Chemie a farmacie - Nabídky

Aditivum do nafty – zimní provedení

21.1.2019  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tekafiks HT - vysocepevnostní lepidlo

20.1.2019  Tekafiks HT - vysocepevnostní lepidlo

Nová receptura - nyní ještě pevnější!

Jednosložkové univerzální lepidlo na bázi MS polymeru.
Výborná přilnavost na většinu stavebních materiálu, vysoká počáteční pevnost, po vytvrzení trvale pružný spoj!

Nahrazuje mechanické připevňování těžkých předmětů! Možno lepit i pod vodou!
Nosnost - 350kg/10cm².

Balení - 290 ml, barva bílá, 12 ks v kartonu.

Cena - 110,- Kč/ks + DPH. Při vyšších odběrech slevy až -10%.

Více info na www nebo na našich provozovnách.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro autodílny

20.1.2019  Motorové oleje pro autodílny

Nabízíme komplexní servis v oboru dodávek jedničky na světovém trhu – olejů pro osobní vozy, užitkové vozy, ale i motocykly, značky Mobil. V případě, že vlastníte autoservis či autodílnu, neváhejte a kontaktujte nás, velice rádi vás zasvětíme do široké nabídky produktů značky Mobil. Nabízíme nejen kvalitní produkt, ale rovněž spolehlivé jednání, flexibilní dodávky a profesionální poradenství. Jsme tady pro vás.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

20.1.2019  Výživa a regenerace kloubů Nový Mobilart

Doplněk stravy Nový Mobilart pomáhá při obnově a hybnosti kloubů, zlepšuje výživu a regeneraci kloubní chrupavky. Dále povzbuzuje metabolismus lipidů, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů.
Nový Mobilart je speciální potravní doplněk obsahující hydrolyzovaný kolagen, chondroitin, glukosamin, MSM a další biogenní látky. Základní složky doplňku stravy podporují hybnost kloubů a regeneraci pohybového ústrojí, což je významné zvláště u velkých kloubů. Kontaktujte nás.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Testování kvality olejů

19.1.2019  Testování kvality olejů

V oboru kvality olejů a maziv se pohybujeme již mnoho let. Našim zákazníkům nejenže nabízíme produkty naprosto špičkové kvality, ale rovněž poskytujeme cenné služby, jako jsou odborná školení, či testování kvality olejů. MSLA neboli Mobil Serv Lubricant Analysis je analytickou metodou testování kvality oleje. A k čemu taková služba slouží? Například vám pomůže zajistit spolehlivost zařízení a zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady na údržbu, snížit spotřebu maziv a zlepšit životnost zařízení.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletace výrobků do obalů

19.1.2019  Kompletace výrobků do obalů

Provádíme kompletaci výrobků do obalů z Vámi dodaných materiálů. Služba je vhodná zejména pro produkty z oblasti potravinářství a farmacie (léčiva).

Kompletace obalů zahrnuje:
- ajdustaci tablet do obalů (počítání tablet, vkládání do obalů)
- značení obalů zařízením INKJET (kontinuální inkoustový tisk)
- lepení etiket na obaly
- vkládání obalů do přebalů a skupinových balení (blistry, letáky, dárky)

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přístroje Schmidt a Haensch

18.1.2019  Přístroje Schmidt a Haensch

Značka Schmidt-Haensch má ve světě vědy velice dobrý zvuk a my vám přinášíme široký sortiment špičkových, profesionálních zařízení a přístrojů od tohoto výrobce. Pořídit si můžete refraktometry včetně rozsáhlého příslušenství; polarimetry a také polarimetrické trubice a mnoho dalších strojů nejvyšší kvality.

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prémiový motorový olej Mobil Super

18.1.2019  Prémiový motorový olej Mobil Super

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem produktů značky Mobil. Prémiový motorový olej Mobil Super je synonymem absolutní spolehlivosti a ochrany proti opotřebení. Nepodceňujte úlohu kvalitního motorového oleje a informujte se u našich oborníků ohledně prémiového motorového oleje Mobil Super, který obsahuje o 15 % více čistících aditiv, takže významně snižuje usazování kalů v motoru. Jsme tady pro vás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

17.1.2019  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nábytek pro laboratoře a ordinace

15.1.2019  Nábytek pro laboratoře a ordinace

Potřebujete vybavení pro specializovaná pracoviště? Obraťte se na nás. Nabízíme nábytek a zařízení pro ordinace (pro vyšetřovny, sesterny nebo např. i kuchyňky), laboratoře (profesionální nábytek značek jako LABINA II, Mendel nebo třeba Arredi Technici Villa) a také pro školy (pro specializované učebny i běžné třídy).

Firma: LABO - MS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro vysoký výkon

15.1.2019  Motorové oleje pro vysoký výkon

Světoznámá značka motorových olejů Mobil je v současné době jednou z nejrespektovanějších značek v oboru, a to zejména pro zkušenosti, razanci a inovativní přístup, které vkládá do vývoje a výroby svých produktů. Motorové oleje značky Mobil jsou spojovány s vysokou výkonností a mimořádnou kvalitou. Zabýváme se distribucí motorových olejů značky Mobil a velice rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

15.1.2019  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

Nabízíme vysoce kvalitní brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 s protikorozním účinkem a vysokou teplotní stabilitou v rozmezí -50° C až do 245° C. Typ brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 vyhovuje všem typům osobních i nákladních automobilů. Vykazuje vysokou ochranu proti korozi. Výměna brzdové kapaliny se doporučuje po dvou letech užívání vozidla. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3 je vhodnou volbou. Kontaktujte nás.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej olejů Morris a maziv Q8

14.1.2019  Prodej olejů Morris a maziv Q8

Zabýváme se prodejem kvalitních, odborníky a uživateli ověřených olejů značky Morris, dále pak v naší nabídce najdete vysoce kvalitní maziva Q8. Oleje Morris a maziva Q8 jsou jedničky na trhu obzvláště v použití pro průmyslovou sféru, zemědělství, automobilový průmysl, motocykly apod. Kontaktuje naše specialisty a domluvte se na konkrétních požadavcích. Jsme tady pro vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní motorové oleje pro automobily

14.1.2019  Kvalitní motorové oleje pro automobily

Zaměřujeme se na distribuci kvalitních, nadčasových motorových olejů pro osobní i užitkové vozy. Jsme jediným distributorem motorových olejů značky Mobil v České republice. Motorové oleje značky Mobil pro automobily prošly léty systematického vývoje a touhou odborných pracovníků po dalším zlepšení. Na konci tohoto procesu je produkt, který svými vlastnostmi mnohdy překračuje očekávání samotných výrobců aut. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Úklid 2018

14.1.2019  Úklid 2018

Nabízíme vše co je spojené s úklidem. Průmyslové a domácí vysavače, tepovače koberců, parní čističe oken a zrcadel, mycí a čistící prostředky STAR nebo MPD Plus.

Tepovače koberců půjčujeme!

Pro rezervaci volejte na tel.: 220 980 487.

Firma: SEWO spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...