidla TensorGrip od firmy Quin Global. Lepidla jsou určená pro standardní laminátové aplikace a pro lepení běžně používaných truhlářských materiálů k různým podkladům - včetně MDF, dřevotřísky, překližky a dalších.

Lepidla se z tlakového kanystru nanáší stříkáním aplikační pistolí.
K vyzkoušení jsou i v menším balení-ve spreji - nyní v akci -30%!

Více info ohledně lepidel a příslušenství (pistole, hadice) získáte na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo na prostupy

16.8.2017  Lepidlo na prostupy

Lepidlo pro lepení betonových i plastových ucpávek děr po spínání bednění, jednosložkové. Výhoda je stálá konzistence a vlastnosti, zamezení možnosti technologické nekázně- špatný poměr míchání. Dále se zpracuje celé balení- baleno v salámu po 500 gramech/ kbelík=3 salámy(celkem 1,5 kg)- používá se vytlačovací pistole na salámy. Velmi jednoduchá aplikace.

Firma: Ing. Jiří KOTAČA - Želex
Stát: cz Česká republika Více...
Antikorozní přípravky na podvozky

16.8.2017  Antikorozní přípravky na podvozky

Nabízíme široký sortiment antikorozních přípravků na podvozky. Prodáváme produkty např. od firem DINITROL, TROTON, RANAL, NOVOL, BKP a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Brně.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní maziva

15.8.2017  Kvalitní maziva

Nabízíme kvalitní maziva. Kvalitní maziva zvyšují životnost ošetřovaných dílů, brání zadření ložisek, ulehčují montáž a demontáž, chrání jednotlivé části automobilu a další. Neprodáváme jen výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

15.8.2017  Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

Dalším produktem naší společnosti, který vám nabízíme, je účinné aditivum do benzinu SUPERF BENZIN ADITIV. Spolehlivě sníží spotřebu paliva díky mazivostní složce. Tato multifunkční přísada do benzinu je určena nejen pro všechny moderní motory s přímým vstřikováním, ale rovněž pro karburátorové motory staršího typu. I toto aditivum do benzinu disponuje protikorozním účinkem a zajišťuje tím ochranu palivového systému. SUPER BENZIN ADITIV udrží váš motor ve výborné formě.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej úklidových prostředků

15.8.2017  Prodej úklidových prostředků

Zabýváme se prodejem úklidových prostředků s vysokou koncentrací čisticích látek pro spolehlivý úklid i silně znečištěných míst.

V rámci prodeje úklidových prostředků Mr. PEPA nabízíme prostředky na mytí nádobí, prostředky na mytí podlah, přípravky do koupelen a toalet, prací prášky, aviváže, přípravky k odmašťování, WC čističe a kachny apod.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje pro ošetření kamene

15.8.2017  Oleje pro ošetření kamene

Kámen je populární ve stavebním oboru i architektonickém zahradním designu. A ano kámen na tom pravém místě dokáže doslova zázraky. Ale i kámen je třeba pravidelně ošetřovat. Rozhodně péči o něj nepodceňujte! HORSEMEN STONE CARE je doslova průlomem v péči o kámen, má neutrální vzhled, odpuzuje vodu a je šetrný k životnímu prostředí. Nepodceňujte péči o kámen! Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...