Auto-moto - Nabídky

Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

20.10.2017  Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

Dalším produktem naší společnosti, který vám nabízíme, je účinné aditivum do benzinu SUPERF BENZIN ADITIV. Spolehlivě sníží spotřebu paliva díky mazivostní složce. Tato multifunkční přísada do benzinu je určena nejen pro všechny moderní motory s přímým vstřikováním, ale rovněž pro karburátorové motory staršího typu. I toto aditivum do benzinu disponuje protikorozním účinkem a zajišťuje tím ochranu palivového systému. SUPER BENZIN ADITIV udrží váš motor ve výborné formě.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výměna a oprava autoskla u dodávek

20.10.2017  Výměna a oprava autoskla u dodávek

Vyměníme a opravíme autoskla u dodávkových a zásobovacích vozidel. Není-li nutná výměna skla, prasklinu opravíme. Jsme Vám k dispozici nonstop. Některé prace zvládáme na počkání, jindy jsme schopní přijet sklo opravit k Vám. Neváhejte se na nás obrátit!

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální autoservisní služby

19.10.2017  Profesionální autoservisní služby

Nabízíme profesionální autoservisní služby pro osobní i nákladní vozy. Hledáte-li profesionální autoservisní služby s komplexní nabídkou služeb, pak jste u nás na správném místě. Poskytujeme komplexní autoservisní i rychloservisní služby, od oprav, po seřízení, přes karosárnu, lakovnu atd. Zajistíme přípravu na STK, plus její provedení a dokonce nabídneme odtahové služby nebo náhradní vozidlo. Kontaktujte nás pro detailní informace.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Přívěsné podvalníky

19.10.2017  Přívěsné podvalníky

Nabízíme dodávku široké škály přívěsných vozidel za nákladní automobily vyráběné irskou společností TuffMac Trailers pod obchodním názvem DAMCO. Cenově velmi zajímavé jsou především zemědělské podvalníky - přívěsy za traktor s hydraulickými i vzduchovými brzdami. Nejběžnější jsou pak dvounápravové podvalníky s nosností cca 15,5 tuny a třínápravové s nosností cca 23 tun. Všechny nabízené typy přívěsů se vyrábějí na zakázku, takže mohou mít poměrně rozmanitou výbavu dle zadání zákazníka.

Firma: INGES s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autodoprava do 3,5t

19.10.2017  Autodoprava do 3,5t

Autodoprava po celé ČR. Vlek o rozměrech nákladové plochy: 7,4m délka, 2m šířka. Dodávka o rozměrech nákladové plochy: délka 4m, šířka 1,8m.

Firma: JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – letní provedení

18.10.2017  Aditivum do nafty – letní provedení

Naše nabídka obsahuje aditiva do nafty SUPER DIESEL ADITIV v letním provedení. Letní příměs do nafty zlepšuje spalování z důvodu zvýšeného cetanového čísla. K dalším přednostem multifunkčního aditiva patří snižování hlučnosti motoru, protikorozní účinky a tedy udržování čistoty vstřikovacích trysek. Letní aditivum šetří palivové čerpadlo potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Aditivum do nafty v letní verzi spolehlivě ochrání váš motor.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej autolaků Brno

17.10.2017  Prodej autolaků Brno

Specializujeme se na prodej hotových autolaků s možností namíchání barvy podle přání zákazníka. Mícháme barvy od výrobců STANDOX, GLASURIT, MOBIHEL a DEBEER.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletní zimní pneu / AUDI A6 (05-11)

16.10.2017  Kompletní zimní pneu / AUDI A6 (05-11)

Prodám 4x kompletní zimní pneu na AUDI A6 (2005-2011).

ALU ráfek + pneu DUNLOP WINTER SPORT 5, 225/55/R16.

Vše ve výborném (cca 90%) stavu.

Cena za komplet: 20 000 Kč.

Firma: Jindřich Pulda
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – zimní provedení

16.10.2017  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čištění interiérů vozidel

16.10.2017  Čištění interiérů vozidel

Snažíme se našim klientům nabídnout maximálně komplexní služby, z toho důvodu nesmí v naší nabídce scházet ani čištění interiérů vozidel. Stačí, když nám přivezete své vozidlo, my vyluxujeme veškerý interiér, od sedaček po zavazadlový prostor, tepovačem značky Berner vyčistíme čalounění, ošetříme speciálním prostředkem plastové díly interiéru a ručně umyjeme všechna okna. Vyčistíme dokonale i Vaše vozidlo. Kontaktujte nás!

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pískování autoskel Praha

15.10.2017  Pískování autoskel Praha

Specializujeme se na pískování autoskel kompletně na zakázku. Při pískování autoskel jsou všechny skleněné plochy vozu opatřeny řadou bezpečnostních kódů nebo VIN číslem podvozku. Práce trvá zhruba 40 minut a lze provést i na počkání.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoobchod, maloobchod a pneuservis

15.10.2017  Velkoobchod, maloobchod a pneuservis

Specializujeme se na velkoobchod a maloobchod pneumatik, plus služby profesionálního pneuservisu. V oboru pneuservisních služeb a prodeje pneumatik se pohybujeme již mnoho let. Za tuto dobu jsme si získali pozici kvalitního a spolehlivého dodavatele. Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům profesionální pneuservisní služby. V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte a kontaktujte nás, velice rádi Vám všechny zodpovíme.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tramvaj, vlak, minibus - výroba dílů

15.10.2017  Tramvaj, vlak, minibus - výroba dílů

Pro naše zákazníky z řad značkových výrobců vyrábíme kabiny, vnější a vnitřní obložení, střechy, blatníky, nárazníky, prodloužení zádí, obslužné pultu, sedadla z laminátu. Tyto díly doplňujeme o kovové komponenty, plynové vzpěry, větrací mřížky, izolační pěny, panty a zámky. Naše díly jsou vyrobeny dle dodané dokumentace a určené pro finální montáž. Díky montáži kovových a laminátových dílů, námi vyrobené produkty zajistí nízké náklady našich partnerů.

Firma: SAVEA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výměna poškozených autoskel

14.10.2017  Výměna poškozených autoskel

Zaměřujeme se na výměny poškozených autoskel. Máme letité zkušenosti a používáme kvalitní materiály i nářadí. Zaručujeme precizně odvedenou práci na všech zakázkách. Výměnu poškozených autoskel provádíme u osobních a nákladních vozidel, dodávek.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Komplexní služby pneuservisu

14.10.2017  Komplexní služby pneuservisu

Zajišťujeme komplexní služby profesionálně vybaveného pneuservisu. V naší nabídce služeb najdete například poradenství o péči a údržbu pneumatik nebo možnost přezutí pneumatik osobního, nákladního i průmyslového či zemědělského vozidla. Samozřejmou součástí našich služeb jsou opravy pneu, huštění intertním plynem, ale také celková prohlídka pneumatik a jejich vyhodnocení pro bezpečnou jízdu. Zajišťujeme komplexní služby pneuservisu již mnoho let, kontaktujte nás pro detailní informace.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...