Bezpečnost a ochrana - Nabídky

Hodnocení nebezpeční výbuchu

19.7.2018  Hodnocení nebezpeční výbuchu

Odborně zhodnotíme nebezpečí výbuchu ve Vašem provozu. Zohledníme všechna potencionální rizika, posoudíme nebezpečnost látek, které se v provozu vyskytují, zanalyzujeme potenciál možného výbuchu a navrhneme řešení. Nebuďte lhostejní ke svému zdraví a majetku, zhodnoťte nebezpečí výbuchu s předstihem a nebudete nepříjemně překvapeni.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Instalace elektrorozvodů a další služby

18.7.2018  Instalace elektrorozvodů a další služby

V oboru zabezpečovacích a komunikačních systémů se pohybujeme již dlouhou dobu, za tento čas jsme získali mnoho zkušeností a odborných znalostí, které se projevili v stovkách pozitivních referencí našich klientů. Naše nabídka služeb se proměňuje v závislosti na poptávce, stabilně však nabízíme nabídku a montáž kamerových systémů, realizaci komplexního zabezpečovacího systému, instalaci docházkových systémů, IP videotelefony a samozřejmě také instalace elektrorozvodů.

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronická požární signalizace

18.7.2018  Elektronická požární signalizace

Instalujeme certifikované systémy elektronické požární signalizace, které rychle odhalí a identifikují možná ložiska požárů. Nabídka elektronické požární signalizace obsahuje rovněž důležité prvky systému dle potřeb konkrétní instalace, jako jsou například sirény, majáky, manuální tlačítka, konvenční, speciálních hlásiče, certifikované požární kabely apod. Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Firma: EXPLEO s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ostraha s cvičenými služebními psy

18.7.2018  Ostraha s cvičenými služebními psy

Lidský potenciál je vymezený anatomickými možnostmi člověka, ale všude tam, kde odbornost, fyzická zdatnost a rozumové dovednosti člověka nestačí, se nám osvědčili naši nepostradatelní pomocníci, cvičení služební psi. Služební psi určeni pro ochranu osob a majetku prošli speciálním výcvikem a již mnohokrát prokázali, že jsou platnými členy naší civilní bezpečnostní služby. Nabízíme služby civilní bezpečnostní jednotky s cvičenými služebními psy. Kontaktujte nás!

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Autonomní hlásiče požáru

17.7.2018  Autonomní hlásiče požáru

Zajišťujeme prodej autonomních hlásičů požáru, které spolehlivě detekují požár a pomocí zvukové signalizace vyvolají poplach. Autonomní hlásiče požáru patří mezi ekonomická nenáročná řešení protipožární ochrany a zároveň také vynikají jednoduchou a rychlou instalací. Autonomní hlásiče požáru jsou napájeny z pouze baterií, nepotřebují jiné zdroje energie. Více informací získáte na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zabezpečovací systémy Jablotron

17.7.2018  Zabezpečovací systémy Jablotron

Jsme odborníky v oboru zabezpečovacích a komunikačních systémů. Jednou z mnoha našich služeb, které svým klientům nabízíme je odborná instalace a servis zabezpečovacích a jiných produktů firmy Jablotron. Jsme držiteli certifikátu firmy Jablotron, jenž nás opravňuje vykonávat kvalifikované montáže a servisní úkony na produktech firmy Jablotron. Pro více informací nás kontaktujte, velice rádi vám podáme podrobnější informace. Těšíme se na vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Pomůcky, zařízení do výbušného prostředí

17.7.2018  Pomůcky, zařízení do výbušného prostředí

Naše nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce, rizik požáru a výbuchu je zcela komplexní, a proto nemohou chybět ani speciální pomůcky a zařízení do výbušného prostředí. V naší nabídce pomůcek a zařízení do výbušného prostředí najdete například neelektrická i elektrická nářadí a pomůcky, např. mobilní telefony, mobilní čerpadla, svítilny apod. a samozřejmě také antistatické osobní ochranné pracovní pomůcky. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezpečnostní školení a kurzy

16.7.2018  Bezpečnostní školení a kurzy

Realizujeme školení a kurzy pro odbornou veřejnost i zaměstnance firem. Bezpečnostní školení a kurzy odborně provedou zájemce nejen bezpečnostními riziky při práci v prostředí s nebezpečím výbuchu, ale i platnou legislativou. Bezpečnostní školení a kurzy Vám představí nejnovější poznatky z oblasti legislativy, hodnocení rizik i předpoklady a požadavky na zařízení prostor s nebezpečím výbuchu.

