Počítače a telekomunikace - Nabídky

Snímač čárových kódů Zebra LI2208

27.11.2020  Snímač čárových kódů Zebra LI2208

Čtečka kódů Zebra LI2208 navazuje na model LS2208 a přináší rozšířený rozsah, podporu pro mobilní zařízení čárových kódů a další funkce. Při snímání čárových kódů se můžete spolehnout na špičkový výkon. Snímač LI2208 pomáhá zvyšovat produktivitu jednotlivých operací - zachytí prakticky jakýkoliv čárový kód, ať už se jedná o klasický čárový kód vytištěný na papírové etiketě nebo elektronický kód zobrazený na obrazovce mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

27.11.2020  Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3450VSi nabízí vynikající výkon snímání 1D a 2D kódů, ať už tištěných nebo zobrazených na mobilních zařízeních, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost. Vylepšený hardware i software snímače umožňují výrazné snížení jasu při současném zlepšení výkonnosti a skenovací rychlosti. Snímač má větší a více intuitivní čtecí zónu pro efektivnější a pohodlnější skenování. Pultový skener Magellan 3450VSi se hodí především do maloobchodních aplikací. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 3202L

27.11.2020  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji dokonale hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je k dispozici s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely umí rozpoznat až 10 dotyků současně pro snadnou interakci více uživatelů. Navíc obsahují HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra PS20

27.11.2020  Mobilní terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper přináší jedinečný personalizovaný nákupní zážitek pro vaše zákazníky. Tento mobilní terminál poskytuje vynikající zákaznický servis a zároveň zvyšuje produktivitu pracovníků. Systém Android umožňuje provoz intuitivních interaktivních aplikací, zatímco pokročilá technologie snímání a technologie PRZM Intelligent Imaging umožňují okamžité načítání tištěných i elektronických 1D a 2D kódů, včetně kódů Digimarc. Robustní design navíc zaručuje spolehlivý provoz po celý den.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

26.11.2020  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g pomáhá díky rychlému a přesnému skenování a zvýšené flexibilitě eliminovat ztracené tržby, kdy zákazníci kvůli dlouhé frontě opustí prodejnu bez nákupu. Snímač snadno přečte jak tištěné, tak elektronické 1D a 2D kódy, a to i když jsou obtížně čitelné nebo poškozené. Umožňuje také skenování z dálky, čímž usnadňuje práci pracovníkům u pokladen. Xenon XP1952g je určen především do maloobchodního prostředí. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software pro design Zebra Designer Pro

26.11.2020  Software pro design Zebra Designer Pro

ZebraDesigner Pro je software pro návrh a tisk etiket s čárovým kódem určený pro tiskárny Zebra. Program s intuitivním rozhraním výrazně zjednodušuje návrh etikety. Součástí softwarového balíčku je rovněž nástroj pro instalaci ovladačů tiskáren, základní management tiskárny a download fontů či podpora RFID tiskáren. Oproti podobným produktům se nepoužívá hardwarový klíč, ale aktivace se provádí pomocí sériového čísla. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic Matrix 210N

26.11.2020  Stacionární snímač Datalogic Matrix 210N

Stacionární snímač 1D a 2D kódů Datalogic Matrix 210N je vybaven extrémně výkonnou čtečkou a integrovaným Ethernetem. Dokáže zachytit až 60 snímků za sekundu a díky flexibilnímu osvětlovači zajišťuje nadprůměrně vysokou kvalitu skenování kódů. Bezkonkurenční dekódovací knihovny, které běží na vysokorychlostní hardwarové platformě, přinášejí vysokou rychlost dekódování a skvělý výkon. Vysoká propustnost systému navíc zaručuje celkovou efektivitu výroby. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

25.11.2020  Čtečka kódů Zebra DS3608-HD/DS3678-HD

Zebra DS3608-HD/DS3678-HD je prakticky nezničitelný ultra odolný skener s napájecím kabelem nebo akumulátorem, který je navržený pro provoz i v těch nejtvrdších podmínkách jako např. u výrobních linek elektroniky nebo ve zdravotnických zařízeních. Bleskurychle zachytí všechny 1D a 2D kódy s různou velikostí, hustotou i kvalitou (špinavé, poškozené nebo špatně vytištěné) ať už vytištěné nebo zobrazené na monitorech spartphonů či tabletů. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vizualizace Simens

25.11.2020  Vizualizace Simens

Zaměřujeme se na vizualizace na operátorských panelech Siemens dle Vašich konkrétních požadavků. Zajišťujeme vizualizace procesů (HMI + SCADA).

