Auto-moto - Nabídky

Prodej ojetých aut

19.11.2018  Prodej ojetých aut

Koupit si ojeté auto je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí jezdit ve vlastním, ale zároveň nemají chuť utratit příliš mnoho peněz. Všechna naše ojetá vozidla jsou pečlivě servisovaná a jsme schopni k nim dodat kompletní historii od společnosti Cebia. Stačí si vybrat!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup autobaterií

18.11.2018  Výkup autobaterií

Nevíte kam s nepotřebnou autobaterií? Kontaktujte nás! A proč zrovna nás? Nejenže vyřešíte svůj problém s nepotřebným odpadem, a to v souladu s nároky na čisté životní prostředí, ale navíc dostanete zaplaceno! Vykupujeme kompletní autobaterie, nemusíte je nijak rozebírat, pouze je přivezte a dostanete zaplaceno. Jsme tady pro vás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – letní provedení

18.11.2018  Aditivum do nafty – letní provedení

Naše nabídka obsahuje aditiva do nafty SUPER DIESEL ADITIV v letním provedení. Letní příměs do nafty zlepšuje spalování z důvodu zvýšeného cetanového čísla. K dalším přednostem multifunkčního aditiva patří snižování hlučnosti motoru, protikorozní účinky a tedy udržování čistoty vstřikovacích trysek. Letní aditivum šetří palivové čerpadlo potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Aditivum do nafty v letní verzi spolehlivě ochrání váš motor.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Krátkodobý pronájem automobilů

17.11.2018  Krátkodobý pronájem automobilů

Pokud chcete jezdit, ale zároveň se z jakéhokoli důvodu zdráháte koupit si vlastní vůz, pak vám nabízíme krátkodobý pronájem automobilů. Automobily jsou pojištěné a za příjemné ceny. A pokud nejste z Prahy, nevadí – vše se dá vyřídit online. Kontaktujte nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Antikorozní nástřik podvozku

16.11.2018  Antikorozní nástřik podvozku

Naše společnost se mimo jiné věnuje expertním autoservisním službám. V oboru se pohybujeme již mnoho let a antikorozní nástřik podvozku můžeme jednoznačně doporučit - prodlouží životnost vašeho osobního vozidla, SUV, ale i dodávek a efektivně je ochrání před rzí. Zvyšte životnost svého vozidla i jeho hodnotu! Kontaktujte nás pro bližší informace, velice rádi se vám budeme věnovat.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly na uzeniny a masné výrobky

16.11.2018  Obaly na uzeniny a masné výrobky

Zajistíme pro zpracovatele masných výrobků kvalitní obaly na uzeniny a masné produkty. V naší nabídce najdete široký sortiment střev, obalů na salámy, šunky, klobásy a také párky. Součástí našich služeb je rovněž potisk a řásnění střev. Specializujeme se na potřeby potravinářského průmyslu. Jsme spolehlivými dodavateli a velice se těšíme na spolupráci s vámi. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – zimní provedení

16.11.2018  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

15.11.2018  Auto ještě dnes a bez dokládání příjmů

Potřebujete auto, ale okolnosti tomu zrovna příliš nefandí? Nezoufejte si, od toho jsme tu my. Nabízíme široký sortiment automobilů, které vám prodáme, aniž byste museli dokládat výši svých příjmů. Studujete nebo jste už v důchodu? S námi se domluvíte. Prodáváme nové i ojeté vozy fyzickým i právnickým osobám. Svěřte se do našich rukou a vaše auto na vás brzy bude čekat – rychle, jednoduše a výhodně.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro autodílny

15.11.2018  Motorové oleje pro autodílny

Nabízíme komplexní servis v oboru dodávek jedničky na světovém trhu – olejů pro osobní vozy, užitkové vozy, ale i motocykly, značky Mobil. V případě, že vlastníte autoservis či autodílnu, neváhejte a kontaktujte nás, velice rádi vás zasvětíme do široké nabídky produktů značky Mobil. Nabízíme nejen kvalitní produkt, ale rovněž spolehlivé jednání, flexibilní dodávky a profesionální poradenství. Jsme tady pro vás.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Testování kvality olejů

14.11.2018  Testování kvality olejů

V oboru kvality olejů a maziv se pohybujeme již mnoho let. Našim zákazníkům nejenže nabízíme produkty naprosto špičkové kvality, ale rovněž poskytujeme cenné služby, jako jsou odborná školení, či testování kvality olejů. MSLA neboli Mobil Serv Lubricant Analysis je analytickou metodou testování kvality oleje. A k čemu taková služba slouží? Například vám pomůže zajistit spolehlivost zařízení a zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady na údržbu, snížit spotřebu maziv a zlepšit životnost zařízení.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

13.11.2018  Ekologická likvidace vozidel – Ostrava

Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel v Ostravě a jejím širokém okolí. Vyřešíme pro vás problém s vysloužilým osobním, dodávkovým, nákladním vozem, ale také s havarovaným nebo již nepoužitelným automobilem, zemědělským strojem apod. S vozy k likvidaci naložíme dle požadavků současné doby v souladu se zásadami ochrany životního prostředí. Naše služby jsou určeny jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Kontaktuje nás!

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prémiový motorový olej Mobil Super

13.11.2018  Prémiový motorový olej Mobil Super

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem produktů značky Mobil. Prémiový motorový olej Mobil Super je synonymem absolutní spolehlivosti a ochrany proti opotřebení. Nepodceňujte úlohu kvalitního motorového oleje a informujte se u našich oborníků ohledně prémiového motorového oleje Mobil Super, který obsahuje o 15 % více čistících aditiv, takže významně snižuje usazování kalů v motoru. Jsme tady pro vás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

12.11.2018  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nový či ojetý vůz flexibilně

11.11.2018  Nový či ojetý vůz flexibilně

Prodáváme nové i ojeté automobily, vozy odkupujeme a pronajímáme. Automobil vám poskytneme, i když zrovna nemáte peněz na rozdávání, a dohodneme s vámi férový postup, který vám bude vyhovovat. Kontaktujte nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výkup havarovaných vozidel

11.11.2018  Výkup havarovaných vozidel

Zajišťujeme výkup havarovaných vozidel. Ať už se vám na cestě stane cokoliv, věřte, že v tom nejste sami. Naše společnost se zaměřuje na výkup havarovaných vozidel osobních, užitkových, nákladních i zemědělských a jejich ekologickou likvidaci. Kontaktujte nás, zajistíme odvoz zdarma vlastní odtahovou službou, a to v dosahu až sta kilometrů od Ostravy, kde působíme.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...