Firma: IHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Fyzická ostraha objektů

15.7.2018  Fyzická ostraha objektů

Zajistíme fyzickou ostrahu objektů s použitím vycvičených služebních psů. Naším cílem je spokojený zákazník, proto i námi nabízené služby jsou kvalitní, naši spolupracovníci jsou maximálně spolehliví, odborně i fyzicky zdatní, naše služby jsou flexibilní a přívětivé k provozním potřebám chráněných objektů. Profesionální služby fyzické ostrahy objektů poskytujeme v lokalitách Praha, střední Čechy a dále v krajích Hradecký, Pardubický a Vysočina.

Firma: Jiří Oščádal
Stát: cz Česká republika Více...
Práškový hasicí přístroj AKCE

15.7.2018  Práškový hasicí přístroj AKCE

Nabízíme práškový hasicí přístroj s náplní 6 kg vhodné k použití na pevné i kapalné látky, hořící plyny či dokonce elektrická zařízení. Práškový hasicí přístroj vyniká svojí všestranností. Své využití nachází v různých odvětvích průmyslu. Naše společnost Vám nabízí jedinečnou akci - práškový hasicí přístroj společně v balení s kouřovým požárním hlásičem.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kouřové čidlo GS 506

15.7.2018  Kouřové čidlo GS 506

Nabízíme kouřová čidla GS 506 do bytových i nebytových prostor. Díky fotoelektrické technologii jsou schopny kouřová čidla spolehlivě detekovat kouř dříve, než požár propukne v plameny.

Při detekci kouře vydávají čidla zvukový signál.

Kompletní informace naleznete na naších webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Hasicí přístroje a hydranty

14.7.2018  Hasicí přístroje a hydranty

Jsme prodejcem a značkovým servisem HP schválených pro používání v ČR. Jsme vybaveni pracovištěm k provádění periodických zkoušek Tlakových nádob. Zajišťujeme dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a TZ požárních hadic.

Při zakoupení hasicího přístroje je první kontrola ZDARMA.

Při zakoupení nového hasicího přístroje poskytujeme dopravu na území hl. m. Prahy ZDARMA.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Montáž IP videotelefonů

14.7.2018  Montáž IP videotelefonů

Realizujeme montáž IP videotelefonů. IP videotelefonní stanice umožňují propojení mezi venkovní jednotkou a počítačem, tabletem či mobilem. S IP videotelefonem zahájíte komunikaci s příchozím již přede dveřmi. IP videotelefony jsou vhodné pro firemní i domácí použití. Kontaktujte nás pro více informací. Naši odborníci vám doporučí řešení přesně pro vaše potřeby. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...
Práškový hasicí přístroj ke kolaudaci

13.7.2018  Práškový hasicí přístroj ke kolaudaci

Práškový hasicí přístroj PG 6 Euro-P je vhodný především ke kolaudaci, neboť splňuje veškeré požadavky vyhlášky MV č. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb, platné od 1. července 2008.

Práškový hasicí přístroj byl taktéž certifikován dle normy ČSN EN - 3.

Pokud si zakoupíte nový hasicí přístroj, získáváte první rok kontrolu ZDARMA.
Doprava na územní hl. města Prahy je také bezplatná.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: PRHAS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Elektronický zabezpečovací systém

13.7.2018  Elektronický zabezpečovací systém

Zabýváme se realizací elektronického zabezpečovacího systému od analýzy potřeb až po komplexní servisní služby. Zajistíme pro vaši firmu elektronický zabezpečovací systém s připojením na pult centrální ochrany nebo mobilní telefony vybraných osob. Kontaktujte nás a my vám velice rádi objasníme, jak celý systém elektronického zabezpečovacího systému, funguje. Jsme tady pro vás!

Firma: Daniel Coufal
Stát: cz Česká republika Více...