Bezpečnost a ochrana - Nabídky

Ochranná polomaska SCOTT PROFILE 60

20.10.2017  Ochranná polomaska SCOTT PROFILE 60

Nová polomaska PROFILE 60 nabízí uživateli účinnou ochranu, jednoduché použití, spolehlivost, pohodlí, dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Je vyrobena z jemného silikonového kaučuku, který skvěle těsní na obličeji. Polomaska se používá se stejným typem filtrů jako PROFILE2. Dodává se ve velikostech M a L. (Většině uživatelů vyhovuje velikost M).

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Rukavice VENICUT55 - proti proříznutí

20.10.2017  Rukavice VENICUT55 - proti proříznutí

Rukavice VENICUT55 - proti proříznutí a kontaktnímu teplu do 100°C), rukavice značky Venitex od francouzské firmy DELTA PLUS s nejvyšší úrovní (5) odolnosti proti proříznutí dle normy EN388, odolnost proti oděru (3), odolnost proti protržení (4), rukavice jsou z úpletu o hustotě 10, polyetylenové vlákno s vysokou hustotou úpletu TEAKI 5 (nový typ vlákna stejné nebo dokonce lepší kvality než KEVLAR nebo DYNEEMA), velikosti rukavic 7",9",10".

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brýle CATERPILLAR Digger

20.10.2017  Brýle CATERPILLAR Digger

&Brýle CATERPILLAR Digger - značkové designové brýle CAT, hnědý filtr, kouřové nebo zrcadlové, 2 mm zorník polykarbonátový, velmi vysoká kvalita.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autonomní hlásiče požáru

20.10.2017  Autonomní hlásiče požáru

Zajišťujeme prodej autonomních hlásičů požáru, které spolehlivě detekují požár a pomocí zvukové signalizace vyvolají poplach. Autonomní hlásiče požáru patří mezi ekonomická nenáročná řešení protipožární ochrany a zároveň také vynikají jednoduchou a rychlou instalací. Autonomní hlásiče požáru jsou napájeny z pouze baterií, nepotřebují jiné zdroje energie. Více informací získáte na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ostraha obytných komplexů

20.10.2017  Ostraha obytných komplexů

Nabízíme realizaci bezpečnostních služeb obytných komplexů. Nastavíme preventivní bezpečnostní opatření obytných komplexů, zamezující majetkovým ztrátám i újmám na zdraví. Na základě odborných zkušeností a letité praxe jsme schopni pružně reagovat na jakoukoliv možnou situaci. Jsme civilní bezpečnostní služba a specializujeme se na ostrahu obytných komplexů. Nechte nás dělat svou práci, zajistíme Vám klidný spánek! Kontaktujte nás!

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Samostmívací svářecí kukla KWX730

20.10.2017  Samostmívací svářecí kukla KWX730

Samostmívací svářecí kukla KWX730 je osazena filtrem s optickou kvalifikací 1/1/1/1 dle EN379. Nový vyztužený skelet poskytuje vysoký komfort, ale také bezpečnost při práci.

Vypnutí a zapnutí je zcela automatické. Také indikátor slabé baterie Vás včas upozorní na potřebu výměny. Zorné pole poskytuje perfektní ochranu před UV/IR zářením.

Pro kompletní informace a technické parametry navštivte naše webové stránky.

Firma: KOWAX
Stát: cz Česká republika Více...
Doprovod v civilu

20.10.2017  Doprovod v civilu

Zajišťujeme doprovod v civilu a fyzickou ostrahu osob. Doprovod v civilu je zabezpečován profesionálně vyškoleným personálem, který dokáže zhodnotit jakoukoliv situaci z bezpečnostního hlediska. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZZ Star, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přilba Venitex GRANITE WIND

