Auto-moto - Nabídky

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

24.6.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4

Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je druhým typem brzdové kapaliny v naší nabídce. Je vysoce kvalitní a je určena pro všechny typy osobních i nákladních automobilů. Brzdová kapalina má vysokou teplotní stabilitu v rozmezí od -50° C až do 260° C. Obsahuje protikorozní složky, chrání tedy brzdový mechanismus před zrezivěním. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT4 je vhodná k využití při pravidelné dvouleté výměně brzdných kapalin ve vašem automobilu.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Běžná údržba motorových vozidel

23.6.2017  Běžná údržba motorových vozidel

Nabízíme běžnou údržbu motorových vozidel, drobné opravy, výměnu oleje, pneumatik, tmelení, broušení, lakování apod. v rámci služby „Hodinový manžel“. Nabízené služby provozujeme v lokalitě Ostrava a okolí, ale v případě zájmu se můžeme domluvit i na vzdálenějších lokacích. Neotálejte s běžnou údržbou motorových vozidel a včas si zajistěte všechny úkony, které Vás ochrání před pozdějšími velkými investicemi. Kontaktujte nás, o vše se postaráme.

Firma: Soňa Brachaczková
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní bar pro eventy v přírodě

23.6.2017  Mobilní bar pro eventy v přírodě

Pořádáte event v přírodě? Plánujete akci na zelené louce? S našimi Mobilbary není žádný problémem uspořádat akci prakticky kdekoliv, kam se dostanete s kamionovou soupravou. Vodu, elektřinu, toalety, catering i další služby vyřešíme za vás. Využijte výhodný pronájem MKR Mobilbaru - luxusního mobilního zázemí pro jakýkoliv event. Kontaktujte nás kdykoliv!

Firma: MKR GROUP - eu, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Leštící a brusné pasty - prodej Brno

23.6.2017  Leštící a brusné pasty - prodej Brno

Věnujeme se prodeji leštících a brusných past a dalšího příslušenství pro autolakýrníky. Kromě past u nás můžete vybírat z nabídky brusiv, maskovacích pásků a dalších produktů od značek 3M, MIRKA, SUNMIGHT a dalších.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Účinná protikorozní ochrana automobilu

22.6.2017  Účinná protikorozní ochrana automobilu

Nabízíme prodej kvalitních prostředků na ochranu vozidel. Přípravky na ochranu vozidel zabraňují korozi, tlumí hluk, odolávají nárazu a jsou důležité pro zvýšení životnosti auta. Viz přiložené video v odkazu. Neprodáváme jen výrobky, ale vysvětlíme, jak mohou být některé problémy vyřešeny. A nejen to, rovnou Vám to předvedeme! Kontaktujte nás a objednejte přímo k vám našeho školeného konzultanta zdarma a seznamte se s naší kompletní nabídkou!

Firma: AMKA Trading, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

22.6.2017  Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3

Nabízíme vysoce kvalitní brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 s protikorozním účinkem a vysokou teplotní stabilitou v rozmezí -50° C až do 245° C. Typ brzdové kapaliny BRAKE FLUID DOT3 vyhovuje všem typům osobních i nákladních automobilů. Vykazuje vysokou ochranu proti korozi. Výměna brzdové kapaliny se doporučuje po dvou letech užívání vozidla. Brzdová kapalina BRAKE FLUID DOT3 je vhodnou volbou. Kontaktujte nás.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Autolaky Brno

22.6.2017  Autolaky Brno

Naše firma se specializuje na prodej autolaků, které Vám v případě zájmu také kvalitně namícháme a natónujeme podle individuálních požadavků. Laky jsou vhodné i k lakování motocyklů. Nabízíme široký sortiment příslušenství a přípravků proti korozi, tmelů aj.

Firma: Autolaky Hrubý s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní výstavní a prodejní prostor

21.6.2017  Mobilní výstavní a prodejní prostor

Zajišťujeme pronájem mobilního prostoru, který variabilně přizpůsobíme požadavkům zákazníků a přeměníme jej v úspěšný a atraktivní prodejní nebo výstavní prostor. Vhodné pro prezentaci na výstavách a veletrzích bez nutnosti pronájmu drahých hal. Zjistěte více, kontaktujte nás! MKR Mobilbar - luxusní mobilní zázemí pro váš event.

