Auto-moto - Nabídky

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

17.12.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Běžná údržba motorových vozidel

16.12.2017  Běžná údržba motorových vozidel

Nabízíme běžnou údržbu motorových vozidel, drobné opravy, výměnu oleje, pneumatik, tmelení, broušení, lakování apod. v rámci služby „Hodinový manžel“. Nabízené služby provozujeme v lokalitě Ostrava a okolí, ale v případě zájmu se můžeme domluvit i na vzdálenějších lokacích. Neotálejte s běžnou údržbou motorových vozidel a včas si zajistěte všechny úkony, které Vás ochrání před pozdějšími velkými investicemi. Kontaktujte nás, o vše se postaráme.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Leštící a brusné pasty - prodej Brno

16.12.2017  Leštící a brusné pasty - prodej Brno

Věnujeme se prodeji leštících a brusných past a dalšího příslušenství pro autolakýrníky. Kromě past u nás můžete vybírat z nabídky brusiv, maskovacích pásků a dalších produktů od značek 3M, MIRKA, SUNMIGHT a dalších.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

15.12.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

Nabízíme vysoce kvalitní brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 s protikorozním účinkem a vysokou teplotní stabilitou v rozmezí -50° C až do 245° C. Typ brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 vyhovuje všem typům osobních i nákladních automobilů. Vykazuje vysokou ochranu proti korozi. Výměna brzdové kapaliny se doporučuje po dvou letech užívání vozidla. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3 je vhodnou volbou. Kontaktujte nás.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autolaky Brno

15.12.2017  Autolaky Brno

Naše firma se specializuje na prodej autolaků, které Vám v případě zájmu také kvalitně namícháme a natónujeme podle individuálních požadavků. Laky jsou vhodné i k lakování motocyklů. Nabízíme široký sortiment příslušenství a přípravků proti korozi, tmelů aj.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění interiérů vozidel

15.12.2017  Čištění interiérů vozidel

Snažíme se našim klientům nabídnout maximálně komplexní služby, z toho důvodu nesmí v naší nabídce scházet ani čištění interiérů vozidel. Stačí, když nám přivezete své vozidlo, my vyluxujeme veškerý interiér, od sedaček po zavazadlový prostor, tepovačem značky Berner vyčistíme čalounění, ošetříme speciálním prostředkem plastové díly interiéru a ručně umyjeme všechna okna. Vyčistíme dokonale i Vaše vozidlo. Kontaktujte nás!

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod, maloobchod a pneuservis

14.12.2017  Velkoobchod, maloobchod a pneuservis

Specializujeme se na velkoobchod a maloobchod pneumatik, plus služby profesionálního pneuservisu. V oboru pneuservisních služeb a prodeje pneumatik se pohybujeme již mnoho let. Za tuto dobu jsme si získali pozici kvalitního a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům profesionální pneuservisní služby. V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte a kontaktujte nás, velice rádi Vám všechny zodpovíme.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Směsi do ostřikovače SUPERVID

13.12.2017  Směsi do ostřikovače SUPERVID

Dalším velmi užitečným výrobkem v naší nabídce je směs do ostřikovače skel SUPERVID. Vyrábíme a prodáváme ji v různých variantách. Nemrznoucí směsi SUPERVID jsou určeny pro všechny typy ostřikovačů motorových vozidel s rozmrazovacím účinkem. Díky svým vlastnostem chrání ostřikovače před rezivěním. SUPERVID letní je směsí do ostřikovače pro využití v teplotách nad bodem mrazu. Všechny typy těchto směsí umí dokonale odstranit nečistoty a hmyz z autoskel. Kontaktujte nás a vyzkoušejte SUPERVID.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro manipulační techniku

13.12.2017  Náhradní díly pro manipulační techniku

Náhradní díly pro manipulační techniku. Dodáváme náhradní díly pro servis a opravu kabin manipulační techniky. Máme skladem obsáhlý sortiment dílů a komponentů pro kabiny většiny výrobců. Jejich montáž zajistíme našimi techniky u zákazníka, nebo díly zasíláme. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní služby pneuservisu

