Auto-moto - Nabídky

Antikorozní přípravky na podvozky

24.3.2018  Antikorozní přípravky na podvozky

Nabízíme široký sortiment antikorozních přípravků na podvozky. Prodáváme produkty např. od firem DINITROL, TROTON, RANAL, NOVOL, BKP a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Brně.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Instalace fólií na autoskla

24.3.2018  Instalace fólií na autoskla

V rámci našich služeb instalujeme bezpečnostní a protisluneční autofólie. Autofólie mají několik výhod. Nejenom, že vylepší vzhled vozidla, ale zvýší komfort při cestováním, prodlouží životnost interiéru díky slabšímu vlivu slunečního záření. Bezpečnostní fólie chrání sklo proti průrazu a snižuje tak riziko násilného vniknutí do vozidla a poranění střepy posádky.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

23.3.2018  Aditivum do benzinu SUPER BENZIN ADITIV

Dalším produktem naší společnosti, který vám nabízíme, je účinné aditivum do benzinu SUPERF BENZIN ADITIV. Spolehlivě sníží spotřebu paliva díky mazivostní složce. Tato multifunkční přísada do benzinu je určena nejen pro všechny moderní motory s přímým vstřikováním, ale rovněž pro karburátorové motory staršího typu. I toto aditivum do benzinu disponuje protikorozním účinkem a zajišťuje tím ochranu palivového systému. SUPER BENZIN ADITIV udrží váš motor ve výborné formě.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výměna a oprava autoskla u dodávek

23.3.2018  Výměna a oprava autoskla u dodávek

Vyměníme a opravíme autoskla u dodávkových a zásobovacích vozidel. Není-li nutná výměna skla, prasklinu opravíme. Jsme Vám k dispozici nonstop. Některé prace zvládáme na počkání, jindy jsme schopní přijet sklo opravit k Vám. Neváhejte se na nás obrátit!

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
NON-STOP mobilní pneuservis

22.3.2018  NON-STOP mobilní pneuservis

Poskytujeme NON-STOP mobilní pneuservis s profesionální a rychlou pomocí při defektech nákladních vozidel na cestě, ale i přímo v místě zákazníka. Naším cílem je nabídnout klientům komplexní služby, a proto nesmí chybět ani NON-STOP mobilní pneuservis. V případě zájmu o detailní informace nás prosím kontaktujte. Jsme spolehliví a odvádíme kvalitní práci profesionálů.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Svahové sekačky

21.3.2018  Svahové sekačky

V naší milevské prodejně můžete najít řadu profesionálních svahových sekaček od výrobců Canycom nebo Kersten. Nabízíme modely Canycom o výkonu 14 až 45 koní; s pohonem 2x4 nebo na všechna čtyři kola. Modely německé značky Kersten vás pak mohou zaujmout špičkovou kvalitou technického zpracování a nenáročností údržby a obsluhy.

Firma: N+P PROFI MILEVSKO
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – letní provedení

21.3.2018  Aditivum do nafty – letní provedení

Naše nabídka obsahuje aditiva do nafty SUPER DIESEL ADITIV v letním provedení. Letní příměs do nafty zlepšuje spalování z důvodu zvýšeného cetanového čísla. K dalším přednostem multifunkčního aditiva patří snižování hlučnosti motoru, protikorozní účinky a tedy udržování čistoty vstřikovacích trysek. Letní aditivum šetří palivové čerpadlo potlačením pěnivosti paliva v celém palivovém systému. Aditivum do nafty v letní verzi spolehlivě ochrání váš motor.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Prodej autolaků Brno

20.3.2018  Prodej autolaků Brno

Specializujeme se na prodej hotových autolaků s možností namíchání barvy podle přání zákazníka. Mícháme barvy od výrobců STANDOX, GLASURIT, MOBIHEL a DEBEER.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Uskladnění pneumatik a disků

20.3.2018  Uskladnění pneumatik a disků

Nemáte doma místo na uskladnění sezónních pneumatik? Kontaktujte nás! Zajistíme Vašim pneumatikám nejen prostor, kde přečkají dobu, po kterou je nebudete potřebovat, ale navíc se o ně dokonale postaráme. Životnost pneumatik stojí na správném uskladnění, v suchém a chladném prostředí, tak aby nedocházelo k nechtěným deformacím. Navíc zkontrolujeme hloubku dezénu a opotřebení, a připravíme je na přezutí, až je budete potřebovat. Skladováním u nás šetříte peníze!

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly na uzeniny a masné výrobky

19.3.2018  Obaly na uzeniny a masné výrobky

Zajistíme pro zpracovatele masných výrobků kvalitní obaly na uzeniny a masné produkty. V naší nabídce najdete široký sortiment střev, obalů na salámy, šunky, klobásy a také párky. Součástí našich služeb je rovněž potisk a řásnění střev. Specializujeme se na potřeby potravinářského průmyslu. Jsme spolehlivými dodavateli a velice se těšíme na spolupráci s vámi. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: Fimex, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Aditivum do nafty – zimní provedení

19.3.2018  Aditivum do nafty – zimní provedení

Zabýváme se výrobou a prodejem aditiv do nafty. Jedním ze zástupců těchto výrobků je SUPER DIESEL ADITIV v zimní verzi. Jedná se o multifunkční přísadu s protikorozním účinkem, která prodlužuje životnost palivového systému, snižuje spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období díky zvýšení cetanového čísla nafty. Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV obsahuje složku, která snižuje bod tuhnutí při nízkých teplotách až o 5°C.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pískování autoskel Praha

18.3.2018  Pískování autoskel Praha

Specializujeme se na pískování autoskel kompletně na zakázku. Při pískování autoskel jsou všechny skleněné plochy vozu opatřeny řadou bezpečnostních kódů nebo VIN číslem podvozku. Práce trvá zhruba 40 minut a lze provést i na počkání.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...
Profesionální autoservisní služby

18.3.2018  Profesionální autoservisní služby

Nabízíme profesionální autoservisní služby pro osobní i nákladní vozy. Hledáte-li profesionální autoservisní služby s komplexní nabídkou služeb, pak jste u nás na správném místě. Poskytujeme komplexní autoservisní i rychloservisní služby, od oprav, po seřízení, přes karosárnu, lakovnu atd. Zajistíme přípravu na STK, plus její provedení a dokonce nabídneme odtahové služby nebo náhradní vozidlo. Kontaktujte nás pro detailní informace.

Firma: I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Traktory BRANSON

17.3.2018  Traktory BRANSON

Jihokorejské traktory značky Branson mají ve světě velice dobré jméno. Těší se obrovské oblibě v USA a Kanadě a začínají se prosazovat i v Evropě, naši zemi nevyjímaje. Oceníte jejich vysokou kvalitu, všestrannost a přitom i příznivou cenu. V naší nabídce najdete zemědělské a univerzální traktory Branson. Nejsilnějším modelem v našem sortimentu je zemědělský a komunální traktor Branson K78 s bohatou výbavou.

Firma: N+P PROFI MILEVSKO
Stát: cz Česká republika Více...
Výměna poškozených autoskel

17.3.2018  Výměna poškozených autoskel

Zaměřujeme se na výměny poškozených autoskel. Máme letité zkušenosti a používáme kvalitní materiály i nářadí. Zaručujeme precizně odvedenou práci na všech zakázkách. Výměnu poškozených autoskel provádíme u osobních a nákladních vozidel, dodávek.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Jaroslav BERAN
Stát: cz Česká republika Více...