19.10.2017  Přilba Venitex GRANITE WIND

Ochranná přilba s ventilací, speciální design pro práci ve výškách, bez kšiltu pro lepší vertikální výhled, lehká 318 g, nové nastavení vel., systém ROTOR od 53/63 cm. Široká ventilace na bočních stranách přilby, tvarovaný postroj z plastu nad textilními pásky, tepelně tvarované potní pásky, odep. podbradní pásek se 3 fixačními body, boční deformační odolnost (LD), odolnost proti rozstřiku malých kovových částic (MM), použití při teplotách -20°C, EN 397, barvy: bílá/žlutá/oranžová/červená/modrá.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pracovní rukavice ROBIN 2055K

19.10.2017  Pracovní rukavice ROBIN 2055K

Rukavice ROBIN 2055K - velikost 10,5" - kombinované pětiprsté rukavice, dlaň z různobarevné lícové nábytkové hověziny, hřbet a manžeta z pruhované bavlněné tkaniny, podšívka ve dlani, balení - 12 párů / 120 v kartonu. kombinované pracovní rukavice z různobarevné lícové nábytkové hověziny, podšívka ve dlani.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pracovní rukavice IMPACT i na kolo?

19.10.2017  Pracovní rukavice IMPACT i na kolo?

Pohodlné pracovní rukavice BuildTex pro profesionály i pro jízdu na horském kole! Jsou kombinací syntetické kůže, Lycry, Spandexu, neoprenu a pryže. Rukavice IMPACT jsou rukavice pro náročnější pracovní úkony, jsou elastické, velmi pevné a odolné proti trhání. Mají schopnost odvádění potu, vystýlky v oblasti kloubů a pryžovou ochranu, dlaň s vystýlkou, zesílení v prstech a palci. Prodyšná část mezi prsty, zpevnění zápěstí. Splňují normu EN 388 (2.1.4.1) Barva modro/šedá, velikost L/9 a XL/10.

Firma: PÍCHA Safety, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Protipožární dřevěné dveře a stěny

19.10.2017  Protipožární dřevěné dveře a stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 21. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po celé republice. Na požádání Vám zpracujeme cenovou nabídku, případně zašleme referenční fotografie.

Firma: KOS - PO Ostrava, s. r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kryt na PHP - Regon

19.10.2017  Kryt na PHP - Regon

Zabýváme se dodávkou plastového krytu pro přenosné hasicí přístroje. Pro lepší upevnění hasicího přístroje jsou kryty vybaveny udržovací páskou. Kryt na PHP Regon je kompatibilní s přenosnými 6 kg hasicími přístroji. Ke krytu lze také zakoupit zámek.

Rozměry: 625x330 mm

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Požární kniha

19.10.2017  Požární kniha

Požární kniha pro vedení všech údajů týkajících se požární ochrany . Do požární knihy se zaznamenávají provedené kontroly a revize, zjištěné nedostatky a způsob jejich odstranění, školení zaměstnanců, informace o cvičných poplaších a případných požárech atd. Objednávejte v našem e-shopu.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ochrana cenin při převozu

19.10.2017  Ochrana cenin při převozu

Zaměřujeme se na ochranu cenin při převozu. Nabízíme komplexní bezpečnostní služby včetně vyškolené fyzické ostrahy, která pečlivě zhodnotí převoz z bezpečnostního hlediska. Naše společnost je držitelem certifikace pro poskytování bezpečnostních služeb.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: ZZ Star, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečovací zařízení Paradox

18.10.2017  Zabezpečovací zařízení Paradox

Spolehlivě zajistíme Váš majetek zabezpečovacím zařízením Paradox. Zabezpečovací zařízení Paradox je drátovým, ale i bezdrátovým systémem pro zajištění oken, dveří, ale také místností a venkovního prostoru. Veškeré narušení prostoru je přenášeno k bezpečnostní agentuře nebo na Váš mobil, dle Vašich preferencí. Pocit jistoty je jedním ze základních lidských potřeb a my jsme schopni Vám tento neocenitelný pocit zajistit kvalitním a prověřeným systémem. Kontaktujte nás!

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...