Elektronika a elektrotechnika - Nabídky

Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

27.11.2020  Snímač Datalogic Magellan 3450VSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3450VSi nabízí vynikající výkon snímání 1D a 2D kódů, ať už tištěných nebo zobrazených na mobilních zařízeních, bezkonkurenční spolehlivost a všestrannost. Vylepšený hardware i software snímače umožňují výrazné snížení jasu při současném zlepšení výkonnosti a skenovací rychlosti. Snímač má větší a více intuitivní čtecí zónu pro efektivnější a pohodlnější skenování. Pultový skener Magellan 3450VSi se hodí především do maloobchodních aplikací. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 3202L

27.11.2020  Digital signage monitor Elo 3202L

Interaktivní digital signage monitor Elo 3202L se díky jasnému, vysoce kvalitnímu 32″ dotykovému displeji dokonale hodí do veřejných míst, kde může být v provozu až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor je k dispozici s dotykovou technologií PCAP nebo Infrared (IR), přičemž oba modely umí rozpoznat až 10 dotyků současně pro snadnou interakci více uživatelů. Navíc obsahují HD technologií s vysokým kontrastem a jasem, LED podsvícením a rozšířenou paletou barev. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Zebra PS20

27.11.2020  Mobilní terminál Zebra PS20

Zebra PS20 Personal Shopper přináší jedinečný personalizovaný nákupní zážitek pro vaše zákazníky. Tento mobilní terminál poskytuje vynikající zákaznický servis a zároveň zvyšuje produktivitu pracovníků. Systém Android umožňuje provoz intuitivních interaktivních aplikací, zatímco pokročilá technologie snímání a technologie PRZM Intelligent Imaging umožňují okamžité načítání tištěných i elektronických 1D a 2D kódů, včetně kódů Digimarc. Robustní design navíc zaručuje spolehlivý provoz po celý den.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Kompaktní senzory Datalogic S8 Series

27.11.2020  Kompaktní senzory Datalogic S8 Series

Řada kompaktních senzorů Datalogic S8 přináší extrémně vysokou výkonnost v kompaktním pouzdře. Senzory spolehlivě pracují i v těch nejnáročnějších aplikacích, kdy cílový objekt je příliš malý, příliš lesklý, příliš rychlý apod. Senzory mají rozměry 42 x 254 x 14 mm, třídu krytí IP67 a provozní teplotu od -10 do 55 °C. Optoelektronické kompaktní senzory naleznou využití například v balicích linkách, při manipulaci s materiálem, dále v kosmetickém, farmaceutickém nebo elektronickém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Akumulátory na míru

27.11.2020  Akumulátory na míru

Nabízíme výrobu akumulátorů na míru dle Vašich požadavků. K dispozici máme různé velikosti článků s různou kapacitou. Články využíváme pouze od prověřených výrobců jako jsou SANYO, PANASONIC či SAMSUNG. Zašlete nám poptávku a my Vám zašleme cenovou nabídku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Firma: Bech-Akku-Power baterie s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

26.11.2020  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952g pomáhá díky rychlému a přesnému skenování a zvýšené flexibilitě eliminovat ztracené tržby, kdy zákazníci kvůli dlouhé frontě opustí prodejnu bez nákupu. Snímač snadno přečte jak tištěné, tak elektronické 1D a 2D kódy, a to i když jsou obtížně čitelné nebo poškozené. Umožňuje také skenování z dálky, čímž usnadňuje práci pracovníkům u pokladen. Xenon XP1952g je určen především do maloobchodního prostředí. Kontaktujte nás.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Pultové prezentační snímače

26.11.2020  Pultové prezentační snímače

Nabízíme mnohasměrné snímače čárových kódů určené pro zabudování do pokladních systémů. Tyto pultové prezentační snímače mohou být umístěny na pult nebo do pultu. Vyberte si z naší nabídky prezentačních snímačů od renomovaných výrobců Datalogic, Zebra nebo Honeywell. Pro kompletní nabídku produktů z oblasti automatické identifikace navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení podle vašich požadavků.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

26.11.2020  Tiskárna plastových karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350 přináší pokročilé možnosti tisku a umožňuje vytváření prakticky jakéhokoliv designu. Podporuje téměř každou technologii kódování, díky čemuž je možné vytvořit nejrůznější typy karet – debetní, kreditní, identifikační, přístupové, věrnostní a další. S ZC350 získáte tiskárnu s velmi jednoduchým ovládáním, ať už tisknete jednostranně nebo oboustranně s jednoduchým černobílým potiskem i s velmi složitou barevnou grafikou. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon 1902h

