Bezpečnost a ochrana - Nabídky

Práškový hasicí přístroj P6F/MP

24.3.2018  Práškový hasicí přístroj P6F/MP

Práškový hasicí přístroj P6F/MP disponuje hasební schopností 43 A, 233 B, C. Je ideálním zařízením pro umístění do rodinných domů. Pokud jsou dodrženy bezpečnostní podmínky, lze jej využít i při eliminaci požáru elektrických zařízení.

Součástí dodávky je i držák pro upevnění.

Na území hl. města Prahy nabízíme dopravu ZDARMA. Rovněž při zakoupení nového práškového hasicího přístroje získáváte první rok kontroly ZDARMA.

Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Instalace fólií na autoskla

24.3.2018  Instalace fólií na autoskla

V rámci našich služeb instalujeme bezpečnostní a protisluneční autofólie. Autofólie mají několik výhod. Nejenom, že vylepší vzhled vozidla, ale zvýší komfort při cestováním, prodlouží životnost interiéru díky slabšímu vlivu slunečního záření. Bezpečnostní fólie chrání sklo proti průrazu a snižuje tak riziko násilného vniknutí do vozidla a poranění střepy posádky.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Vysokorychlostní motorická branka

23.3.2018  Vysokorychlostní motorická branka

Vysokorychlostní motorická branka je skvělým řešením pro široký rozsah vnitřních aplikací a lze ji instalovat jak v kancelářských, bankovních i administrativních budovách, v galeriích, na výstavách i v obchodních centrech.
Možnost napojení na EPS.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Ostraha obytných komplexů

23.3.2018  Ostraha obytných komplexů

Nabízíme realizaci bezpečnostních služeb obytných komplexů. Nastavíme preventivní bezpečnostní opatření obytných komplexů, zamezující majetkovým ztrátám i újmám na zdraví. Na základě odborných zkušeností a letité praxe jsme schopni pružně reagovat na jakoukoliv možnou situaci. Jsme civilní bezpečnostní služba a specializujeme se na ostrahu obytných komplexů. Nechte nás dělat svou práci, zajistíme Vám klidný spánek! Kontaktujte nás!

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Moderní bezpečnostní technologie

22.3.2018  Moderní bezpečnostní technologie

Profesionálně se zabýváme moderními a inovativními technologiemi v oblasti zabezpečovacích služeb. V naší nabídce najdete komplexní řešení prevence bezpečnosti od analýzy potřeb až po dodávku a realizaci. Zabýváme se kvalitními moderními bezpečnostními technologiemi, jako je například dodávka a instalace vnitřních a venkovních kamer, elektronických zabezpečovacích systémů, realizace docházkových systémů pro malé a střední firmy atd. Kontaktujte nás pro více informací!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Kryt na PHP - Regon

22.3.2018  Kryt na PHP - Regon

Zabýváme se dodávkou plastového krytu pro přenosné hasicí přístroje. Pro lepší upevnění hasicího přístroje jsou kryty vybaveny udržovací páskou. Kryt na PHP Regon je kompatibilní s přenosnými 6 kg hasicími přístroji. Ke krytu lze také zakoupit zámek.

Rozměry: 625x330 mm

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární kniha

22.3.2018  Požární kniha

Požární kniha pro vedení všech údajů týkajících se požární ochrany . Do požární knihy se zaznamenávají provedené kontroly a revize, zjištěné nedostatky a způsob jejich odstranění, školení zaměstnanců, informace o cvičných poplaších a případných požárech atd. Objednávejte v našem e-shopu.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka turniketů

22.3.2018  Široká nabídka turniketů

Buďte nároční a požadujte kvalitní turnikety s širokou možností využití. Snadné provázání s ostatními systémy (docházkové, přístupové, zabezpečovací). Odolnost turniketů i v extrémních klimatických podmínkách. Moderní design vhodný do administrativních budov.

Konzultace systému zdarma.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTB05

22.3.2018  Tripodový turniket TTB05

Moderní tripodový turniket TTB05 v barevném či celonerezovém provedení s atraktivním a moderním designem. Turniket je obousměrný s vysokou propustností osob. TTB05 je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní použití.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečovací zařízení Paradox

21.3.2018  Zabezpečovací zařízení Paradox

Spolehlivě zajistíme Váš majetek zabezpečovacím zařízením Paradox. Zabezpečovací zařízení Paradox je drátovým, ale i bezdrátovým systémem pro zajištění oken, dveří, ale také místností a venkovního prostoru. Veškeré narušení prostoru je přenášeno k bezpečnostní agentuře nebo na Váš mobil, dle Vašich preferencí. Pocit jistoty je jedním ze základních lidských potřeb a my jsme schopni Vám tento neocenitelný pocit zajistit kvalitním a prověřeným systémem. Kontaktujte nás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pojízdný hasicí přístroj CO2 sněhový

21.3.2018  Pojízdný hasicí přístroj CO2 sněhový

Dodáváme pojízdný hasicí přístroj CO2 sněhový S 30 H vhodný pro likvidaci požáru veškerých elektronických zařízení. Své využití nachází v rozvodnách elektrického napětí, regulačních stanicích, potravinářském průmyslu apod. Součástí dodání je i pětimetrová hadice s proudnicí.

Pokud si u nás zakoupíte pojízdný hasicí sněhový přístroj, získáváte první rok kontroly ZDARMA. Rovněž i dovoz na území hl. města Prahy je bezplatný.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sypký Vapex pro odsávání kapalin

21.3.2018  Sypký Vapex pro odsávání kapalin

Nabízíme sorbční látky. Nyní v sortimentu sypký Vapex pro odsávání kapalin. Jedná se o bílý, zrnitý, sypký materiál, který je schopen absorbovat ropné produkty přednostně i před vodou, pokud se jedná o směs vody a ropy. Při aplikaci na suchém povrchu jej stačí smést do pytlů, z vody se sbírá pomocí síťkových sběračů. Neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní ostraha staveniště

20.3.2018  Bezpečnostní ostraha staveniště

Nastavíme bezpečnostní pravidla ochrany staveniště, přizpůsobíme je režimu stavebních prací a spolu s cvičenými služebními psy zajistíme jejich hladký průběh. Staveniště je velice specifickou oblastí, jde o otevřený prostor s nákladnou technikou, množstvím materiálu, a zároveň s potencionálním rizikem ve formě neustálé migrace lidí na pozemku. Naším cílem je vyhodnotit situaci a zamezit majetkovým a bezpečnostním škodám. Kontaktujte nás!

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Práškový pojízdný hasicí přístroj P50 Te

20.3.2018  Práškový pojízdný hasicí přístroj P50 Te

Nabízíme práškový pojízdný hasicí přístroj P50 Te s certifikací dle EU normy ČSN EN - 1866. Své využití nachází práškový pojízdný přístroj především v průmyslových provozovnách jako jsou letiště, čerpací stanice, sklady apod.

Při zakoupení nového hasicího přístroje získáváte první rok kontrolu ZDARMA.

Po území hl. města Prahy nabízíme dovoz také ZDARMA.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autonomní hlásiče požáru

19.3.2018  Autonomní hlásiče požáru

Zajišťujeme prodej autonomních hlásičů požáru, které spolehlivě detekují požár a pomocí zvukové signalizace vyvolají poplach. Autonomní hlásiče požáru patří mezi ekonomická nenáročná řešení protipožární ochrany a zároveň také vynikají jednoduchou a rychlou instalací. Autonomní hlásiče požáru jsou napájeny z pouze baterií, nepotřebují jiné zdroje energie. Více informací získáte na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...