Chemie a farmacie - Nabídky

Kvalitní maziva

17.12.2017  Kvalitní maziva

Nabízíme kvalitní maziva. Kvalitní maziva zvyšují životnost ošetřovaných dílů, brání zadření ložisek, ulehčují montáž a demontáž, chrání jednotlivé části automobilu a další. Neprodáváme jen výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Termoizolační nátěr ThermoPRIM+

17.12.2017  Termoizolační nátěr ThermoPRIM+

Nabízíme termoizolační nátěr ThermoPRIM+, který řeší časté problémy průmyslového odvětví. Termoizolační nátěr ThermoPRIM+ se velice snadno aplikuje, účinně snižuje teplotu žhavých povrchů, chrání majetek před ničivými požáry. A to není vše. Odolává i velmi silné vlhkosti a proto lez použít v provozech s výskytem horké páry, a je velice všestranný v použití. Kontaktujte nás pro další informace, případně nahlédněte naše webové stránky.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

17.12.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní chemie KOWAX

17.12.2017  Kvalitní chemie KOWAX

Dodáváme kvalitní chemii naší značky KOWAX za rozumnou cenu. Naše produkty jsou nehořlavé, bez zápachu, ekologicky šetrné, s neutrálním PH a v neposlední řadě také biologicky odbouratelné. V našem sortimentu čistící chemie naleznete separační pasty, separační spreje, separační super koncentráty a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Stát: cz Česká republika Více...
Přípravky na údržbu podlah a parket

17.12.2017  Přípravky na údržbu podlah a parket

Dřevo vyžaduje pravidelnou péči. Jak ale kvalitně pečovat a nepoškodit? Používejte výhradně vysoce jakostní přípravky na údržbu podlah a parket, a podlahy se Vám odvděčí dlouhou životností. Vyzkoušejte prověřenou značku CIRANOVA a ochraňte své podlahy a parkety proti mechanickému poškození. CIRANOVA chrání a pečuje již po desítky let, vyzkoušejte i Vy, co funguje léta.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchané spreje pro autolakýrníky

17.12.2017  Míchané spreje pro autolakýrníky

Zaměřujeme se na prodej míchaných sprejů pro autolakýrníky v nejrůznějších barevných variacích. Dodáváme míchané spreje pro autolakýrníky dvousložkové (bílé, černé, červené etc.) a metalické (stříbrné a perleťové). Nabízíme bezkonkurenční ceny.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Maskovací pásky - prodej Brno

17.12.2017  Maskovací pásky - prodej Brno

Prodáváme maskovací pásky a další příslušenství nejenom pro autolakýrníky. Kromě maskovacích pásek Vám doporučíme vhodná brusiva či leštící a brusné pasty, a to od výrobců 3M, MIRKA, SUNMIGHT aj. Neváhejte se na nás obrátit.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pro podlaháře - Kontaktní lepidla v akci

16.12.2017  Pro podlaháře - Kontaktní lepidla v akci

Rozšiřujeme nabídku stříkacích lepidel o kontaktní podlahářská lepidla GEKKO od firmy Quin Global.

Nyní zaváděcí ceny!
Gekko spray - sleva 40% z katal.cen!
Gekko kanystr - sleva 30% z katal.cen!

Tyto lepidla jsou určená pro lepení kobercových i pryžových podlahových krytin. Jsou vhodné pro všechny podklady včetně samonivelačních hmot, překlížek, OSB desek či plovoucích podlah.

Více info ohledně lepidel a příslušenství (pistole, hadice) získáte na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární nátěr na žhavé povrchy

16.12.2017  Protipožární nátěr na žhavé povrchy

Vyrábíme a distribuujeme speciální protipožární nátěry na žhavé povrchy. Tento speciální nátěr byl vyvinut ve spolupráci s akademickou sférou na základě požadavků a potřeb zákazníků. Tepelně izolační protipožární nátěr na žhavé povrchy je jediný svého druhu na celém světovém trhu a je maximálně účinný. Kontaktujte nás, velice rádi Vám vysvětlíme konkrétní detaily.

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Tmely a vosky pro opravu drobných vad

16.12.2017  Tmely a vosky pro opravu drobných vad

Tmely a vosky z naší nabídky účinně odstraní drobné vady. Vyzkoušejte, budete příjemně ohromeni! Opravné tmely a vosky dokáží doslova divy. Stačí nanést, zbrousit a po kazu nebude ani vidu. Nevíte který si vybrat? Pište, volejte, jsme tady pro Vás.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sanitace vzduchotechnických systémů

16.12.2017  Sanitace vzduchotechnických systémů

Provádíme sanitaci vzduchotechnických systémů pro průmyslové, administrativní, zdravotnická, restaurační, farmaceutická a společenská zařízení. Pravidelná a důkladná sanitace vzduchotechnických systémů je jediná ochrana před vznikem bakterií a plísní, které ohrožují lidské zdraví. Naše společnost disponuje účinnými chemikáliemi a také metodami pro spolehlivé odstranění veškerých znečištění.

Kompletní informace jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchaná metalická barva

16.12.2017  Míchaná metalická barva

Zajišťujeme míchání a dodávku profesionálních barev pro využití v autolakýrnictví. Míchané metalické barvy obstaráváme v populárních odstínech stříbrné a metalické. Do množství barvy přidáváme potřebné ředidlo.

Pro více informací navštivte na naše webové stránky.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Leštící a brusné pasty - prodej Brno

16.12.2017  Leštící a brusné pasty - prodej Brno

Věnujeme se prodeji leštících a brusných past a dalšího příslušenství pro autolakýrníky. Kromě past u nás můžete vybírat z nabídky brusiv, maskovacích pásků a dalších produktů od značek 3M, MIRKA, SUNMIGHT a dalších.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Odstranění vlhkosti ve zdivu

15.12.2017  Odstranění vlhkosti ve zdivu

Potýkáte se s vlhkostí ve zdivu a stále se Vám nedaří najít materiál, který Vaše problémy vyřeší? Pak nás kontaktujte! Vyvinuli jsme speciální termoizolační materiály, které Vaše problémy spolehlivě vyřeší. Odstranění vlhkosti ve zdivu už Vás nebude dále trápit. Kontaktujte nás pro více informací, případně nahlédněte naše webové stránky s podrobnějšími informacemi. Jsme tady pro Vás!

Firma: IZOLACTIVE, a.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

15.12.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

Nabízíme vysoce kvalitní brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 s protikorozním účinkem a vysokou teplotní stabilitou v rozmezí -50° C až do 245° C. Typ brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 vyhovuje všem typům osobních i nákladních automobilů. Vykazuje vysokou ochranu proti korozi. Výměna brzdové kapaliny se doporučuje po dvou letech užívání vozidla. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3 je vhodnou volbou. Kontaktujte nás.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...