Montáže bezpečnostního zařízení - Nabídky

Bezpečnostní služba pro ochranu majetku

2.5.2019  Bezpečnostní služba pro ochranu majetku

Jsme bezpečnostní agentura Group JVI. Poskytujeme ochranu privátních i státních objektů a ochranu osob. Pro naše klienty hledáme spolehlivé, efektivní a systematické řešení. Zajistíme strážní službu i kontrolu kamerovým systémem. Naše cenová nabídka je oproti konkurenci velmi výhodná. Vysoké ceny zdaleka nemusí být zárukou kvality služeb. Neváhejte a poptávejte u nás.

Firma: Group JVI s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž bezpečnostních systémů

2.5.2019  Montáž bezpečnostních systémů

Bez kvalitního a moderního bezpečnostního systému už si dnes lze jen stěží představit provoz jakékoli firmy nebo průmyslové budovy či areálu. V naší společnosti se věnujeme nejen montážím těchto systémů, ale zajišťujeme komplexní řešení – a to včetně servisů a revizí. Pokud potřebujete dokonale zabezpečit objekt, obraťte se na nás.

Firma: ElektroMont HB s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečení a automatizace domácnosti

15.8.2018  Zabezpečení a automatizace domácnosti

Sníte o chytré domácnosti, kterou můžete ovládat, i když nejste doma? Nebo hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže zabezpečit dům nebo byt? Jsme odborníci na zabezpečení a automatizaci domácnosti s více než 20letou praxí. Nabízíme vám komplexní služby zahrnující poradenství, vytvoření návrhu na míru, realizaci a zprovoznění systému. Spolehnout se můžete i na náš pravidelný servis zařízení. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Firma: AV Centrál, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní systémy – Praha

20.6.2018  Bezpečnostní systémy – Praha

V naší společnosti se zaměřujeme na veškeré služby související s bezpečnostními a komunikačními systémy v nemovitých objektech. Sídlíme v okrese Praha-východ a své služby zahrnující montáž, instalaci i údržbu a revize těchto systémů nabízíme v širokém okruhu Prahy a Středních Čech. S námi budete mít záruku stoprocentní funkčnosti a profesionálně odvedené práce. Váš systém spolehlivě ochrání vás i váš majetek.

Firma: Amperia, v.o.s.
Stát: cz Česká republika Více...