Chemie a farmacie - Nabídky

Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

20.10.2017  Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

Dalším produktem naší společnosti, který vám nabízíme, je účinné aditivum do benzinu SUPERF BENZIN ADITIV. Spolehlivě sníží spotřebu paliva díky mazivostní složce. Tato multifunkční přísada do benzinu je určena nejen pro všechny moderní motory s přímým vstřikováním, ale rovněž pro karburátorové motory staršího typu. I toto aditivum do benzinu disponuje protikorozním účinkem a zajišťuje tím ochranu palivového systému. SUPER BENZIN ADITIV udrží váš motor ve výborné formě.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej úklidových prostředků

20.10.2017  Prodej úklidových prostředků

Zabýváme se prodejem úklidových prostředků s vysokou koncentrací čisticích látek pro spolehlivý úklid i silně znečištěných míst.

V rámci prodeje úklidových prostředků Mr. PEPA nabízíme prostředky na mytí nádobí, prostředky na mytí podlah, přípravky do koupelen a toalet, prací prášky, aviváže, přípravky k odmašťování, WC čističe a kachny apod.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje pro ošetření kamene

20.10.2017  Oleje pro ošetření kamene

Kámen je populární ve stavebním oboru i architektonickém zahradním designu. A ano kámen na tom pravém místě dokáže doslova zázraky. Ale i kámen je třeba pravidelně ošetřovat. Rozhodně péči o něj nepodceňujte! HORSEMEN STONE CARE je doslova průlomem v péči o kámen, má neutrální vzhled, odpuzuje vodu a je šetrný k životnímu prostředí. Nepodceňujte péči o kámen! Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sanitace HVAC systémů

20.10.2017  Sanitace HVAC systémů

Realizujeme důkladnou sanitaci HVAC systémů, do kterých spadají topení, vzduchotechnická a klimatizační zařízení. Provádíme čištění a sanitaci HVAC systémů pro průmyslové objekty, administrativní budovy, restaurační a zdravotnická zařízení, vzdělávací instituce, hotely apod. Poradíme si se suchými i mastnými vzduchotechnickými rozvody.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ČE-NOVA CZ s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

20.10.2017  Příslušenství pro autolakýrníky - Brno

Dodáváme příslušenství pro auto- a motolakýrníky. Většina produktů je značek 3M, MIRKA a SUNMIGHT. V nabídce naleznete např. brusiva, brusné a leštící pasty, maskovací pásky a další. Neváhejte se na nás obrátit.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ochranné nátěry dřeva

20.10.2017  Ochranné nátěry dřeva

Nabízíme ochranné nátěry dřeva - ochranné olejové lazury, jednorázové lazury, tvrdé voskové oleje, UV ochranné oleje, průmyslové nátěry na dřevo apod. Nabízíme nátěry na dřevo, které jsou vyrobeny na bázi rostlinných olejů a vosků, odpuzují vodu a jsou odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. Kompletní sortiment nátěrů pro ochranu dřeva - zejména ve venkovním prostředí - naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Milvus - dřevo s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Péče o dřevěný nábytek

19.10.2017  Péče o dřevěný nábytek

Dřevěný nábytek vydrží léta, tedy pokud o něj správně pečujete. Zahradní nábytek ošetřený kvalitním nábytkovým lakem Vám bude dělat radost ještě mnoho sezón. Dokonce jej po ošetření ani nemusí Vaši sousedi poznávat, neboť bude vypadat jako nový. Pečujte správně o dřevěný nábytek a používejte nábytkové laky pouze prověřených značek. Nevíte, které to jsou? My ano a rádi Vám poradíme.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Míchání barev na motorky - Brno

19.10.2017  Míchání barev na motorky - Brno

Mícháme barvy nejenom na motorky. Nabízíme široký sortiment barev nebo Vám profesionálně namícháme barvu dle Vašich představ. Prodáváme také barvy pro airbrush House of Kolor ve skvělých barvách. Navštivte náš web.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stříbrná řada PUR pěn TEKAPUR

19.10.2017  Stříbrná řada PUR pěn TEKAPUR

Nabídku jsme rozšířili o ekonomickou řadu PUR pěn TEKAPUR a tmelů TEKASIL a TEKADOM ve stříbrném designu!

