Počítače a telekomunikace - Nabídky

Čtečka čárových kódů Datalogic QD2131

24.10.2021  Čtečka čárových kódů Datalogic QD2131

Čtečka čárových kódů QuickScan QD2131 od Datalogicu i přes zvýšený trend využívání 2D kódů nalezne využití v mnoha aplikacích. Díky výkonu skenování vylepšenému o hlubší a širší úhel snímání vzniká delší skenovací řádek, což umožňuje uživatelům používat tento skener při skenování dlouhých čárových kódů jak na delší, tak na kratší vzdálenosti. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám poradí s výběrem.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

24.10.2021  Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 umožňuje detekci a rozpoznávání položek ve spodních částech nákupních vozíků, a zajišťuje tak, aby tyto položky byly vždy připočítány k nákupu. Díky tomu pomáhá minimalizovat ztráty z nenačtených položek. Okamžité zvyšování výnosů znamená, že návratnost investice (ROI) do snímače LaneHawk LH4000 je kratší než 12 měsíců. Snímač se hodí pro práci v náročném maloobchodním prostředí. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna etiket Datamax OC2/OC3

24.10.2021  Tiskárna etiket Datamax OC2/OC3

Jednoduchá a lehká termo tiskárna etiket a účtenek Datamax OC2/OC3 přináší kompaktní design a splňuje veškeré požadavky na tisk v podnikatelském prostředí. Díky jednoduchému nabíjení umožňuje užívání bez větších prostojů. Pro bezdrátovou komunikaci můžete zvolit 802.11b/g nebo Bluetooth připojení, a nabízet tak širokou škálu zabezpečení i šifrovacích protokolů, které jsou kompatibilní se současnými high-tech bezpečnostními požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

24.10.2021  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 20

23.10.2021  Mobilní terminál Datalogic Memor 20

Mobilní terminál Datalogic Memor 20 je plně dotykové podnikové PDA, které kombinuje průmyslovou odolnost a spolehlivý výkon spolu s uživatelskou přívětivostí smartphonu. Nabízí tenký kompaktní design a 5,7” dotykový displej, který maximalizuje využití uživatelského rozhraní. Dále je vybaven snímačem 1D a 2D kódů, přední 8Mpx a zadní 13Mpx kamerou, senzorem pro snímání otisku prstu a nabízí kompletní sadu bezdrátových technologií pro aplikace uvnitř i venku. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

23.10.2021  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950h

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950h přináší jedinečný výkon a spolehlivost, a pomáhá tak zvyšovat produktivitu zdravotníků i bezpečnost pacientů, a rovněž přináší nižší celkové náklady na vlastnictví. Xenon XP 1950h dokáže bez sebemenších problémů přečíst 1D i 2D kódy, a to včetně poškozených nebo obtížně čitelných kódů. Snímač usnadňuje a zrychluje proces identifikace pacientů, čímž umožňuje zdravotníkům soustředit veškerou pozornost na péči o pacienty. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů na prst Zebra RS419

23.10.2021  Snímač kódů na prst Zebra RS419

Čtečka kódů na prst Zebra RS419 přináší možnost hands-free snímání, čímž se zvyšuje produktivita i přesnost plnění úkolů. Ať už se pracovníci pohybují se zbožím ve skladu, maloobchodě, případně nakládají balíky na dodávku, jejich produktivita klesá pokaždé, když musí zboží položit, aby vyřešili papírování nebo načetli čárový kód. Snímač na prst tedy umožňuje pracovníkům skenovat kódy během manipulace se zbožím, čímž se zvyšuje celková produktivita. Pro více informací nás kontaktujte.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

22.10.2021  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1950g

Snímač kódů Honeywell Xenon Performance 1950g přináší jedinečný výkon čtení i těch nejobtížněji čitelných a poškozených kódů. Pracovníci tak mohou poskytovat prvotřídní zákaznický servis a rychlé a přesné odbavení u pokladny, čímž pomáhá podporovat loajalitu zákazníků. Snímač Xenon XP 1950g je určen především do maloobchodního prostředí, kde je vyžadována vysoká přesnost snímání i vzdálenějších kódů, a pomáhá tak snižovat zátěž pracovníků u pokladen. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Velkoformátová tiskárna karet ZC10L