Pro komplexní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

24.11.2020  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h přináší špičkový výkon a vysokou odolnost pro zvýšení produktivity zdravotníků a kvalitnější péči o pacienty. Bez problému zachytí i obtížně čitelné nebo poškozené 1D a 2D kódy, díky čemuž usnadňuje a urychluje proces ověření totožnosti pacienta. Bezdrátové provedení zajišťuje větší flexibilitu a svobodu pohybu pracovníků při poskytování zdravotnické péče. Snímač je odolný vůči působení dezinfekčních prostředků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

24.11.2020  Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

Nositelný snímač kódů RS4000 od Zebry umožňuje pracovníkům pohodlnou manipulaci s předměty, a ve spojení s přenosným mobilním terminálem Zebra WT6000 pomáhá zvyšovat celkovou produktivitu. Kromě toho, díky patentované technologii Adaptive Scanning mohou pracovníci snímat čárové kódy z blízkého kontaktu až na vzdálenost 4,5 m. Díky pokročilým algoritmům je možné snímat i špinavé, poškrábané, poškozené nebo špatně vytištěné čárové kódy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 1002L

24.11.2020  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L je vybaven 10,1″ širokoúhlým LCD displejem a dokonale se hodí do prostředí s vysokou návštěvností. Obsahuje kapacitní PCAP dotykovou technologii, která rozpozná až 10 dotyků současně a umožňuje snadnou interakci více uživatelů. K monitoru je možné přidat příslušenství jako čtečka magnetických karet, snímač otisků, čtečka kódů, VFD displej orientovaný na zákazníka a další. Nalezne využití v maloobchodě, pohostinství, komerčních službách apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 10

24.11.2020  Mobilní terminál Datalogic Memor 10

Mobilní terminál Datalogic Memor 10 přináší spojení nejnovější technologie smartphonu spolu s uživatelsky přívětivým prostředím operačního systému Android 8.1 v kompaktním provedení. Jedinečný výkon, průmyslová odolnost a schopnost čtení 1D i 2D kódů umožňují použití terminálu prakticky v jakémkoliv prostředí – uvnitř i venku. Spolehlivost terminálu dále zvyšuje nejmodernější technologie pro bezdrátové nabíjení. Memor 10 navíc obsahuje chemicky odolný kryt pro bezpečné použití ve zdravotnictví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Čtečka kódů Intermec SF61B

23.11.2020  Čtečka kódů Intermec SF61B

Intermec SF61B je čtečka kódů pro všeobecné použití navržená pro vysoce mobilní pracovníky, kterým umožňuje efektivní skenování kódů. Pomocí bezdrátového připojení Bluetooth ji můžete snadno spárovat se smartphony s iOS, Android či Windows. Díky systému rychlého magnetického přichycení a uvolnění čtečky mohou pracovníci plnit úkoly zahrnující sběr dat ještě efektivněji, bezpečněji a hbitěji než kdy dříve. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Magellan 3550HSi

23.11.2020  Pultový snímač Magellan 3550HSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3550HSi přináší vynikající výkon, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost v kompaktním provedení. Špičkový výkon snímání 1D, 2D i Digimarc kódů - ať už vytištěných nebo zobrazených na displeji mobilních zařízení - pomáhá zvyšovat produktivitu. Rychlost snímání, velké skenovací pole a rozšířené zobrazovací schopnosti umožňují bezproblémové načítání široké škály čárových kódů, a to i obtížně čitelných. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...