Plast - Nabídky

Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

9.4.2021  Přístupový snímač ISP07G LED osvětlení

Nový designový snímač vhodný do vnitřních reprezentačních prostor, který plně nahrazuje klasické klíče. Bezkontaktní snímač slouží k elektivnímu zamezení vstupu neoprávněných osob do budovy a konkrétní místnosti.
Bližší informace na poskytneme:
elvis@elvi.cz

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Elektromechanická branka

7.4.2021  Elektromechanická branka

Jednoduchý a přitom efektivní způsob řízení vstupu umožňuje branka TBE. Díky celonerezovému provedení a vysoké propustnosti osob je vhodným řešením pro obchodní domy, administrativní budovy a jakékoliv další vstupní haly.
- Šířka průchodu již od 750 mm po 1100 mm
- Umožňuje jednosměrný i obousměrný průchod
- Kvalitní provedení
- Snadná instalace a používání

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mletí různých druhů materiálů

29.3.2021  Mletí různých druhů materiálů

Nabízíme úpravu materiálů metodou vysokorychlostního mletí, které se hodí pro široké spektrum materiálů.
Přednosti tohoto mletí jsou zejména malá energetická náročnost, nízké prostorové nároky, lze vřadit do stávajících technologických procesů, může pracovat samostatně i pro výrobu finálních výrobků.
Touto cestou můžeme zpracovat:
- anorganické látky - horniny, produkty spalování fosilních paliv
- organické látky - dřevo, zrniny, luštěniny
- odpady - gumový recyklát, stavební odpad, atd.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Třídící dopravníky PDTR

24.3.2021  Třídící dopravníky PDTR

Třídící dopravníky mají široké použití ve výrobě, jsou určeny k různým třídícím procesům dle zadání. Třídící dopravníky jsou určeny zejména ke třídění dílů do přepravek, popř. k přesnému plnění přepravek zadaným počtem dílů. U těchto třídících dopravníků lze modifikovat různé způsoby ovládání, upravovat výstupní skluzy a přesunovače,
Kontaktujte nás pro podrobnější informace!

Firma: MARTING, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tripodový turniket TTL07

21.3.2021  Tripodový turniket TTL07

Turniket v moderním barevném lakovaném provedení. Robustní konstrukce zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Turniket umožňuje jednosměrný, volitelně obousměrný průchod. Vybavení turniketu dle požadavku zákazníka např. bezkontaktní snímače, čtečky BC kódů atd.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Kompletace výrobků do obalů

21.3.2021  Kompletace výrobků do obalů

Provádíme kompletaci výrobků do obalů z Vámi dodaných materiálů. Služba je vhodná zejména pro produkty z oblasti potravinářství a farmacie (léčiva).

Kompletace obalů zahrnuje:
- ajdustaci tablet do obalů (počítání tablet, vkládání do obalů)
- značení obalů zařízením INKJET (kontinuální inkoustový tisk)
- lepení etiket na obaly
- vkládání obalů do přebalů a skupinových balení (blistry, letáky, dárky)

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Firma: FF Servis, spol., s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Příslušenství k držákům RAM Mounts

28.1.2021  Příslušenství k držákům RAM Mounts

Doplňte své RAM Mounts držáky o kvalitní příslušenství, které zajišťuje komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovou produktivitu. Do příslušenství se řadí i produkty se zabezpečovací funkcí, které se hodí všude tam, kde je potřeba zabránit rozebrání a případnému odcizení neoprávněným uživatelem. Základním cílem těchto produktů je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude, kde je potřeba. Důraz je kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Kontaktujte naše obchodní oddělení!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Základny pro držáky RAM Mounts

26.1.2021  Základny pro držáky RAM Mounts

Základny RAM Mounts zabezpečí terminály, tablety, notebooky, mobily i snímače v jakémkoliv prostředí. Všechny modely využívají vzorek AMP otvorů a umožňují připojení adaptéru jakéhokoliv kompatibilního zařízení. Tyto špičkové držáky mohou být namontovány do kabin velkých a malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, na motocykly, skútry, čtyřkolky či kola, dále na vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidní vozíky apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

23.1.2021  Nastavitelná ramena pro držáky RAM Mount

Nastavitelná ramena je možné jednoduše přizpůsobit otáčením nebo seřizováním, a spolu s RAM „koulí“ tak poskytují flexibilní montážní řešení. Ujistěte se, zda ergonomie vašeho řešení je pohodlná, a bezpečně upevněte zařízení i do obtížně přístupných prostor. Systémy RAM se vyznačují variabilitou díky patentovanému systému kulových čepů a ramen se svorkami. Vyberte si z naší nabídky takové rameno, které se nejlépe hodí do vašeho prostředí a vyhovuje vašim specifickým požadavkům. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Obaly z pětivrstvého PE laminátu

19.1.2021  Obaly z pětivrstvého PE laminátu

Do kategorie obaly řadíme zejména tuby na léčiva (tuby s Braillovým písmem), tuby na zubní pasty, na vlasové gely a jiné drogistické zboží, dále tuby na dresinky a jiné potravinářské výrobky nebo tuby na masážní gely. Obaly naleznou uplatnění zejména ve zdravotnictví, drogistickém, kosmetickém či chemickém průmyslu, v potravinářství a také v lehkém průmyslu. Pro více informací navštivte náš web nebo kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Ramena k držákům RAM Mounts

16.1.2021  Ramena k držákům RAM Mounts

Systémy RAM® Mounts obsahují dvojitý kulový a zásuvkový systém, který umožňuje modularitu a nastavitelnost. Ramena spojují základnu s přístrojem a jsou dostupné v různých velikostech, čímž umožňují ergonomickou instalaci. Tyto špičkové držáky slouží pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních aut, pro motocykly, skútry, čtyřkolky, kola, pro vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidní vozíky a další. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Podstavce k držákům RAM Mounts

12.1.2021  Podstavce k držákům RAM Mounts

Nabízíme velké množství podstavců od společnosti RAM Mounts. Z naší nabídky si vyberete dle typu uchyceného zařízení i konkrétní aplikace, např. podstavec na strop vysokozdvižného vozíku, kruhovou svorku apod. Hlavním cílem produktů RAM Mount je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude tam, kde je to potřeba. Důraz je proto kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Podstavce mohou být využity v jakémkoliv odvětví, především však ve skladech, výrobě či v dopravě a logistice.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...