Auto-moto - Nabídky

Automobil pro každého

21.3.2019  Automobil pro každého

Víme, že v životě se může přihodit leccos – a nechceme vás v tom nechat. Prodáváme nové i ojeté automobily a poskytujeme půjčky na financování vozu. Kontaktujte nás, domluvíme se s vámi na tom, co potřebujete: rádi vám poskytneme flexibilní splátky, zafinancujeme váš nový vůz a nebudeme po vás chtít dokládat příjmy ani vás nebudeme zařazovat do rizikových skupin. Obraťte se na nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kvalitní motorové oleje pro automobily

21.3.2019  Kvalitní motorové oleje pro automobily

Zaměřujeme se na distribuci kvalitních, nadčasových motorových olejů pro osobní i užitkové vozy. Jsme jediným distributorem motorových olejů značky Mobil v České republice. Motorové oleje značky Mobil pro automobily prošly léty systematického vývoje a touhou odborných pracovníků po dalším zlepšení. Na konci tohoto procesu je produkt, který svými vlastnostmi mnohdy překračuje očekávání samotných výrobců aut. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Oprava karoserie / výměna autoskla

20.3.2019  Oprava karoserie / výměna autoskla

Snažíme se, aby naše nabídka služeb co nejvíce odpovídala požadavkům našich zákazníků. Z tohoto důvodu vám nabízíme také profesionální opravy karosérií nebo výměnu autoskel. Kontaktujte nás, domluvíme se na termínu výměny autoskel, a to nejen v rámci pojištění. Máte-li jakékoliv problémy, které bychom vám mohli v rámci dlouholeté praxe a mnoha pozitivních referencí profesionálního autoservisu pomoci vyřešit, rozhodně se nám ozvěte.

Firma: BLÁŽA steel, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Motorové oleje pro osobní vozy Mobil

20.3.2019  Motorové oleje pro osobní vozy Mobil

Věnujeme se distribuci vysoce výkonných motorových olejů značky Mobil. Jedním z mnoha produktů značky Mobil jsou motorové oleje určené pro osobní vozy. Motorové oleje Mobil jsou určeny k optimalizaci motoru, redukci opotřebení a současně snížení spotřeby paliva na minimum. Velice rádi vám poskytneme více podrobností o produktové řadě olejů Mobil1 a Mobil Super z naší nabídky. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Směsi do ostřikovače SUPERVID

20.3.2019  Směsi do ostřikovače SUPERVID

Dalším velmi užitečným výrobkem v naší nabídce je směs do ostřikovače skel SUPERVID. Vyrábíme a prodáváme ji v různých variantách. Nemrznoucí směsi SUPERVID jsou určeny pro všechny typy ostřikovačů motorových vozidel s rozmrazovacím účinkem. Díky svým vlastnostem chrání ostřikovače před rezivěním. SUPERVID letní je směsí do ostřikovače pro využití v teplotách nad bodem mrazu. Všechny typy těchto směsí umí dokonale odstranit nečistoty a hmyz z autoskel. Kontaktujte nás a vyzkoušejte SUPERVID.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčka na auto

19.3.2019  Půjčka na auto

Poskytujeme půjčky na koupi automobilů. Nebudeme se vás ptát na výši vašich příjmů ani po vás chtít jejich doložení. Splátky si můžete domluvit flexibilně, a to po celou dobu závazku. Vše je jednoduché, stačí vyplnit kontaktní formulář na našem webu nebo nám zavolat. Každou žádost o financování vozidla posuzujeme individuálně, jsme si jisti, že se domluvíme.

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Oleje pro užitkové vozy Mobil Delvac

19.3.2019  Oleje pro užitkové vozy Mobil Delvac

Kvalitní oleje a maziva značky Mobil Delvac jsou ideálním řešením pro převodovky, nápravy a hlavní hřídele nákladních vozů, které jsou vystaveny extrémním podmínkám. Oleje a maziva Mobil Delvac mají za sebou léta neustálého zlepšování, výsledkem jsou mimořádné vlastnosti a excelentní výkonnost. Jsme jediným autorizovaným distributorem produktů Mobil v České republice a tyto technologicky vyspělé oleje a maziva vám velice rádi dodáme. Kontaktujte nás!