25.11.2020  Snímač kódů Honeywell Xenon 1902h

Ruční snímač kódů Xenon 1902h od Honeywellu je určený pro použití ve zdravotnictví. Díky jedinečné technologii zaručuje revoluční dekódování obrazu, rychlejší čtení a lepší výkon snímání i nekvalitních čárových kódů. Velikost a tvar skeneru zajišťují pohodlné použití. Xenon 1902h je odolný vůči působení drsných čisticích prostředků běžně používaných ve zdravotnickém prostředí. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Poradíme vám!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Optoelektronické maxi senzory S300

25.11.2020  Optoelektronické maxi senzory S300

Optoelektronické maxi senzory Datalogic S300 nabízejí vestavěné časovací a logické funkce a hodí se pro náročné aplikace s vícenásobným napětím. Jsou vhodné i do venkovního nebo drsného prostředí. K dispozici jsou senzory S300-PA s axiální optikou a senzory S300-PR s boční optikou. Rozměry senzorů S300 jsou 25 x 100 x 70 mm, třída krytí IP67. Využití najdou ve výrobních zařízeních, obalových linkách, automatizovaném skladování, při ovládání dveří nebo vnitřních vrat či v automobilovém průmyslu.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Honeywell Thor CV31

25.11.2020  Mobilní terminál Honeywell Thor CV31

Mobilní terminál pro připevnění k vozíku Honeywell Thor CV31 zahrnuje i přes své velmi kompaktní rozměry nejnovější vysoce výkonné počítačové technologie. Díky malým rozměrů nepřekáží řidiči při jízdě s vozíkem, zároveň je ale dostatečně velký na to, aby pracovníkovi předal potřebné informace a umožňoval pohodlnou práci. Thor CV31 může být ovládán hlasem a zvládá aplikace náročné na obrazovku a snímání. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým odborníků vám poradí.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

24.11.2020  Snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h

Bezdrátový snímač kódů Honeywell Xenon XP 1952h přináší špičkový výkon a vysokou odolnost pro zvýšení produktivity zdravotníků a kvalitnější péči o pacienty. Bez problému zachytí i obtížně čitelné nebo poškozené 1D a 2D kódy, díky čemuž usnadňuje a urychluje proces ověření totožnosti pacienta. Bezdrátové provedení zajišťuje větší flexibilitu a svobodu pohybu pracovníků při poskytování zdravotnické péče. Snímač je odolný vůči působení dezinfekčních prostředků. Kontaktujte nás!

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

24.11.2020  Nositelný snímač kódů Zebra RS4000

Nositelný snímač kódů RS4000 od Zebry umožňuje pracovníkům pohodlnou manipulaci s předměty, a ve spojení s přenosným mobilním terminálem Zebra WT6000 pomáhá zvyšovat celkovou produktivitu. Kromě toho, díky patentované technologii Adaptive Scanning mohou pracovníci snímat čárové kódy z blízkého kontaktu až na vzdálenost 4,5 m. Díky pokročilým algoritmům je možné snímat i špinavé, poškrábané, poškozené nebo špatně vytištěné čárové kódy. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Digital signage monitor Elo 1002L

24.11.2020  Digital signage monitor Elo 1002L

Dotykový digital signage monitor Elo M-Series 1002L je vybaven 10,1″ širokoúhlým LCD displejem a dokonale se hodí do prostředí s vysokou návštěvností. Obsahuje kapacitní PCAP dotykovou technologii, která rozpozná až 10 dotyků současně a umožňuje snadnou interakci více uživatelů. K monitoru je možné přidat příslušenství jako čtečka magnetických karet, snímač otisků, čtečka kódů, VFD displej orientovaný na zákazníka a další. Nalezne využití v maloobchodě, pohostinství, komerčních službách apod.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...
Mobilní terminál Datalogic Memor 10

24.11.2020  Mobilní terminál Datalogic Memor 10

Mobilní terminál Datalogic Memor 10 přináší spojení nejnovější technologie smartphonu spolu s uživatelsky přívětivým prostředím operačního systému Android 8.1 v kompaktním provedení. Jedinečný výkon, průmyslová odolnost a schopnost čtení 1D i 2D kódů umožňují použití terminálu prakticky v jakémkoliv prostředí – uvnitř i venku. Spolehlivost terminálu dále zvyšuje nejmodernější technologie pro bezdrátové nabíjení. Memor 10 navíc obsahuje chemicky odolný kryt pro bezpečné použití ve zdravotnictví.

Firma: DATASCAN, s.r.o.
Stát: cz Česká republika Více...