Tekapur Universal pist. 750g, B3 - za katalogovou cenu 90,-Kč/ks + DPH.
Při vyšších odběrech slevy až 22%!

Balení: 12 ks v kartonu.
Aplikace do: +5°C.

Podrobnější info na našich www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Dárky za nákup stavební chemie zn.TKK

19.10.2017  Dárky za nákup stavební chemie zn.TKK

Získejte dárek ZDARMA za nákup stavební chemie TKK - např. metr Komelon, nafukovací vzduchový klín, stropní podpěra Bessey, aplikační profi pistole na pěnu.
Prodejní akce se vztahuje na všechny produkty zn.TKK - tmely, pěny, silikony, MS polymery, prezentované společností Okentěs, spol.s r.o.
Akce platí od 10.10. do 2.12.2017 nebo do vydodání dárků. Dárek je možné nárokovat po zaslání závazné objednávky v minimální definované výši.
Více info na webu nebo na našich provozovnách!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účinné přípravky na čištění podlah

18.10.2017  Účinné přípravky na čištění podlah

Dodáváme vysoce účinné přípravky na čištění podlah. Jsme si vědomi toho, že profesionální úklid vyžaduje mnohem více námahy, nežli ten klasický domácí, rovněž míra znečištění se může diametrálně lišit od místa a druhu plochy, a mnohé nečistoty tak mohou být hůře odstranitelné. Na základě výzkumů, jsme zjistili požadavky, obavy a potřeby při profesionálním čištění a vznikla vysoce účinná řada přípravků na čištění podlah Mr. PEPA.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – letní provedení

18.10.2017  Aditivum do nafty – letní provedení

Naše nabídka obsahuje aditiva do nafty SUPER DIESEL ADITIV v letním provedení. Letní příměs do nafty zlepšuje spalování z důvodu zvýšeného cetanového čísla. K dalším přednostem multifunkčního aditiva patří snižování hlučnosti motoru, protikorozní účinky a tedy udržování čistoty vstřikovacích trysek. Letní aditivum šetří palivové čerpadlo potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Aditivum do nafty v letní verzi spolehlivě ochrání váš motor.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čisticí prostředky pro profi úklid

18.10.2017  Čisticí prostředky pro profi úklid

Vyrábíme a dodáváme čisticí prostředky pro profi úklid pod obchodní značkou Mr. PEPA. Myšlenka na výrobu profesionální čisticích prostředků vyplynula z ekonomické krize v roce 2009, kdy naši klienti poptávali kvalitní čisticí prostředky za příznivé ceny. Proto jsme se rozhodli nejprve k vývoji a následné výrobě čisticích prostředků pro profi úklid.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Horsemen Woodcare ochrana dřeva

18.10.2017  Horsemen Woodcare ochrana dřeva

Horsemen Woodcare je lazura ideální pro neupravené dřevěné zahradní konstrukce, zahradní dřevěné domky, ploty, sruby a třeba také pergoly. Nejdříve dřevo zbavíte nečistot a mastnoty a poté nanesete vrstvy dle potřeby. Dřevo bude přirozeně chráněno a nebude se loupat. Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás, rádi Vás budeme podrobně informovat.

Firma: ACOLOR s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čistící a úklidové profi prostředky

17.10.2017  Čistící a úklidové profi prostředky

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme vysoce účinné čistící a úklidové prostředky pro profesionální použití. Řada profi čistících a úklidových prostředků značky Mr. PEPA je jedinečná pro své úžasné vlastnosti, jako je maximální účinnost a vysoká koncentrace, což již ocenilo tisíce našich spokojených zákazníků. V naší nabídce najdete vše, co potřebujete k profesionálnímu úklidu. Máte zájem o konkrétní informace? Kontaktujte nás, velice rádi Vám naše produkty představíme.

Firma: KOPACHEM s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...