Firma: Maier & Korduletsch Maziva k.s.
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní servis vozového parku

17.3.2019  Komplexní servis vozového parku

Nemáte čas, jste stále na cestách, ale potřebujete, aby váš vozový park byl vždy v dobré kondici a připraven? S automobily máme své zkušenosti. Rádi je předáme i vám! Zajistíme pro vás komplexní údržbu vozového parku na vysoké úrovni. Pomůžeme vám vybrat vhodná vozidla, zabezpečíme veškeré formality spojené s registrací, pojištěním apod., samozřejmostí je pravidelný servis a údržba vozů, asistenční služby, mytí vozidel a další. O vaše automobily se budeme starat tak, jako by byly naše vlastní.

Firma: Limousine Czech Republic
Stát: cz Česká republika Více...
Chladící kapaliny ANTIFREEZE

17.3.2019  Chladící kapaliny ANTIFREEZE

Vyzkoušejte chladící kapaliny naší výroby, jistě budete spokojeni. Chladící kapaliny VIF jsou určeny všem typům motoru. Ochrání je před přehřátím v létě, vysokými mrazy v zimním období a jsou protikorozní. Typ chladící kapaliny ANTIFREEZE BC využijete pro osobní i nákladní auta s hliníkovými a litinovými motory. Chladící kapalina ANTIFREEZE D je určena pro všechny typy motorů včetně celohliníkových. Kontaktujte nás a vyberte si produkt vhodný právě pro váš vůz.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Traktory BRANSON

16.3.2019  Traktory BRANSON

Jihokorejské traktory značky Branson mají ve světě velice dobré jméno. Těší se obrovské oblibě v USA a Kanadě a začínají se prosazovat i v Evropě, naši zemi nevyjímaje. Oceníte jejich vysokou kvalitu, všestrannost a přitom i příznivou cenu. V naší nabídce najdete zemědělské a univerzální traktory Branson. Nejsilnějším modelem v našem sortimentu je zemědělský a komunální traktor Branson K78 s bohatou výbavou.

Firma: N+P PROFI MILEVSKO
Stát: cz Česká republika Více...
Svahové sekačky

16.3.2019  Svahové sekačky

V naší milevské prodejně můžete najít řadu profesionálních svahových sekaček od výrobců Canycom nebo Kersten. Nabízíme modely Canycom o výkonu 14 až 45 koní; s pohonem 2x4 nebo na všechna čtyři kola. Modely německé značky Kersten vás pak mohou zaujmout špičkovou kvalitou technického zpracování a nenáročností údržby a obsluhy.

Firma: N+P PROFI MILEVSKO
Stát: cz Česká republika Více...
Auto na splátky

16.3.2019  Auto na splátky

Zajišťujeme prodej automobilů na splátky. Ať už jsou vaše finanční možnosti jakékoli, určitě se domluvíme. Rádi vám vyjdeme vstříc, i když vás ostatní považují za rizikovou skupinu. My neškatulkujeme, ale pomáháme. Obraťte se na nás!

Firma: ELEMENTARY PRAGUE s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přívěsné vozíky Vysočina

16.3.2019  Přívěsné vozíky Vysočina

Zabýváme se zakázkovou výrobu přívěsných vozíků. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, a to do realizace, přes STK (příprava na STK pro jakékoliv vozíky), až po předání zákazníkovi. Námi dodávané přívěsné vozíky jsou homologované.

Firma: Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba
Stát: cz Česká republika Více...
Přívěsné vozíky do 3,5t

16.3.2019  Přívěsné vozíky do 3,5t

Přívěsné vozíky do 3,5t - dvounápravové sklápěcí návěsy na všechny typy malotraktorů a traktorů, používané v oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě, zejména pro přepravu sypkého i kusového materiálu, ale i např. bagrů. Rychlost 20-40 km/hod.

Firma: Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba
Stát: cz Česká republika Více...
Servis přívěsných vozíků

16.3.2019  Servis přívěsných vozíků

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přívěsných vozíků, nejčastěji revize a seřízení brzdového systémů, mechanické opravy, opravy elektroinstalace, ale i složitější opravy jako např. havárie či generální opravy. Nabízíme také příslušenství a ND.

Firma: Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba
Stát: cz Česká republika Více...