Reklama, tisk a marketing - Nabídky

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

26.11.2020  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 přináší pokročilé možnosti tisku a umožňuje vytváření prakticky jakéhokoliv designu. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit nejrůznější typy karet – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už tisknete jednostranně nebo oboustranně s jednoduchým černobílým potiskem i s velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Sales promotion, prezentace značek

26.11.2020  Sales promotion, prezentace značek

Vytváříme úspěšné projekty, sales promotion, prezentace značek. Zformujeme perfektní reklamní koncept, vstupujeme s originálními nápady, funkčním technickým i organizačním řešením, jež dokážeme transformovat v dokonalou originální a výkonnou realitu. Z konceptů a vizí, se sales promotion, prezentace značek apod. pod taktovkou našich profesionálů stávají originální ucelené příběhy mající potenciál, smysl i vůli stát se nezapomenutelnými.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

25.11.2020  Vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+

Vysoce kvalitní vosk-pryskyřičná barvicí páska APX FH+ přináší vysokou kvalitu tisku a mechanickou odolnost, která překračuje standardy trhu. Zajišťuje výbornou kvalitu přenosu při nízké spotřebě energie na všechny hladké materiály, potahované papíry nebo syntetické materiály. Barvicí páska APX FH+ poskytuje špičkovou kvalitu tisku čárových kódů, symbolů či log při stupni sytosti do 2.1 (ODR) a rychlosti tisku až 300 mm/s. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vosková barvicí páska AWR1

23.11.2020  Vosková barvicí páska AWR1

Barvicí páska AWR1 patří mezi nejvíce konkurenceschopné voskové pásky řady Armor. Díky velmi vysoké citlivosti inkoustu umožňuje tisk s nízkou úrovní energie a zároveň s menším namáháním tiskové hlavy. AWR1 představuje ideální řešení pro aplikace, které jsou zvláště citlivé na poměr kvality a ceny. Páska je kompatibilní s většinou prázdných i předtištěných štítků a poskytuje špičkovou kvalitu tisku při stupni sytosti až do 2,1 (ODR) a rychlosti až 300 mm/s. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

23.11.2020  Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID

Mobilní tiskárna etiket Zebra ZQ630 RFID umožňuje rychlý tisk a kódování RFID štítků kdykoliv a kdekoliv, díky čemuž zvyšuje flexibilitu a pomáhá šetřit čas a eliminovat chyby. Nabízí velký barevný displej, uživatelsky přívětivé rozhraní, baterii s kapacitou 6800 mAh, operační systém Link-OS od Zebry a výkonnou sadu aplikací Print DNA. I se svým odolným designem je tiskárna ZQ630 RFID lehká a umožňuje pohodlné nošení po celou dobu směny. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ground support, ozvučení i osvětlení

23.11.2020  Ground support, ozvučení i osvětlení

Pro Vaši akci zajistíme odborný servis i profesionální technickou podporu. To vše díky letitým zkušenostem i pozitivním referencím, které nasvědčují, že jako všechny, i ta Vaše akce bude nejen úspěšná, ale hlavně nezapomenutelná. Zajistíme ground support, ozvučení špičkovou profi technikou i originální světelné efekty vytvořené výlučně pro Váš projekt. Ground support, zastřešení, ozvučení, osvětlení či video, pouze z rukou odborníků, dovede akci ke zdárnému výsledku.

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Půjčovna svatebních židlí

23.11.2020  Půjčovna svatebních židlí

Provozujeme půjčovnu svatebních židlí a dalšího svatebního vybavení. Pronajímáme svatební židle včetně prostření. Vaši svatbu vybavíme od A do Z. U nás si můžete zapůjčit stoly, židle, ubrusy, potahy na židle, příbory, skleničky, talíře, vázy, svícny atd. Praha, Brno, celá ČR.

