Auto-moto - Nabídky

Plastová škrabka a stěrka

24.5.2018  Plastová škrabka a stěrka

Akční nabídka do vyprodání zásob :
Plastová škrabka a stěrka. Karton 100 ks.

Firma: VIBARD spol. s r. o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly na uzeniny a masné výrobky

24.5.2018  Obaly na uzeniny a masné výrobky

Zajistíme pro zpracovatele masných výrobků kvalitní obaly na uzeniny a masné produkty. V naší nabídce najdete široký sortiment střev, obalů na salámy, šunky, klobásy a také párky. Součástí našich služeb je rovněž potisk a řásnění střev. Specializujeme se na potřeby potravinářského průmyslu. Jsme spolehlivými dodavateli a velice se těšíme na spolupráci s vámi. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – zimní provedení

24.5.2018  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod i maloobchod s pneu

24.5.2018  Velkoobchod i maloobchod s pneu

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem pneumatik. Součástí našich pneuservisních služeb nabízíme i široký sortiment pneumatik pro osobní, nákladní, zemědělská a průmyslové vozidla. Máte-li zájem o bližší informace o maloobchodním či velkoobchodním prodeji pneumatik, kontaktujte nás. Velice rádi Vám zodpovíme všechny dotazy. Těšíme se na Vás.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro autodílny

23.5.2018  Motorové oleje pro autodílny

Nabízíme komplexní servis v oboru dodávek jedničky na světovém trhu – olejů pro osobní vozy, užitkové vozy, ale i motocykly, značky Mobil. V případě, že vlastníte autoservis či autodílnu, neváhejte a kontaktujte nás, velice rádi vás zasvětíme do široké nabídky produktů značky Mobil. Nabízíme nejen kvalitní produkt, ale rovněž spolehlivé jednání, flexibilní dodávky a profesionální poradenství. Jsme tady pro vás.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Pískování autoskel Praha

23.5.2018  Pískování autoskel Praha

Specializujeme se na pískování autoskel kompletně na zakázku. Při pískování autoskel jsou všechny skleněné plochy vozu opatřeny řadou bezpečnostních kódů nebo VIN číslem podvozku. Práce trvá zhruba 40 minut a lze provést i na počkání.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Testování kvality olejů

22.5.2018  Testování kvality olejů

V oboru kvality olejů a maziv se pohybujeme již mnoho let. Našim zákazníkům nejenže nabízíme produkty naprosto špičkové kvality, ale rovněž poskytujeme cenné služby, jako jsou odborná školení, či testování kvality olejů. MSLA neboli Mobil Serv Lubricant Analysis je analytickou metodou testování kvality oleje. A k čemu taková služba slouží? Například vám pomůže zajistit spolehlivost zařízení a zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady na údržbu, snížit spotřebu maziv a zlepšit životnost zařízení.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výměna poškozených autoskel

22.5.2018  Výměna poškozených autoskel

Zaměřujeme se na výměny poškozených autoskel. Máme letité zkušenosti a používáme kvalitní materiály i nářadí. Zaručujeme precizně odvedenou práci na všech zakázkách. Výměnu poškozených autoskel provádíme u osobních a nákladních vozidel, dodávek.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Prémiový motorový olej Mobil Super

21.5.2018  Prémiový motorový olej Mobil Super

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem produktů značky Mobil. Prémiový motorový olej Mobil Super je synonymem absolutní spolehlivosti a ochrany proti opotřebení. Nepodceňujte úlohu kvalitního motorového oleje a informujte se u našich oborníků ohledně prémiového motorového oleje Mobil Super, který obsahuje o 15 % více čistících aditiv, takže významně snižuje usazování kalů v motoru. Jsme tady pro vás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
NON-STOP mobilní pneuservis

21.5.2018  NON-STOP mobilní pneuservis

Poskytujeme NON-STOP mobilní pneuservis s profesionální a rychlou pomocí při defektech nákladních vozidel na cestě, ale i přímo v místě zákazníka. Naším cílem je nabídnout klientům komplexní služby, a proto nesmí chybět ani NON-STOP mobilní pneuservis. V případě zájmu o detailní informace nás prosím kontaktujte. Jsme spolehliví a odvádíme kvalitní práci profesionálů.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

20.5.2018  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Běžná údržba motorových vozidel

19.5.2018  Běžná údržba motorových vozidel

Nabízíme běžnou údržbu motorových vozidel, drobné opravy, výměnu oleje, pneumatik, tmelení, broušení, lakování apod. v rámci služby „Hodinový manžel“. Nabízené služby provozujeme v lokalitě Ostrava a okolí, ale v případě zájmu se můžeme domluvit i na vzdálenějších lokacích. Neotálejte s běžnou údržbou motorových vozidel a včas si zajistěte všechny úkony, které Vás ochrání před pozdějšími velkými investicemi. Kontaktujte nás, o vše se postaráme.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Uskladnění pneumatik a disků

19.5.2018  Uskladnění pneumatik a disků

Nemáte doma místo na uskladnění sezónních pneumatik? Kontaktujte nás! Zajistíme Vašim pneumatikám nejen prostor, kde přečkají dobu, po kterou je nebudete potřebovat, ale navíc se o ně dokonale postaráme. Životnost pneumatik stojí na správném uskladnění, v suchém a chladném prostředí, tak aby nedocházelo k nechtěným deformacím. Navíc zkontrolujeme hloubku dezénu a opotřebení, a připravíme je na přezutí, až je budete potřebovat. Skladováním u nás šetříte peníze!

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro vysoký výkon

18.5.2018  Motorové oleje pro vysoký výkon

Světoznámá značka motorových olejů Mobil je v současné době jednou z nejrespektovanějších značek v oboru, a to zejména pro zkušenosti, razanci a inovativní přístup, které vkládá do vývoje a výroby svých produktů. Motorové oleje značky Mobil jsou spojovány s vysokou výkonností a mimořádnou kvalitou. Zabýváme se distribucí motorových olejů značky Mobil a velice rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Výlisky z plastů

18.5.2018  Výlisky z plastů

Jsme specialisté v technickém zpracování plastů. Za pomoci technologie jednokomponentního i douvkomponentního vstřikování plastů vyrábíme zatravňovací rošty, telefony, nabíječky, řídicí panely klimatizací do aut, komponenty klíčů, kryty přístrojové desky, části karoserie a další automobilové součástky; dále úložné boxy, dávkovače maziv, ale i vysoce designové obaly na kosmetiku. Provádíme lakování plastů, tamponový tisk a laserový popis plastových výrobků. Obraťte se na nás!

Firma: INOTECH ČR s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...