Chemie a farmacie - Nabídky

Prodej olejů Morris a maziv Q8

21.3.2019  Prodej olejů Morris a maziv Q8

Zabýváme se prodejem kvalitních, odborníky a uživateli ověřených olejů značky Morris, dále pak v naší nabídce najdete vysoce kvalitní maziva Q8. Oleje Morris a maziva Q8 jsou jedničky na trhu obzvláště v použití pro průmyslovou sféru, zemědělství, automobilový průmysl, motocykly apod. Kontaktuje naše specialisty a domluvte se na konkrétních požadavcích. Jsme tady pro vás!

Firma: Gas-Motors s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní motorové oleje pro automobily

21.3.2019  Kvalitní motorové oleje pro automobily

Zaměřujeme se na distribuci kvalitních, nadčasových motorových olejů pro osobní i užitkové vozy. Jsme jediným distributorem motorových olejů značky Mobil v České republice. Motorové oleje značky Mobil pro automobily prošly léty systematického vývoje a touhou odborných pracovníků po dalším zlepšení. Na konci tohoto procesu je produkt, který svými vlastnostmi mnohdy překračuje očekávání samotných výrobců aut. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro osobní vozy Mobil

20.3.2019  Motorové oleje pro osobní vozy Mobil

Věnujeme se distribuci vysoce výkonných motorových olejů značky Mobil. Jedním z mnoha produktů značky Mobil jsou motorové oleje určené pro osobní vozy. Motorové oleje Mobil jsou určeny k optimalizaci motoru, redukci opotřebení a současně snížení spotřeby paliva na minimum. Velice rádi vám poskytneme více podrobností o produktové řadě olejů Mobil1 a Mobil Super z naší nabídky. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Směsi do ostřikovače SUPERVID

20.3.2019  Směsi do ostřikovače SUPERVID

Dalším velmi užitečným výrobkem v naší nabídce je směs do ostřikovače skel SUPERVID. Vyrábíme a prodáváme ji v různých variantách. Nemrznoucí směsi SUPERVID jsou určeny pro všechny typy ostřikovačů motorových vozidel s rozmrazovacím účinkem. Díky svým vlastnostem chrání ostřikovače před rezivěním. SUPERVID letní je směsí do ostřikovače pro využití v teplotách nad bodem mrazu. Všechny typy těchto směsí umí dokonale odstranit nečistoty a hmyz z autoskel. Kontaktujte nás a vyzkoušejte SUPERVID.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje pro užitkové vozy Mobil Delvac

19.3.2019  Oleje pro užitkové vozy Mobil Delvac

Kvalitní oleje a maziva značky Mobil Delvac jsou ideálním řešením pro převodovky, nápravy a hlavní hřídele nákladních vozů, které jsou vystaveny extrémním podmínkám. Oleje a maziva Mobil Delvac mají za sebou léta neustálého zlepšování, výsledkem jsou mimořádné vlastnosti a excelentní výkonnost. Jsme jediným autorizovaným distributorem produktů Mobil v České republice a tyto technologicky vyspělé oleje a maziva vám velice rádi dodáme. Kontaktujte nás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Průmyslová maziva Mobil SHC

18.3.2019  Průmyslová maziva Mobil SHC

Zabýváme se distribucí vysoce výkonných průmyslových maziv značky Mobil SHC. Průmyslová maziva Mobil SHC se pyšní maximální technickou vyspělostí a zaručují vysokou teplotní odolnost, skvělou ochranu proti korozi, znamenitou čerpatelnost za nízkých teplot a samozřejmě nepřekonatelnou ochranu proti opotřebení stroje. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně průmyslových maziv Mobil SHC, nás prosím kontaktujte.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Lepidlo EMFIMASTIC High Power

18.3.2019  Lepidlo EMFIMASTIC High Power

Lepení bez další mechanické fixace!
Jednosložkový trvale pružný lepící tmel na bázi hybridních polymerů s vysokou počáteční pevností spoje a s vynikající adhezí na většinu materiálů.
Vhodný pro rychlé fixační a pevnostní lepení!
Obsahuje gelovou složku, která umožňuje následnou korekci lepeného spoje.
Elastické, vibracím odolné lepení v průmyslu a stavebnictví.
Konečná tvrdost: cca 60 ShA po 14 dnech.

Cena - 112,- Kč / ks +DPH.

Pro firmy slevy až -10%.
Katalog 2018 žádejte na wwww!

