Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Firemní teambuilding

10.4.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Chcete zlepšit týmovou spolupráci Vašich zaměstnanců? Vybudovat či upevnit vztahy v týmu? Zlepšit komunikaci a zvýšit sebedůvěru a schopnosti jednotlivých členů? Obraťte se na nás a my pro Vaši firmu připravíme tembuildingovou akci na míru. Doporučujeme pořádat firemní teambuilding o počtu 6 - 16 účastníků, v ideální délce trvání 2 - 3 dny, na místě, které si sami určíte. Sestávat bude z modelových situací, diskuzí, práce ve skupinách i netradičních zážitků.

Firma: KRC People, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

9.4.2021  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

Vysoce kvalitní vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+ přináší vysokou kvalitu tisku a mechanickou odolnost, která překračuje standardy trhu. Zajišťuje výbornou kvalitu přenosu při nízké spotřebě energie na všechny hladké materiály, potahované papíry nebo syntetické materiály. Barvicí páska APX FH+ poskytuje špičkovou kvalitu tisku čárových kódů, symbolů či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR) a rychlosti tisku až 300 mm/s. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

9.4.2021  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 přináší pokročilé možnosti tisku a umožňuje vytváření prakticky jakéhokoliv designu. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit nejrůznější typy karet – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už tisknete jednostranně nebo oboustranně s jednoduchým černobílým potiskem i s velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

7.4.2021  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID umožňuje rychlý tisk a kódování RFID štítků kdykoliv a kdekoliv, díky čemuž zvyšuje flexibilitu a pomáhá šetřit čas a eliminovat chyby. Nabízí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní, baterii s kapacitou 6800 mAh, operační systém Link-OS od Zebry a výkonnou sadu aplikací Print DNA. I se svým odolným designem je tiskárna ZQ630 RFID lehká a umožňuje pohodlné nošení po celou dobu směny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska AWR1

6.4.2021  Vosková barvicí páska AWR1

Barvicí páska AWR1 patří mezi nejvíce konkurenceschopné voskové pásky řady Armor. Díky velmi vysoké citlivosti inkoustu umožňuje tisk s nízkou úrovní energie a zároveň s menším namáháním tiskové hlavy. AWR1 představuje ideální řešení pro aplikace, které jsou zvláště citlivé na poměr kvality a ceny. Páska je kompatibilní s většinou prázdných i předtištěných štítků a poskytuje špičkovou kvalitu tisku při stupni sytosti až do 2,1 (ODR) a rychlosti až 300 mm/s. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

4.4.2021  Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

Tiskárna plastových karet Zebra ZC300 přináší průlomovou jednoduchost, zabezpečení a možnosti připojení v nejštíhlejším designu této třídy. Elegantní konstrukce eliminuje téměř všechna kritická místa obvykle spojená s tiskem karet a umožňuje spolehlivý tisk identifikačních, členských, přístupových karet nebo karet kreditních a debetních. ZC300 zajišťuje snadný tisk bez ohledu na to, zda tisknete jednostranné nebo oboustranné karty, ať už černobíle nebo barevně. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

4.4.2021  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZC100

1.4.2021  Tiskárna karet Zebra ZC100

Zebra ZC100 je jednou z nejintuitivnějších a nejsnadněji použitelných tiskáren plastových karet na trhu. Není potřeba žádné složité nastavení, tiskárna se automaticky přizpůsobí jakékoliv tloušťce karet a díky inovacím umožňuje velmi snadnou výměnu pásky. Se svými malými rozměry se hodí i do omezených prostor. Díky zamykacímu krytu je zajištěna bezpečnost při umístění tiskárny na veřejných místech. ZC100 tiskne až o 15 % rychleji barevně a o 30 % černobíle než její předchůdce Zebra ZXP Series 1.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

31.3.2021  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

26.3.2021  Spotřební materiál - vše pro čárové kódy

Naše nabídka kvalitního spotřebního materiálu zahrnuje:
*Etikety - samolepicí etikety různých rozměrů a barev
*Barvicí pásky – termotransferové pásky voskové, vosk-pryskyřičné a pryskyřičné
*Plastové karty – pro dokonalý tisk a ostrou grafiku
*Identifikační náramky - pro zdravotnictví i volnočasové aktivity
*Náplně do tiskáren - tonery, cartridge
*Čisticí příslušenství k tiskárnám
Pro více informací a pro poptávku spotřebního materiálu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

25.3.2021  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

18.3.2021  Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220

Stolní tiskárna etiket Zebra ZD220 poskytuje stabilní provoz a nabízí základní funkce pro kvalitní tisk za dostupnou cenu. Umožňuje jednoduchou instalaci a díky USB konektoru, LED indikátoru a jednomu ovládacímu tlačítku zajišťuje snadný provoz. Odolný design zaručuje roky spolehlivého provozu, a přináší tak vynikající návratnost investic. Nabízí rozlišení tisku 203 dpi, maximální šíři tisku 104 mm a maximální rychlost tisku až 102 mm/s. Dostupné jsou modely Direct Thermal a Theraml Transfer.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska Armor AWX FH

17.3.2021  Vosková barvicí páska Armor AWX FH

Vosková barvicí páska Armor AWX FH s příměsí pryskyřice je vhodná zejména pro tisk standardních etiket, u kterých se vyžaduje dobrá mechanická odolnost. Poskytuje vysokou kvalitu tisku běžných i příčných čárových kódů, malých textů, velkých znaků a log při stupni sytosti do 2.0 (ODR). Složení této pásky umožňuje potisk široké škály podkladů - matné nebo potahované papíry i některé druhy syntetických materiálů. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

14.3.2021  Tiskárna karet Zebra ZXP Series 7

Tiskárny plastových karet Zebra ZXP Series 7 přinášejí inovativní design a nejnovější technologie tisku, čímž zajišťují vysoce kvalitní potisk karet a rychlý a spolehlivý výkon. Zároveň nabízejí jedinečnou hodnotu tím, že snižují celkové náklady na vlastnictví zařízení. Zakládání pásky je velmi snadné, navíc s barevně odlišenými návody a jasným ovládáním LCD panelu zvládne použití téměř každý. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

10.3.2021  Tiskárna náramků Zebra ZD510-HC

Tiskárna identifikačních náramků Zebra ZD510-HC nabízí kvalitní termální tisk spolu s jednoduchým systémem vkládání cartridge, jež obsahuje antimikrobiální náramky Zebra Z-Band. Pouzdro tiskárny je odolné vůči pravidelnému čištění dezinfekčními prostředky či UV zářením, a tím zabraňuje přenosu bakterií. Tiskárna dokáže automaticky rozpoznat velikost náramku a přizpůsobit nastavení hustoty a rychlosti tisku. Tím zajišťuje maximální kvalitu tisku i trvanlivost náramků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...