Bezpečnost a ochrana - Nabídky

Repliky historických prootipožární dveří

19.8.2017  Repliky historických prootipožární dveří

Vyrábíme, dodáváme a montujeme repliky historických požárních kazetových dřevěných dveří. Jsme na trhu již 21. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fyzická ostraha objektů

19.8.2017  Fyzická ostraha objektů

Zajistíme fyzickou ostrahu objektů s použitím vycvičených služebních psů. Naším cílem je spokojený zákazník, proto i námi nabízené služby jsou kvalitní, naši spolupracovníci jsou maximálně spolehliví, odborně i fyzicky zdatní, naše služby jsou flexibilní a přívětivé k provozním potřebám chráněných objektů. Profesionální služby fyzické ostrahy objektů poskytujeme v lokalitách Praha, střední Čechy a dále v krajích Hradecký, Pardubický a Vysočina.

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Postroje pro práci ve výškách

19.8.2017  Postroje pro práci ve výškách

Nabízíme bezpečnostní postroje pro práci ve výškách a zajištění osob před pádem. V naší nabídce naleznete bezpečnostní postroje, bezpečnostní polohovací pásy, lana se seřizovací karabinou, zachycovače pádu, samonavíjecí zachycovací systémy, pomocná lana apod.

Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Firma: GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Práškový hasicí přístroj AKCE

19.8.2017  Práškový hasicí přístroj AKCE

Nabízíme práškový hasicí přístroj s náplní 6 kg vhodné k použití na pevné i kapalné látky, hořící plyny či dokonce elektrická zařízení. Práškový hasicí přístroj vyniká svojí všestranností. Své využití nachází v různých odvětvích průmyslu. Naše společnost Vám nabízí jedinečnou akci - práškový hasicí přístroj společně v balení s kouřovým požárním hlásičem.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kouřové čidlo GS 506

19.8.2017  Kouřové čidlo GS 506

Nabízíme kouřová čidla GS 506 do bytových i nebytových prostor. Díky fotoelektrické technologii jsou schopny kouřová čidla spolehlivě detekovat kouř dříve, než požár propukne v plameny.

Při detekci kouře vydávají čidla zvukový signál.

Kompletní informace naleznete na naších webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Uzamykací systémy

18.8.2017  Uzamykací systémy

Uzamykací systémy jsou navrženy tak, aby díky vzájemné kombinaci profilů klíčů vytvořily efektivní uzamykací sestavu nadřazených a vlastních klíčů a tím minimalizují nutný počet klíčů na svazku.

Při realizaci uzamykacích systémů Vám nabízíme profesionální poradenství tak, abychom nalezli optimální řešení právě pro Vaši organizaci.

Dodáváme systémy generálního, hlavního a skupinového klíče, systémy centrální zámkové vložky či i kombinované systémy.

Navštivte naše webové stránky.

Firma: Petr Lorenc
Stát: cz Česká republika Více...
Ochranné tlumiče zvuku

18.8.2017  Ochranné tlumiče zvuku

Dodáváme ochranné tlumiče zvuku pro zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Ochranné tlumiče zvuku máme k dispozici v různých variantách. Můžete si vybírat z mnoha modelů přesně dle Vaší potřeby. Nabízíme ochranná sluchátka, dielektrické mušlové chrániče sluchu, mušlové chrániče, ušní zátky, speciální zátky s tvarovou pamětí.

Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby koordinátora BOZP

18.8.2017  Služby koordinátora BOZP

Poskytujeme kompletní služby koordinátora BOZP pro investory i pro projektanty. Služby BOZP nabízíme v projektové i realizační fázi. Rovněž zpracováváme plán BOZP. Navštivte naše webové stránky.

Firma: MOEHR,s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární prosklené ocelové stěny

17.8.2017  Požární prosklené ocelové stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 21 rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie požárních dveří.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kalhoty reflexní PORTWEST TX51 TEXO

17.8.2017  Kalhoty reflexní PORTWEST TX51 TEXO

Kalhoty reflexní PORTWEST TX51 TEXO - kalhoty do pasu s reflexní páskou, vysoká viditelnost, 245g/m2, 65% PES a 35% BA, splňují normu EN 20471:2013 třída 2:2, elegantní a přitom praktické kalhoty, kapsa na mobilní telefon, kapsa na tužku, kapsy na kolenní vložky, nastavitelné nohavice na suchý zip, do kompletu s bundou PORTWEST TX50 TEXO LILLE, barevné kombinace žlutá/navy a oranžová/navy, velikosti S,M,L,XL,XXL.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prevence bezpečnostních rizik

17.8.2017  Prevence bezpečnostních rizik

Prevence bezpečnostních rizik je daleko méně nákladná, nežli řešení již vzniklých majetkových či finančních škod. Kvalitní, odborně vedená prevence bezpečnostních rizik obytných komplexů, průmyslových objektů nebo stavenišť, zabrání nejen vstupu nepovolaným osobám, ale profesionálně nastavená pravidla zamezí možným finančním újmám a nastaví podmínky rychlé a spolehlivé reakce v případě mimořádných událostí. Myslete dopředu, kontaktujte nás!

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Ochranné pracovní respirátory a masky

17.8.2017  Ochranné pracovní respirátory a masky

Obstaráváme ochranné pracovní respirátory a masky pro běžné i těžké pracovní podmínky. Ochranné pracovní respirátory a masky poskytují spolehlivou ochranu dýchacích cest a zabraňují průniku prachu, barev a jiných chemických látek.

V naší nabídce naleznete ochranné brýle s filtrem, polomasky, celoobličejové masky, filtry proti částicím, filtrační polomasky, skládací respirátory, tvarované respirátory s výdechovým ventilem aj.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární panikové dveře

16.8.2017  Protipožární panikové dveře

Již 21. rokem pro Vás vyrábíme protipožární dveře a stěny.
Protipožární dveře a stěny nabízíme v provedení ze dřeva (s požární odolností EW/EI 15-30 DP3, u pevných stěn EI 45 DP3) a z oceli (s požární odolností EW/EI 15-90 DP1).
Součástí našeho sortimentu jsou i požární bezfalcové dveře, včetně obložkové zárubně.
Protipožární dveře a stěny dodáváme a montujeme po celé ČR. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brýle CATERPILLAR Tread

16.8.2017  Brýle CATERPILLAR Tread

Brýle CATERPILLAR Tread - značkové designové brýle CAT, hnědý filtr, kouřové nebo zrcadlové, 2,2 mm zorník polykarbonátový, velmi vysoká kvalita.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ušní zátky EAR CLASSIC

16.8.2017  Ušní zátky EAR CLASSIC

Classic - zátky z měkké pěnové hmoty absorbující zvuk.SNR=28dB. Tvarová paměť umožňuje postupné a dokonalé přilnutí ke stěně zvukovodu. Zátky nedráždí pokožku, jsou omyvatelné a jejich použití je snadné a pohodlné. Barva žlutá.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...