Služby - Nabídky

Půjčovna porcelánu Praha

24.10.2021  Půjčovna porcelánu Praha

Dodáváme porcelánové a další vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Cateringovým agenturám tak nabízíme kompletní výbavu včetně mobiliáře. Platí zejména pro Prahu, Brno a okolí. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Psychometrie

24.10.2021  Psychometrie

Psychometrie. Psychometrie je spolehlivá metoda, jak rozpoznat silné a slabé stránky uchazeče o zaměstnání. Tato metoda Vám pomůže s výběrem vhodného kandidáta na danou pracovní pozici. Průběh je veden zkušeným psychologem, který hodnotí celkový projev testované osoby. Nabízíme testování pro:
- management a top-management
- obchodníky a obchodní pozice
- pracovníky zákaznického servisu
- asistentky
- kreativce

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Služby personální agentury

24.10.2021  Služby personální agentury

Služby personální agentury. Jsme personálně-poradenská společnost a našim klientům nabízíme profesionální poradenství v oblasti vyhledávání zaměstnanců, personálních auditů, personálního outsourcingu a také vzdělávání a zvyšování schopností pracovníků. Provádíme různé metody náboru zaměstnanců, osobnostní diagnostiku, převezmeme za Vás práci personálního oddělení a vedeme odborné vzdělávací kurzy. Neváhejte nás oslovit!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Recruitment agentura

23.10.2021  Recruitment agentura

Recruitment agentura. Poskytujeme službu profesionálního vyhledávání zaměstnanců. Víme, kde pracovní pozici inzerovat, jak vhodné kandidáty oslovit a poté prověřit, abychom Vám představili pouze ty, kteří odpovídají Vašim požadavkům na vzdělání a zkušenosti. Vybíráme zaměstnance pro různé kvalifikované pozice. Podrobnosti o průběhu výběrových řízení najdete na našem webu.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Certifikace a zkoušky svářečů

23.10.2021  Certifikace a zkoušky svářečů

Pořádáme certifikace a zkoušky svářečů plastů, termoplastů, kovů, mědi apod. Nabízíme:

* Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu
* Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP)
* Zkoušky NDT personálu svařování plastů
* Zkoušky certifikační - EPW (Evropský svářeč termoplastů) ČSN EN 13067
* Zkoušky certifikační - Lepič plastů DVS 2221

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: UNO PRAHA spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Všeobecné korporátní právo

22.10.2021  Všeobecné korporátní právo

Naším zaměřením je všeobecné korporátní právo pro veřejné a soukromé obchodované společnosti. Poskytujeme právní pomoc při zakládání obchodních společností, zvyšování a snižování základního kapitálu, úpravě právních poměrů ve firmě a také za Vás plníme veškeré registrační a oznamovací povinnosti.

Zajistíme za Vás i likvidace obchodních společností.

Pro více informací o námi poskytovaných právních službách navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Personální audit

22.10.2021  Personální audit

Personální audit. Poskytujeme profesionální a komplexní služby personálně - poradenské agentury. Provedeme personální audit ve Vaší společnosti za použití moderních diagnostických nástrojů a metod, díky kterým analyzujeme schopnosti Vašich stávajících zaměstnanců a určíme jejich rozvojové potřeby. Poskytujeme také služby v oblasti vyhledávání a výběru nových zaměstnanců. Více na našich www.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna inventáře pro catering

21.10.2021  Půjčovna inventáře pro catering

Zabýváme se pronájmem inventáře pro cateringové služby. Půjčujeme sklo, příbory, porcelán a další vybavení včetně kompletního mobiliáře, a to zejména pro Prahu a Brno.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Právo nemovitostí - právní služby Praha

20.10.2021  Právo nemovitostí - právní služby Praha

Naše právní praxe se zaměřuje také na právo nemovitostí a stavební právo. Nabízíme profesionální právní služby v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí, vytváření nájemních smluv pro pronajímatele a nájemce, ale také služby spojené s řízením o stavební povolení, věcná břemena a dohody o společném užívání nemovitostí.

Nabízíme komplexní právní servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jsme diskrétní.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: NWD Legal
Stát: cz Česká republika Více...
Úklidové služby Praha, Hostivice

20.10.2021  Úklidové služby Praha, Hostivice

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro bytové jednotky i komerční či administrativní objekty. Nabízíme úklidové služby domácností či profesionální úklidové služby po stavebních úpravách. Garantujeme flexibilitu našich služeb a precizně odvedenou práci. Úklidové služby nabízíme v rámci celé Prahy a okresu Praha - Západ. Sídlo naší společnosti se nachází v Hostivicích. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Firma: ZAMARCOS s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Outsourcing personálních služeb

20.10.2021  Outsourcing personálních služeb

Outsourcing personálních služeb. Poskytujeme kompletní personální služby, ať už dlouhodobého či pouze krátkodobého charakteru. Naši odborníci pro Vás vytvoří nové personálního oddělení nebo zefektivnění jeho stávající procesy. Naše služby Vám pomáhají šetřit nejenom mzdové náklady, ale také čas. Zajistíme celkové personální audity a vypracujeme analýzy včetně návrhu řešení. Poskytujeme manažerské poradenství v oblasti řízení a vzdělávání pracovníků. Navštivte naše webové stránky!

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

19.10.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna příborů i skla pro Eventy

19.10.2021  Půjčovna příborů i skla pro Eventy

Věnujeme se pronájmu kvalitních nerezových příborů, skla a dalšího vybavení k servírování nápojů a pokrmů v rámci společenských eventů. Příbory a sklo Vám rádi zapůjčíme v Praze, Brně a okolí.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ocelové nástavby

19.10.2021  Ocelové nástavby

Specializujeme se na projektování a výrobu ocelových konstrukcí, nosných konstrukcí, ocelových nástaveb a vestaveb. Ocelové nástavby a vestavby realizujeme zcela dle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je vypracování veškeré projektové dokumentace. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: INGMAR, spol. s r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kurzy manažerských dovedností

18.10.2021  Kurzy manažerských dovedností

Kurzy manažerských dovedností. Jsme česká poradenská a vzdělávací společnost, která Vám nabízí odborné kurzy vedené zkušenými profesionály. Semináře jsou určené pro začínající i zkušenější manažery a pracovníky ve vedoucích pozicích. Získáte nové informace o zásadních principech, o plánování času, vedení porad a pohovorů, motivaci, koučinku spolupracovníků, ale i o tom, jak co nejefektivněji a v co možná nejkratší době dosáhnout vytyčených cílů. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...