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Chladící kapaliny ANTIFREEZE

17.3.2019  Chladící kapaliny ANTIFREEZE

Vyzkoušejte chladící kapaliny naší výroby, jistě budete spokojeni. Chladící kapaliny VIF jsou určeny všem typům motoru. Ochrání je před přehřátím v létě, vysokými mrazy v zimním období a jsou protikorozní. Typ chladící kapaliny ANTIFREEZE BC využijete pro osobní i nákladní auta s hliníkovými a litinovými motory. Chladící kapalina ANTIFREEZE D je určena pro všechny typy motorů včetně celohliníkových. Kontaktujte nás a vyberte si produkt vhodný právě pro váš vůz.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nabídka špičkových produktů Mobil

15.3.2019  Nabídka špičkových produktů Mobil

Věnujeme se prodeji proslulých a vysoce kvalitních produktů značky Mobil. Produkty značky Mobil si ve světě získaly obrovský věhlas díky mimořádné kvalitě a absolutní spolehlivosti. Naše firma je jediným autorizovaným distributorem produktů Mobil v České republice. V naší nabídce najdete produkty značky Mobil, jako jsou oleje pro osobní i užitkové vozy, ale také vysoce výkonná průmyslová maziva. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Autokosmetika VIF

15.3.2019  Autokosmetika VIF

Rádi bychom Vám nabídli kvalitní a účinnou autokosmetiku VIF, kterou naše společnost vyvíjí a prodává. Nabídka autokosmetiky VIF zahrnuje čistící prostředky na leštění autoskla, rozmrazovače, odstraňovače hmyzu, čističe umělé hmoty motorů včetně součástek a jiné. Upozorněme na specializovaný přípravek SOLAGEL, který je skvělý pro čištění rukou od mastných olejových skvrn a dále rozmrazovač skel VIF, vytvořenému povrchovému filmu brání opětovnému zamrznutí.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autorizovaný distributor olejů Mobil

14.3.2019  Autorizovaný distributor olejů Mobil

Jsme jediným autorizovaným distributorem olejů a maziv značky Mobil pro Českou republiku. V naší nabídce najdete mimo jiné produkty Mobil 1 pro osobní automobily, Mobil Delvac pro užitkové a nákladní vozy a průmyslové oleje a maziva Mobil SHC. V případě zájmu o detailnější informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Jsme autorizovaným distributorem olejů a maziv Mobil a jsme tady pro vás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Kontaktní lepidla ve spreji - Tensorgrip

14.3.2019  Kontaktní lepidla ve spreji - Tensorgrip

Rozšířili jsme nabídku stříkacích lepidel o kontaktní průmyslová lepidla TensorGrip od firmy Quin Global. Tyto lepidla jsou určená pro standardní laminátové aplikace a pro lepení běžně používaných truhlářských materiálů k různým podkladům - včetně MDF, dřevotřísky, překližky, tkaniny a dalších.

Lepidla jsou naplněná v tlakových kanystrech nebo ve sprejích 500ml.

Všechny typy těchto kontaktních lepidel ve spreji zakoupíte na našem e-shopu!

Více info ohledně lepidel a Katalog 2018 na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

13.3.2019  Aditivum do benzinu BENADIT FORTE

K nejpoužívanějším produktům naší firmy patří aditivum do benzinu BENADIT FORTE, jenž je multifunkční přísadou výhradně do bezolovnatého benzinu. Díky této přísadě lze použít bezolovnatý benzin i v automobilech, které byly konstruovány pouze pro benziny olovnaté. BENADIT FORTE slouží spolehlivě jako ochrana sedla ventilů, bez nežádoucího vlivu na míru opotřebení zážehového motoru. Další výhodou aditiva do benzinu je ochrana před negativními účinky biosložky, kterou obsahuje každý benzín.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kapalina Emfinet L0046A - Mesamoll

13.3.2019  Kapalina Emfinet L0046A - Mesamoll

Mesamoll je speciální olejovitá provozní kapalina, určená ke konzervaci, čistění a proplachování zásobníků, míchacích zařízení, nanášecích pistolí, trubek a hadic obsahujících zbytky polyuretanových lepidel.

Obecně je používaná k čištění zařízení pro nanášení PUR lepidel.

Výrazně zvyšuje spolehlivost a životnost plast. těsnicích kroužků.
Je nehořlavá, není zdraví škodlivá!

Barva: světle žlutá

Cena: 1050,- Kč + DPH za 5 kg kanystr
Pro firmy sleva až -10%.

Podrobnější info na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní kontaktní lepidla pro truhláře

12.3.2019  Moderní kontaktní lepidla pro truhláře

Rozšířili jsme nabídku stříkacích lepidel o kontaktní průmyslová lepidla TensorGrip od firmy Quin Global. Lepidla jsou určená pro standardní laminátové aplikace a pro lepení běžně používaných truhlářských materiálů k různým podkladům - včetně MDF, dřevotřísky, překližky a dalších.

Lepidla se z tlakového kanystru nanáší stříkáním aplikační pistolí.
K vyzkoušení jsou i v menším balení-ve spreji!

Více info ohledně lepidel a příslušenství (pistole, hadice) získáte na www.

Firma: OKENTĚS, spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...