13.12.2017  Komplexní služby pneuservisu

Zajišťujeme komplexní služby profesionálně vybaveného pneuservisu. V naší nabídce služeb najdete například poradenství o péči a údržbu pneumatik nebo možnost přezutí pneumatik osobního, nákladního i průmyslového či zemědělského vozidla. Samozřejmou součástí našich služeb jsou opravy pneu, huštění intertním plynem, ale také celková prohlídka pneumatik a jejich vyhodnocení pro bezpečnou jízdu. Zajišťujeme komplexní služby pneuservisu již mnoho let, kontaktujte nás pro detailní informace.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vysavač KÄRCHER T 7/1 Clasic

12.12.2017  Vysavač KÄRCHER T 7/1 Clasic

Výkonný, ergonomický a extrémně lehký profesionální vysavač na suché vysávání určený pro domácnosti, hotely, kanceláře a gastronomická zařízení.
Nízká hmotnost, robustní konstrukce a optimální ergonomické vlastnosti dělají z tohoto vysavače kvalitního pomocníka zejména pro hotely, gastronomická zařízení, úklidové firmy a maloobchody.

Standardní příslušenství:
- Sací hadice - 2 m
- Sací trubky, plast - 3 x 0,35 m
- Přepinatená podlahová hubice - 270 mm
- Vliesový filtrační sáček

Firma: SATTER CLEAN 2000 s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Profi parní čistič KÄRCHER SG 4/4

12.12.2017  Profi parní čistič KÄRCHER SG 4/4

Profesionální parní čistič KÄRCHER SG 4/4 pro univerzální použití v gastronomii, sanitárních oblasti atd. Systém dvou nádrží umožňuje plnění kotle během práce. Včetně bohatého příslušenství. Nádrž 4 l, tlak 4 bar, topný výkon 2300 W, hmotnost 8 kg.
Standardní příslušenství:
- Parní sací hadice s rukojetí
- Parní trubky - 2x
- Podlahová hubice
- Ruční hubice
- Kulatý kartáček, černý
- Hubice na čalounění s kartáčem
- Power tryska
- Tryska na bodový paprsek

Firma: SATTER CLEAN 2000 s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vyskotlaký čistič KÄRCHER HD 5/15 C

12.12.2017  Vyskotlaký čistič KÄRCHER HD 5/15 C

Výkonný vysokotlaký čisticí stroj bez ohřevu vody určený pro práci v mnoha oblastech. Pracovní tlak: 150 bar, průtok vody: 500 l/hod.
Při koncepci moderního designu byl kladen mimořádný důraz na vynikající mobilitu stroje. KÄRCHER HD 5/15 C je velmi kompaktní, má nízkou hmotnost, disponuje doplňkovým držadlem a rafinovaným uložením příslušenství - to vše zaručuje vysokou flexibilitu stroje.

Firma: SATTER CLEAN 2000 s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
E-shop pneumatik

12.12.2017  E-shop pneumatik

Na našich webových stránkách najdete nejen výpis naší široké nabídky pneuservisních a autoservisních služeb, ale i rozsáhlý e-shop pneumatik. E-shop pneumatik obsahuje obrovský výběr pneumatik pro osobní vozidla a SUV, dále dodávkové, motocyklové, nákladní, offroad a 4x4, ale také zemědělské a průmyslové vozidla. V případě že jste v e-shopu nenašli produkt, který jste hledali, kontaktujte nás, uděláme vše proto, abyste od nás odcházeli spokojeni.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej pneumatik a příslušenství

11.12.2017  Prodej pneumatik a příslušenství

Zabýváme se prodejem pneumatik a dalšího příslušenství. V našem sortimentu najdete široký výběr pneumatik pro osobní, nákladní, ale i zemědělská a průmyslová vozidla. A to rozhodně není vše! Naši nabídku jsme rozšířili i o pneumatiky na motorky, Van + 4x4 a další speciální produkty. V nabídce samozřejmě nesmí chybět ani potřebná příslušenství, jako jsou sněhové řetězy, nosné vidlice a další. Kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vás!

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...