Montáže bezpečnostního zařízení - Nabídky

Zabezpečení a automatizace domácnosti

15.8.2018  Zabezpečení a automatizace domácnosti

Sníte o chytré domácnosti, kterou můžete ovládat, i když nejste doma? Nebo hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže zabezpečit dům nebo byt? Jsme odborníci na zabezpečení a automatizaci domácnosti s více než 20letou praxí. Nabízíme vám komplexní služby zahrnující poradenství, vytvoření návrhu na míru, realizaci a zprovoznění systému. Spolehnout se můžete i na náš pravidelný servis zařízení. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Firma: AV Centrál, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní systémy – Praha

20.6.2018  Bezpečnostní systémy – Praha

V naší společnosti se zaměřujeme na veškeré služby související s bezpečnostními a komunikačními systémy v nemovitých objektech. Sídlíme v okrese Praha-východ a své služby zahrnující montáž, instalaci i údržbu a revize těchto systémů nabízíme v širokém okruhu Prahy a Středních Čech. S námi budete mít záruku stoprocentní funkčnosti a profesionálně odvedené práce. Váš systém spolehlivě ochrání vás i váš majetek.

Firma: Amperia, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečení vašeho objektu

1.6.2018  Zabezpečení vašeho objektu

Je váš dům, byt, kancelář či sklad v bezpečí? Obraťte se na nás a budete mít jistotu. Provedeme analýzu vašeho současného zabezpečení, navrhneme vám ideální řešení a cenovou nabídku vypracujeme zdarma. Zabezpečovací systém dodáme a namontujeme – kvalitně a dle vašich časových možností. Diskrétnost a záruční i pozáruční servis jsou pro nás samozřejmostí. Obraťte se na nás!

Firma: ALKATECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Alarmy a kamerové systémy

1.6.2018  Alarmy a kamerové systémy

Chraňte sebe i svůj majetek kvalitním zabezpečovacím systémem. Nabízíme široký sortiment nejmodernějších alarmů a kamer s vysokým rozlišením a kvalitním nočním přísvitem. Rádi vám poradíme, jaké řešení je pro vás nejlepší a vše zařídíme. Na poli zabezpečovacích technologií se pohybujeme již dlouhé roky a s potěšením vám své zkušenosti dáme k dispozici. Kontaktujte nás!

Firma: ALKATECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronická požární signalizace

1.6.2018  Elektronická požární signalizace

Nabízíme montáž kvalitních požárních systémů do kanceláří a výrobních hal. Dodáváme jen nejmodernější systém od společností, jako jsou Jablotron a Paradox, díky kterým si budete moct být jisti skutečným bezpečím a spolehlivou ochranou. Rovněž poskytujeme pravidelný záruční i pozáruční servis. Nenechte nic náhodě, těšíme se na vás.

Firma: ALKATECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Uzamykací a přístupové systémy

1.6.2018  Uzamykací a přístupové systémy

Mít přehled o tom, kdo přichází a kdy a jestli je k tomu oprávněn, je základem bezpečnosti každého objektu. My vám v tom pomůžeme! Instalujeme uzamykací systémy, které zajistí, že nikdo nepovolaný do příslušného prostoru nepronikne, a elektronickou evidenci přístupu osob (na bázi čipů či karet). Cenovou nabídku vám rádi zpracujeme zdarma. Obraťte se na nás.

Firma: ALKATECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Datové rozvody pro firmy i soukromníky

1.6.2018  Datové rozvody pro firmy i soukromníky

Realizujeme strukturovanou kabeláž v soukromých i komerčních objektech. Datové rozvody vám nainstalujeme včetně měření a osazení aktivními prvky – a to tak, že vám budou dlouhá léta sloužit bez nutnosti oprav nebo dalších zásahů. Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti, kvalitu, časovou flexibilitu a přátelské ceny. Kontaktujte nás!

Firma: ALKATECH s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž bezpečnostních systémů

11.5.2018  Montáž bezpečnostních systémů

Bez kvalitního a moderního bezpečnostního systému už si dnes lze jen stěží představit provoz jakékoli firmy nebo průmyslové budovy či areálu. V naší společnosti se věnujeme nejen montážím těchto systémů, ale zajišťujeme komplexní řešení – a to včetně servisů a revizí. Pokud potřebujete dokonale zabezpečit objekt, obraťte se na nás.

Firma: ElektroMont HB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní služba pro ochranu majetku

2.5.2018  Bezpečnostní služba pro ochranu majetku

Jsme bezpečnostní agentura Group JVI. Poskytujeme ochranu privátních i státních objektů a ochranu osob. Pro naše klienty hledáme spolehlivé, efektivní a systematické řešení. Zajistíme strážní službu i kontrolu kamerovým systémem. Naše cenová nabídka je oproti konkurenci velmi výhodná. Vysoké ceny zdaleka nemusí být zárukou kvality služeb. Neváhejte a poptávejte u nás.

Firma: Group JVI s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronické zabezpečení objektu

2.5.2018  Elektronické zabezpečení objektu

Potřebujete skutečně kvalitní a spolehlivé zabezpečení pro rodinný domek, byt, chatu, chalupu nebo pro firemní objekt či průmyslový areál? Obraťte se na nás a máte vyhráno. Nabízíme nejen prodej zabezpečovacích zařízení, ale poskytujeme také komplexní služby spojené se zabezpečením objektu. Vypracujeme návrh optimálního řešení a systém nainstalujeme. Poskytneme vám servis a provedeme kontroly i revize.

Firma: J&J Servis
Stát: cz Česká republika Více...