22.10.2021  Velkoformátová tiskárna karet ZC10L

Velkoformátová tiskárna plastových karet Zebra ZC10L umožňuje plnobarevný potisk karet až po samotný okraj. Díky tomu můžete vyrábět nadrozměrné odznaky, vstupenky na koncerty, sportovní či kulturní akce, festivaly atp. Vzhledem k tomu, že umožňuje rovněž tisk karet na požádání, lze je přizpůsobit individuálním potřebám návštěvníků. To umožňuje větší personalizaci, snižuje množství odpadu a v neposlední řadě eliminuje riziko výpadku daného typu karty. Kontaktujte naše obchodní oddělení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Široká nabídka barvicích pásek

22.10.2021  Široká nabídka barvicích pásek

Nabízíme mnoho druhů barvicích pásek - voskové, vosk-pryskyřičné i pryskyřičné - abychom dokázali uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. TTR pásky (Thermal Transfer Ribbon) přenášejí tavitelný inkoust z barvicí pásky pomocí tepla na podkladový materiál, a zajišťují tak vysoce kvalitní potisk jakéhokoliv materiálu - od běžného papíru po syntetiku. Dodáváme produkty pouze od osvědčených výrobců Zebra a Armor. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

22.10.2021  Pultový snímač Datalogic Magellan3200VSi

Pultový prezentační snímač Datalogic Magellan 3200VSi přináší nejnovější zobrazovací technologii do místa prodeje s vysokým objemem skenování. Díky tomu zajišťuje jedinečný čtecí výkon při skenování i nečitelných nebo špatně vytištěných kódů a podporuje čtení 1D i 2D kódů. Tím pomáhá zajistit maximální produktivitu. Do snímače můžete snadno přidat nové funkce i po počáteční instalaci, a zvýšit tak životnost a chránit investice do technologií společnosti. Pro více informací nás kontaktujte!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Bezdrátová síť Zebra NX 7500

22.10.2021  Bezdrátová síť Zebra NX 7500

Bezdrátová síť NX 7500 od Zebry přináší rychlost, bezpečnost, spolehlivost a flexibilitu pro středně velké podniky. Umožňuje komplexní správu a řízení až 2048 síťových prvků, a zároveň zajišťuje maximální rychlost a propustnost, přičemž přetížení a zpoždění se eliminuje díky centralizovanému regulátoru. Modulární konstrukce navíc umožňuje zakoupit funkce potřebné dnes, s možností přidat funkce které budete potřebovat v budoucnu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h

21.10.2021  Snímač Honeywell Enhanced Xenon 1902h

Snímač čárových kódů Honeywell Enhanced Xenon 1902h pomáhá zlepšit celkový chod zdravotnických zařízení (správa léčiv, identifikace pacientů apod.), kde přispívá k většímu komfortu pacientů a zároveň ke zdokonalování jednotlivých pracovních postupů. Snímač využívá zobrazovací technologii Adaptus pro citlivé snímání všech 1D, 2D i PDF kódů, a to včetně průhledných, poškozených nebo kódů s nízkým kontrastem. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Software ZMotif™ CardStudio™

21.10.2021  Software ZMotif™ CardStudio™

Software Zebra ZMotif CardStudio určený pro tiskárny karet se vyznačuje snadným ovládáním, zároveň však umožňuje návrh designu karet na opravdu profesionální úrovni. Ať už vytváříte jednoduchý nebo složitý design karet, CardStudio nabízí verzi pro každou aplikaci ve třech různých edicích: Classic, Standard a Professional. Je optimalizovaný pro všechny typy tiskáren plastových karet Zebra. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nositelný mobilní terminál Zebra WT6000

21.10.2021  Nositelný mobilní terminál Zebra WT6000

Nositelný mobilní terminál Zebra WT6000 zvyšuje hands-free mobilitu a tím i produktivitu pracovníků. Tento terminál definuje nový standard - je lehčí a menší než ostatní zařízení stejného typu. Díky jedinečnému montážnímu systému snadno padne každému uživateli s různou velikostí paže. Průmyslová robustní konstrukce terminálu WT6000 zaručuje maximální provozuschopnost i v nejnáročnějších podmínkách. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...