Firma: MKR GROUP - eu, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zařízení k rozprostření živičné směsi

21.6.2017  Zařízení k rozprostření živičné směsi

Vyrábíme radlice - zařízení k rozprostření živičné směsi. Slouží k plošnému překrytí opravených výtlaků, k opravám a výspravám vozovek včetně vyrování nerovností a příčných profilů a k obnovení zvětralých obrusných vrstev v celé šířce vozovky. Radlice se připojuje za traktor. Jedná se o náš vlastní výrobek. V případě zájmu nebo dotazů nás kontaktujte.

Firma: STS Uhlířské Janovice, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spolupráce při montáži tažných zařízení

21.6.2017  Spolupráce při montáži tažných zařízení

Výzva pro autoservisy a autodílny! Nabízíme Vám spolupráci s významnou firmou v oblasti výroby automobilových dílů a součástek. Právě jsme na trh uvedli naši novinku, kterou je VÝKLOPNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ VAPOS. Jedná se o produkt, jenž je o 50 % levnější a o 30 % lehčí než konkureční systém, přitom velmi estetický a použitelný na široké spektrum vozidel. Hledáme partnery pro nenáročnou montáž. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo e-mailem. Těšíme se na spolupráci!

Firma: VAPOS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zakázková výroba autodílů

21.6.2017  Zakázková výroba autodílů

Nabízíme výrobu autodílů na zakázku. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a jsme schopni vyrobit na zakázku autodíly i nestandardních typů. Zajistíme pro Vás jejich vývoj a výrobu přesně dle Vašich představ a potřebné dokumentace. Využíváme vlastních obráběcích strojů, díky kterým od nás získáte vysoce kvalitní produkt s dlouhou životností. Obraťte se na nás na uvedených kontaktech pro získání bližších informací a prvotní cenové kalkulace.

Firma: VAPOS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výklopná tažná zařízení pro Škoda Rapid

21.6.2017  Výklopná tažná zařízení pro Škoda Rapid

Nabízíme výklopná tažná zařízení pro modely Škoda Rapid Spaceback. Jedná se o NOVINKU ROKU 2015 české výroby. Díky dlouhodobému vývoji jsme docílili o polovinu nižší ceny a o 30 % nižší hmotnosti oproti stávajícím typům na trhu a umožnili tak pořízení širokému okruhu zákazníků. Zařízení působí esteticky a manipulace s ním je velmi nenáročná. V případě zájmu se nás kontaktujte!

Firma: VAPOS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Směsi do ostřikovače SUPERVID

20.6.2017  Směsi do ostřikovače SUPERVID

Dalším velmi užitečným výrobkem v naší nabídce je směs do ostřikovače skel SUPERVID. Vyrábíme a prodáváme ji v různých variantách. Nemrznoucí směsi SUPERVID jsou určeny pro všechny typy ostřikovačů motorových vozidel s rozmrazovacím účinkem. Díky svým vlastnostem chrání ostřikovače před rezivěním. SUPERVID letní je směsí do ostřikovače pro využití v teplotách nad bodem mrazu. Všechny typy těchto směsí umí dokonale odstranit nečistoty a hmyz z autoskel. Kontaktujte nás a vyzkoušejte SUPERVID.

Firma: VIF, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Náhradní díly pro manipulační techniku

20.6.2017  Náhradní díly pro manipulační techniku

Náhradní díly pro manipulační techniku. Dodáváme náhradní díly pro servis a opravu kabin manipulační techniky. Máme skladem obsáhlý sortiment dílů a komponentů pro kabiny většiny výrobců. Jejich montáž zajistíme našimi techniky u zákazníka, nebo díly zasíláme. Kontaktujte nás pro více informací.

Firma: JAKOS KABINY, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Výklopná tažná zařízení pro vozy Hyundai

20.6.2017  Výklopná tažná zařízení pro vozy Hyundai

Nabízíme výklopná tažná zařízení pro modely Hyundai i40 a Hyundai ix35. Jedná se o NOVINKU ROKU 2015, která úspěšně konkuruje stávajícím typům na trhu. Hlavní předností je o polovinu nižší cena, hmotnost. Na vozidle působí esteticky a manipulace s ním je velmi nenáročná. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit!

Firma: VAPOS spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...