Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Digital signage monitor Elo 3202L

11.4.2021  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji dokonale hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je k dispozici s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely umí rozpoznat až 10 dotyků současně pro snadnou interakci více uživatelů. Navíc obsahují HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra PS20

11.4.2021  Mobilní terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper přináší jedinečný personalizovaný nákupní zážitek pro vaše zákazníky. Tento mobilní terminál poskytuje vynikající zákaznický servis a zároveň zvyšuje produktivitu pracovníků. Systém Android umožňuje provoz intuitivních interaktivních aplikací, zatímco pokročilá technologie snímání a technologie PRZM Intelligent Imaging umožňují okamžité načítání tištěných i elektronických 1D a 2D kódů, včetně kódů Digimarc. Robustní design navíc zaručuje spolehlivý provoz po celý den.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Stacionární snímač Datalogic DS8110

11.4.2021  Stacionární snímač Datalogic DS8110

Stacionární snímač čárových kódů Datalogic DS8110 dokáže efektivně skenovat kódy v jakýchkoliv provozních podmínkách. Je navržen pro uspokojení i těch nejnáročnějších aplikací v oblasti třídění zásilek či manipulace se zavazadly. Použitá technologie DST (Digital Signal Technology) představuje milník na trhu automatické identifikace, a skener DS8100 proto zvládne identifikovat i zdánlivě nečitelné kódy. Tato technologie pomáhá zajistit včasné každodenní zpracování dodávek. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Zobrazovač teploty

11.4.2021  Zobrazovač teploty

Maximální spolehlivost a jednoduchost jsou hlavními přednostmi zobrazovače teplot ZOT01. Díky těmto vlastnostem je vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní použití, např. bazény, sportovní haly, vestibuly, koupaliště, atd.
- Snadná instalace
- Výška číslic 60 mm
- Teplotní čidlo s délkou až 6 m
- Rozměry 204 x 106 x 40 mm (V x Š x H)

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Keramické nosníky

11.4.2021  Keramické nosníky

Zaměřujeme se na dodávku keramických nosníků pro využití zejména v tepelných spotřebičích jako jsou elektrické sporáky, teplomety, rozvodové skříně silových rozvodů NN. Při vysokých teplotách keramické nosníky vynikají nejenom mechanickou pevností, ale také rozměrovou stálostí.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: STEATIT,s.r.o
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém S7-200

11.4.2021  Řídicí systém S7-200

Zabýváme se dodávkou kompaktních programovatelných logických automatů S7 – 200, které jsou speciálně určeny pro jednoduché aplikace.

Řídicí systémy S7 – 200 jsou kompatibilní s širokou škálou rozšiřovacích modulů pro Vaši maximální spokojenost.

Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

10.4.2021  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g pomáhá díky rychlému a přesnému skenování a zvýšené flexibilitě eliminovat ztracené tržby, kdy zákazníci kvůli dlouhé frontě opustí prodejnu bez nákupu. Snímač snadno přečte jak tištěné, tak elektronické 1D a 2D kódy, a to i když jsou obtížně čitelné nebo poškozené. Umožňuje také skenování z dálky, čímž usnadňuje práci pracovníkům u pokladen. Xenon XP1952g je určen především do maloobchodního prostředí. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní senzory Datalogic S8 Series

10.4.2021  Kompaktní senzory Datalogic S8 Series

Řada kompaktních senzorů Datalogic S8 přináší extrémně vysokou výkonnost v kompaktním pouzdře. Senzory spolehlivě pracují i v těch nejnáročnějších aplikacích, kdy cílový objekt je příliš malý, příliš lesklý, příliš rychlý apod. Senzory mají rozměry 42 x 254 x 14 mm, třídu krytí IP67 a provozní teplotu od -10 do 55 °C. Optoelektronické kompaktní senzory naleznou využití například v balicích linkách, při manipulaci s materiálem, dále v kosmetickém, farmaceutickém nebo elektronickém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

10.4.2021  Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3450VSi nabízí vynikající výkon snímání 1D a 2D kódů, ať už tištěných nebo zobrazených na mobilních zařízeních, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost. Vylepšený hardware i software snímače umožňují výrazné snížení jasu při současném zlepšení výkonnosti a skenovací rychlosti. Snímač má větší a více intuitivní čtecí zónu pro efektivnější a pohodlnější skenování. Pultový skener Magellan 3450VSi se hodí především do maloobchodních aplikací. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Vstupní bezobslužné systémy

10.4.2021  Vstupní bezobslužné systémy

Automatická pokladna společně s plnoprůchodovým turniketem zajistí bezobslužný vstup do různých venkovních či vnitřních zpoplatněných prostor bez jakékoliv nutnosti fyzické přítomnosti obsluhy.
Naprostou většinu těchto zařízení vyrábíme přímo na míru dle požadavků zákazníka.

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor CV31

9.4.2021  Mobilní terminál Honeywell Thor CV31

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Honeywell Thor CV31 zahrnuje i přes své velmi kompaktní rozměry nejnovější vysoce výkonné počítačové technologie. Díky malým rozměrů nepřekáží řidiči při jízdě s vozíkem, zároveň je ale dostatečně velký na to, aby pracovníkovi předal potřebné informace a umožňoval pohodlnou práci. Thor CV31 může být ovládán hlasem a zvládá aplikace náročné na obrazovku a snímání. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

9.4.2021  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 přináší pokročilé možnosti tisku a umožňuje vytváření prakticky jakéhokoliv designu. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit nejrůznější typy karet – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už tisknete jednostranně nebo oboustranně s jednoduchým černobílým potiskem i s velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Turniket dvojitý TTB05D

9.4.2021  Turniket dvojitý TTB05D

Oboustranný tripodový turniket TTB05D nabízí široké možnosti použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Masivní konstrukce je odolná proti mechanickému poškození a zároveň přispívá k modernímu designu celého turniketu. Turniket lze vybavit čtečkou bezkontaktních karet, čárových kódů atd.

Vhodný pro:
- vstupní haly budov
- sportovní stadiony
- venkovní areály

Firma: ELVIS
Stát: cz Česká republika Více...
Řídicí systém ProLeiT

9.4.2021  Řídicí systém ProLeiT

Specializujeme se na dodávku řídicího systému ProLeiT pro oblast pivovarnictví. Řídicí systém ProLeiT nasazujeme i upravujeme dle Vámi dodaných specifikací. Díky tomuto pivovarnickému systému se stane výroba velmi jednoduchou a intuitivní.

Poradíme se s verzí systému 7.00 až po nejnovější verzi 9.00.

Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Firma: DARTECH, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

8.4.2021  Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

Nositelný snímač kódů RS4000 od Zebry umožňuje pracovníkům pohodlnou manipulaci s předměty, a ve spojení s přenosným mobilním terminálem Zebra WT6000 pomáhá zvyšovat celkovou produktivitu. Kromě toho, díky patentované technologii Adaptive Scanning mohou pracovníci snímat čárové kódy z blízkého kontaktu až na vzdálenost 4,5 m. Díky pokročilým algoritmům je možné snímat i špinavé, poškrábané, poškozené nebo špatně vytištěné čárové kódy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...