Firma: NFCP rental equipment s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

21.11.2020  Tiskárna plastových karet Zebra ZC300

Tiskárna plastových karet Zebra ZC300 přináší průlomovou jednoduchost, zabezpečení a možnosti připojení v nejštíhlejším designu této třídy. Elegantní konstrukce eliminuje téměř všechna kritická místa obvykle spojená s tiskem karet a umožňuje spolehlivý tisk identifikačních, členských, přístupových karet nebo karet kreditních a debetních. ZC300 zajišťuje snadný tisk bez ohledu na to, zda tisknete jednostranné nebo oboustranné karty, ať už černobíle nebo barevně. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní akce, eventy, obchodní setkání

21.11.2020  Firemní akce, eventy, obchodní setkání

Zorganizujeme firemní akce, eventy i obchodní setkání do nejmenších detailů. Vytvoříme koncept, vypracujeme scénář a poté zajistíme jeho realizaci, a to od techniky, cateringu, zábavy, až třeba po malý dárek na závěr. Ať už potřebujete zajistit firemní akci pro tisíce lidí nebo eventy pro malé skupiny či obchodní setkání pro TOP management, v našem žebříčku priorit bude právě ta Vaše akce vždy na prvním místě. Na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Produkční a technická podpora akcí

20.11.2020  Produkční a technická podpora akcí

Zajistíme Vašim hudebním a společenským akcím profesionální produkční a technickou podporu. Připravíme na míru potřebám a potenciálu připravované akce prostorové řešení, kompletní programové řešení, technické, bezpečnostní a jiné zabezpečení, marketing, reklamu a samozřejmě i personální obsazení profi odborníky, pro bezproblémový průběh. Zabýváme se produkční a technickou podporou akcí již mnoho let a vždy se skvělým výsledkem. Kontaktujte nás!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Firemní teambuilding

19.11.2020  Firemní teambuilding

Firemní teambuilding. Pro Vaše zaměstnance připravíme teambuildingové akce s programem na míru Vašim potřebám. Nabízíme kurzy, které jsou založené na zážitkovém učení, zaměřené na budování a posilování týmu pomocí modelových situací. Ideální délka trvání takové akce jsou 2 - 3 dny, s počtem účastníků 6 - 16, v prostředí, které si sami vyberete. Čerpejte maximum z toho, že člověk si nejlépe zapamatuje to, co sám prožije nebo vykoná, a to až 80 %. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte víc!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna karet Zebra ZC100

17.11.2020  Tiskárna karet Zebra ZC100

Zebra ZC100 je jednou z nejintuitivnějších a nejsnadněji použitelných tiskáren plastových karet na trhu. Není potřeba žádné složité nastavení, tiskárna se automaticky přizpůsobí jakékoliv tloušťce karet a díky inovacím umožňuje velmi snadnou výměnu pásky. Se svými malými rozměry se hodí i do omezených prostor. Díky zamykacímu krytu je zajištěna bezpečnost při umístění tiskárny na veřejných místech. ZC100 tiskne až o 15 % rychleji barevně a o 30 % černobíle než její předchůdce Zebra ZXP Series 1.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tour management

15.11.2020  Tour management

Již 15 let se zabýváme profesionálními službami tour managementu. V repertoáru našeho tour managementu jsou koncerty a hudební akce těch nejznámějších kapel a skupin s beznadějně vyprodanými sály. Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás, velice rádi Vás provedeme našimi úspěšnými aktivitami. Těšíme se na spolupráci!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Korporátní eventy, firemní akce

13.11.2020  Korporátní eventy, firemní akce

Jsme si vědomi důležitosti jakýchkoliv firemních aktivit, ať už jde o významné firemní události spojené s obchodními partnery, klienty, zákazníky či zaměstnance. Korporátní eventy nadnárodního významu či firemní akce upevňující vnitřní vztahy jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. A jsme připraveni vložit do jejich přípravy veškeré odborné znalosti, letité zkušenosti i nejlepší technické a personální zabezpečení. Zajistíme Vaším korporátním eventům a firemním akcím úspěch!

Firma: ZL Production s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pořádání firemních akcí

13.11.2020  Pořádání firemních akcí

Pořádání firemních akcí. Pořádáme firemní akce na míru. Zabýváme se zejména teambuildingovými akcemi, které připravíme na míru Vašim potřebám a možnostem. Realizujeme firemní akce, jejichž cílem je zaměstnance vzdělávat, rozvíjet a utužit kolektiv. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách nebo Vám je rádi podáme osobně. Neváhejte nás proto oslovit!

Firma: KRC team s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...